×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

149 починали от COVID-19, 2536 са новите заразени


149 починали от COVID-19, 2536 са новите заразени
24 032 теста за COVID-19 са направени през последното денонощие. 10,5% от изследваните са заразени с коронавирус
28 Септември 2021, Вторник, 06:49 ч.
Автор: Флагман.Бг

Десет от хората, загубили битката с коронавируса, са ваксинирани 

2 536 са новите случаи на коронавирус при направени 24 032 теста, показват данните в Единния информационен портал. Положителни са 10,5 процента от взетите проби, съобщава Нова телевизия.

Починалите с COVID-19 са 149 души, от тях 10 са били ваксинирани. 2 268 са отчетени като излекувани.

В болници са настанени 5 048 души, 432 от тях в интензивни отделения.

5 215 са поставените дози ваксини.

960 души са приети в болница, съобщава бТВ. 60 от тях също със завършен ваксинационен цикъл. 

Най-много са регистрираните с вируса в София – 675, Пловдив – 237, Варна – 141, Благоевград – 138 и Велико Търново – 123, а в област Бургас са 41. 


В категории: COVID-19


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
12
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Значително поскъпване на цената на домата Значително поскъпване на цената на домата 22/03/2026, Неделя 11:57 0
Флагман.БГ Цветовете, които ни подмладяват Цветовете, които ни подмладяват 22/03/2026, Неделя 11:24 0
Тервел ИЛИЕВ Смях в мрежата: Бербатов бил Митьо Пищова II Смях в мрежата: Бербатов бил Митьо Пищова II 22/03/2026, Неделя 09:36 3
Тервел ИЛИЕВ Коя зодия ще има най-голям късмет на 22 март Коя зодия ще има най-голям късмет на 22 март 22/03/2026, Неделя 09:18 0
Тервел ИЛИЕВ Боб с наденица в гювеч - стара рецепта Боб с наденица в гювеч - стара рецепта 22/03/2026, Неделя 09:14 0
12
Коментара по темата
12.
Теодор
28.09.2021 14:45:37
0
1
То ако така гледаме статистиката 100 процента от починалите около 300 човека на ден в България са яли краставици през живота си, тоест краставиците са смъртоносни.
11.
Офца
28.09.2021 09:43:15
0
0
Днес що така ме мързи.
10.
Xaxaxa
28.09.2021 09:31:51
3
6
Do kr
V kraia na zimata shte sme na 1 miasto po umreli v evropa …..pak si prolicha koi e nai golemia ideot v evropa…
9.
292
28.09.2021 09:23:24
4
2
Числата за Бургас не показват ли, че областта вече излиза, ако не е излязла от червената зона? При население 400 000, това трябва да се случи, когато заболелите паднат под 1000 за 14 дни. Което значи по-малко от 71 човека на ден. Що ми се струва, че през последните десетина дни само веднъж имаше значително поголямо число от това, което с двешните и вчирашни по 40 човека се компенсира. Като се има предвид, че Бургас първи влезе в червено и то поне 10 дни преди половината области и 20 преди София и Пловдив, значи се очертава тенденция. Не я чух, обаче, по никоя медия.
8.
Ваксиниран
28.09.2021 09:20:37
3
9
Дайте статистика на починалите ваксинирани-години,вид ваксина.Естествено,че ще има такива,когато са на по 80 и нагоре години.Имунната система на тези хора е много слаба. Ваксината не е "жива вода" и не прави хората безсмъртни.
7.
Курона
28.09.2021 09:04:58
2
7
Добре, че е короната. Чисти олигофрените. Спокойно, ще ви натръшка сите. Барем тогава тоя беге кенеф да отлепи от дъното
6.
СтрахливКоронар
28.09.2021 08:18:48
12
3
аз сам насран олигофрен подчинен на БТв Нова и Кавал 1. Всички корони сте абсолютни глупаци
5.
:)
28.09.2021 08:02:02
12
4
i po 1000 000 da sa puknalite, men ne me ebe :)))
4.
До 1
28.09.2021 07:59:07
10
10
Бабите да стоят у вас? А дядовците какво да правят?
Кой си ти да ръсиш акъл кой какво да прави?
3.
Потрес
28.09.2021 07:51:34
11
16
Бе стига с тая черна статистика..... Направете статия колко деца се раждат на ден!!!! Нито една медия не съобщава колко са се родили днес побърках те се с тая корона...
2.
333
28.09.2021 07:42:26
12
34
Никой не вярва, докато не види от първа ръка как права здрава жена умира за 2 дни. Затова спазвайте мерките - то си е за вас: Бабите над 65- да си стоят ВКЪЩИ! Останалите- слагайте ваксини.
1.
Smith
28.09.2021 07:29:17
1
2
В момента с 2998 ритнали камбаната на милион сме на второ място в Европа и шесто в света, като незначително изоставаме от другите кухи лейки - Унгария. И там, както и в България кремълската пропаганда плодължава да облъчва слабоумния електорат в чипове, петжита, кемтрейлси, антиваксърство, световния заговор срещу Курти от Волуяк и т.н. И въпреки това процента ваксинирани там е двоен, така че скоро ще сме първенци по идиотия.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Преизбраха Бойко Борисов за лидер на ГЕРБ, кметът на Бургас Димитър Николов влиза в Изпълнителната комисия Преизбраха Бойко Борисов за лидер на ГЕРБ, кметът на Бургас Димитър Николов влиза в Изпълнителната комисия Мъж разби приют в Благоевград , за да открадне собственото си куче Мъж разби приют в Благоевград , за да открадне собственото си куче Немската овчарка и преди е бягала от дома си. Въпреки че е предупреден да я чипира и регистрира, собственикът не го прави Ружа Игнатова се крие в Дубай, смята български журналист Ружа Игнатова се крие в Дубай, смята български журналист Там и една съществена част от фирмите около OneCoin са оперирали, смята Николай Стоянов Ключов форум на ГЕРБ - избират председател и зам.-председатели (НА ЖИВО) Ключов форум на ГЕРБ - избират председател и зам.-председатели (НА ЖИВО) Националното събрание започна в 12 часа Рязка промяна на времето: след дъжд и вятър идва затопляне Рязка промяна на времето: след дъжд и вятър идва затопляне До вторник страната остава под влияние на облаци, валежи и силен североизточен вятър, а от сряда и особено в четвъртък температурите тръгват нагоре  Шампиони влизат в класната стая, за да покажат на децата как се печели и в живота Шампиони влизат в класната стая, за да покажат на децата как се печели и в живота Световни и олимпийски медалисти ще се срещнат с ученици в 131 СУ, за да говорят за труд, дисциплина, загуби, воля и пътя към истинския успех Терор в Черно море: Виктор Орбан заплаши Украйна заради опит да взриви „Турски поток“ Терор в Черно море: Виктор Орбан заплаши Украйна заради опит да взриви „Турски поток“ Нова атака срещу тръбопровода ще се счита за атака срещу страна от НАТО, предупреди той Инж. Петър Кънев и проф. Иво Христов почетоха българските войни, превзели Одринската крепост Инж. Петър Кънев и проф. Иво Христов почетоха българските войни, превзели Одринската крепост  Поднесоха венец от името на председателя на БСП Крум Зарков Родолюбци отбелязаха тържествено славна годишнина на "Петрова нива" в навечерието на Деня на Тракия Родолюбци отбелязаха тържествено славна годишнина на "Петрова нива" в навечерието на Деня на Тракия Събитието се провежда ежегодна и в него винаги се включват патриоти от цялата страна Изгорелият тир бил пълен с текстил, огънят тръгнал от газов котлон Изгорелият тир бил пълен с текстил, огънят тръгнал от газов котлон Разследват палеж по непредпазливост
Бившият US разузнавач Скот Ритер: 200 000 войници ни трябват за освобождаване на Ормузкия проток Бившият US разузнавач Скот Ритер: 200 000 войници ни трябват за освобождаване на Ормузкия проток Тръмп не може да допусне да отидем на междинните избори като президент, загубил войната и затова ще се опита да компенсира със завземането на Куба, коментира той Мъж прекара 19 години в затвора за престъпление, което не е извършил Мъж прекара 19 години в затвора за престъпление, което не е извършил Историята на Кенет Уиндли от Ню Йорк отново постави въпроса как една грешна идентификация и пропуснато разследване могат да изпратят невинен човек зад решетките за близо две десетилетия Почина Робърт Мълър, човекът, който постави Русия и Тръмп под прожекторите Почина Робърт Мълър, човекът, който постави Русия и Тръмп под прожекторите Бившият директор на ФБР, разследвал руската намеса в изборите в САЩ през 2016 година, си отиде на 81 години Брюкселски експерти за евродепутатите: Проблемът е, че са бели Брюкселски експерти за евродепутатите: Проблемът е, че са бели Според тях това отблъсква мигрантите и създава ксенофобия у младите в Европа Джеймс Дорси: Ормузкият проток дава предимство на Иран във войната Джеймс Дорси: Ормузкият проток дава предимство на Иран във войната Анализаторът вижда в Техеран по-силна позиция от очакваното, тъй като натискът върху ключовия енергиен коридор вече се пренася към петрола, транспорта и глобалните пазари Войната в Залива вдига петрола и пълни руската военна каса Войната в Залива вдига петрола и пълни руската военна каса Ескалацията около Иран разтърси енергийния пазар, натисна нагоре цените на горивата и отвори нов финансов прозорец за Москва, докато Западът търси начин да ограничи ефекта Гърция дава силен стимул за лекари на 47 малки острова Гърция дава силен стимул за лекари на 47 малки острова Допълнителни 1500 евро нето месечно ще получават около 80 медици, за да се ограничи недостигът на лекари в отдалечени островни общности Руска следа за атаката срещу оръжейния завод в Чехия? Руска следа за атаката срещу оръжейния завод в Чехия? След огъня в Пърдубице, при който няма пострадали, чешките власти проверяват версии за терористичен мотив, антиизраелска атака и възможна дезинформационна следа Сарафов в Хага договори по-тясно сътрудничество срещу организираната престъпност Сарафов в Хага договори по-тясно сътрудничество срещу организираната престъпност На форума в Евроджъст българският и.ф. главен прокурор обсъди общи разследвания, съдебна координация и мерки срещу трансграничните престъпни мрежи с партньори от ЕС Днешното обръщение на Хаменеи е писано от изкуствен интелект Днешното обръщение на Хаменеи е писано от изкуствен интелект Ирански политик в изгнание откри недопустими грешки при цитирането на аятите от Корана 
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Русия може скоро да премине към телеграфи и коне Виц на деня Виц на деня Той нежно плъзна бикините й настрани... за да може да събере всичките си чорапи на простора. Виц на деня Виц на деня - Професоре, този семестър имах проблеми, не съм подготвен, вероятно ще ме скъсате на изпита...
- На бас на пет стотака, че ще успееш да го вземеш?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Никога няма да разбереш дали можеш, ако не опиташ.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори