Трагедия: Намериха тялото на изчезналия Светозар в морето край Созопол
Добричлията е разпознат от близки
Откриха тялото на Светозар Василев Стоянов в морето край Созопол, който изчезна край Болата. Добричлията е разпознат от близки. Това е станало както по тялото, така и по вещите, които са били в него, съобщава Pronewsdobrich.bg.
Припомняме, че 48-годишният Светозар Стоянов бе в неизвестност от 20 септември, когато по обяд влязъл с каяк в морето. Около 21 часа съпругата му Ралица Енева подала сигнал, че той не е излязъл. Мъжът бе търсен по море и по суша на 20 и 21 септември, но в късния следобед във вторник издирването бе прекратено поради лошото време. На 22 септември то бе възобновено от Военноморските сили по искане на кмета на Каварна Елена Балтаджиева, отправено до областния управител Васил Карапанчев, но без резултат.
Издирват изчезналия с кануто си Светозар и край Бургас, съпругата му зове за помощ
На 24 септември издирването му продължи от приятели, близки, непознати хора и водолази. Съпругата му отправи апел до президента и министъра на отбраната да се поднови търсенето му.
На 26 септември труп на мъж бе забелязан на около 60 км източно от Созопол. Тялото бе извадено от гранично-полицейски кораб и изпратено в Съдебна медицина в Бургас. По случая бе образувано досъдебно производство.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Еми....бог да го прости.....
Гранично полицейските кораби на РДГП Бургас се използват за издирване на удавници и корабокрушенци .