Зрелищно меле на пътя Бургас-Малко Търново! Волво се заби челно във Фолксваген и Рено
При левия завой, в района на разклона за с. Стоилово, водачът на Волвото навлязъл в лентата за насрещно движение
Зрелищна катастрофа е станала на пътя Бургас-Малко Търново. Лек авомобил Волво се е забл челно във Фолксваген и Рено. Инцидентът е станал около 13:40 часа, на около 700 метра от разклона за с. Стоилово.
Шофьорът на Волвото е навязъл в лентата за насрещно движение в условията на десен завой, като е блъснал последователно, движещите се в посока Бургас, л.а. Фолксваген с бургаска регистрация и л.а. Рено с турска регистрация.
От пътния инцидент са пострадали водачът на немското возил и неговият спътник, които са откарани с линейка в УМБАЛ-Бургас за уточняване на здравословното им състояние. Същите са били контактни по време на качване в линейката, уточняват от пресцентъра на ОДМВР-Бургас.
Заради катастрофата частично е затворена лентата за движение към Бургас, като трафикът се осъществява чрез ръчно регулиране от служители на Пътна полиция РУ-Малко Търново.
10 лесни и вкусни рецепти за вечеря, които ще ви спестят време
13/05/2026, Сряда 22:00
0
ПСЖ готви трансферната бомба на годината
13/05/2026, Сряда 21:29
1
Дара с големи шансове за успех утре в "Евровизия"
Идеалният партньор според зодията
Подробности за жестокото убийство в Монтана
Приключението "Черноморски път" завърши успешно
Съвети за кариерно развитие според зодията
Голяма драма в Джирото
Класическо тирамису - рецепта
Професор разкри има ли опасност от хантавирус епидемия в България
Жестоко убийство в Монтана, гъмжи от полиция
Районни прокурори запознаха ученици от бургаското СУ "Димчо Дебелянов" с вредата от киберпрестъпления

аааааааааааааа, информацията е за странджанските цървули де живеят там ,
кофтито е ,че са неграамотни цървулягите по рождение