×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кантарджиев категоричен: Няма да влиза в политиката


27 Септември 2021, Понеделник, 10:40 ч.

Според него COVID-19 бил разединил българите

„Не, не бих нагазил в политиката. Защото имам име, което съхранявам от години и не мога да го причиня на семейството ми - да ме окалят или да направя политически грешки. Не бива да дружиш с идиоти и да правиш грешки“, сподели проф. Тодор Кантарджиев пред bTV.

Според него, докато други народи са се обединили пред опасността от коронавируса, българите са се разединили. „Такива глупости се изляха върху нас, че даже е грозно да си спомня човек. Найтрудното беше недоверието, което целеносочено се създаваше в хората – недоверие към медицината, към експертите. Мисля, че тази тенденция продължи и в момента пак е така“, каза Кантарджиев. "Две са направленията на създавачите – едните, които с говорене на противното, искаха да станат много популярни. Един неизвестен доктор, който казваше, че „Кантарджиев говори глупости“, на няколко пъти се опита да стане депутат, но не стана първия път. Другата чат –пиари неправилно посъветваха политиците да заложат на страховете и недоверието в мерките“, смята Кантарджиев.

„Аз в целия си съзнателен живот се готвех за този момент. Мисля, че направих нещо значимо“, това призна проф. Тодор Кантарджиев по повод на участието си в Националния оперативен щаб срещу COVID-19. Синът на професора разкри, че баща му е имал хематологично заболяване, бил е подложен на химиотерапии и работата му по това време е била изключително рискова за него. С химиотерапиите и здравословните проблеми, които имах, не мислех за себе си, а за хората. То се знае какво щеше да се случи с мен, ако тогава се бях заразил с короннавирус“, каза Кантарджиев.

„Омръзнах на някои хора, а други започнаха да не ме обичат, защото не си променям изказванията за коронавируса от дълго време“, сподели бившият шеф на НЦЗПБ и отново заяви, че „броят на умрелите от COVID рязко намалява, когато има повече ваксинирани. Всички ваксини – не само тези срещу COVID, показаха, че са много ефективни“.

Източник:dnes.bg.


В категории: Политика


4
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Арсенал натиска за Винисиус, не щади пари Арсенал натиска за Винисиус, не щади пари 27/07/2026, Понеделник 19:00 0
4
Коментара по темата
4.
Haha
27.09.2021 13:14:02
1
2
Тоз пияндурник сам се натяга да е политик.То никой не те кара бе Да не те кара някой да говориш глупости.Айде дърти комунисти
3.
Перко с пагони
27.09.2021 12:38:30
1
3
Господин Кантарджиев,много ви моля! Ние с колегата Балтов сме готови вече като двойка за кандидат-президент и вицепрезидент на ОПГерб,наш ред е да застанем на клона.Както направиха колегите Ангелов и Симидчиев например.И вие да дойдете с тази тежка снага...току-виж сме го счупили,ха-ха.
2.
Голям праз
27.09.2021 12:13:09
1
2
И да влезе все тая. Толкова е безличен, че изобщо няма да предизвика никакво внимание
1.
_nib_
27.09.2021 11:08:58
1
2
А?Влез бе сом...що да не влезеш?Една шепа хипохондрици ще гласуват за теб....Ще се събирате всяка седмица и ще си хакате ваксини....52 на година....Таман ще ви е кеф и няма да занимявате останалите хора.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Сирени вият в Безмер, а протестите заглъхнаха Сирени вият в Безмер, а протестите заглъхнаха Подписката срещу неканените гости от Америка и техните въздушни цистерни приключи след срещата на кметовете от областта с двамата министри С водосвет и големи амбиции: Малките акули започнаха подготовка в Бургас С водосвет и големи амбиции: Малките акули започнаха подготовка в Бургас Наборите 2015 и 2016 на Черноморец 1919 направиха първата крачка към новия сезон под ръководството на Стоян Стоянов Парламентът посяга към Facebook: ЦИК тръгва след агитацията в социалните мрежи Парламентът посяга към Facebook: ЦИК тръгва след агитацията в социалните мрежи Забраните за деня за размисъл и публикуването на изборни резултати трябва да обхванат социалните мрежи и личните блогове Автобусът летял неуправляем към моста на „Цариградско шосе“, джърситата предотвратиха голяма трагедия Автобусът летял неуправляем към моста на „Цариградско шосе“, джърситата предотвратиха голяма трагедия Шофьорът каза на диспечера, че се опитал да спре, но не можел, разказва очевидец Жена с газов пистолет нахлу в аптека и поиска оборота Жена с газов пистолет нахлу в аптека и поиска оборота 38-годишната нападателка заплашила служителка и разбила стъклото пред касата, но била заловена минути по-късно TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България Клиентите могат да избират между разнообразни механични и електрически велосипеди – градски, туристически, планински, gravel и детски модели, съобразени с различни нужди, предпочитания и маршрути Филип Буков, първото куче робот, звездите от „Един грам живот“ и още над 100 популярни лица идват на Teen Boom Fest Филип Буков, първото куче робот, звездите от „Един грам живот“ и още над 100 популярни лица идват на Teen Boom Fest На 22 и 23 август в Бургас ще бъде щуро, ще бъде смислено, зареждащо и емоционалено, ще бъде повече „уау“, отколкото може да събере едно сторѝ. Ще бъде Teen Boom Fest! София търси нов главен архитект след половин година с временни назначения София търси нов главен архитект след половин година с временни назначения Кандидатите ще преминат през тест и интервю, а документите се приемат в 14-дневен срок Мартин Елвиса отново е ерген - раздели се с Йоана Илиева Мартин Елвиса отново е ерген - раздели се с Йоана Илиева Риалити героят обяви края на връзката, преди раздялата да предизвика слухове и злонамерени коментари Нова версия: Спор за жена е причина за мелето с брадви в Средец, 13-годишен е ранен Нова версия: Спор за жена е причина за мелето с брадви в Средец, 13-годишен е ранен Вероятно се касае за неуспешен опит за „сливане” на два ромски клана
Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Късометражният му филм Доброто зло беше представен в програмата на Международния филмов фестивал в родния му град След атентата на Берлин Прайд: Проблемът е, че се казва Абдул, а не Хайнрих След атентата на Берлин Прайд: Проблемът е, че се казва Абдул, а не Хайнрих Абдул Б. е бил осъден седмици преди нападението и познат на службите, а случаят постави тежки въпроси за оценката на риска в Германия Владо Загатото е бил изгорен жив при убийство в Банкя Владо Загатото е бил изгорен жив при убийство в Банкя Овъгленото тяло на бизнесмена Владимир Янков е открито след пожар в дома му в Банкя, а аутопсията трябва да разкрие как е настъпила смъртта Службите след спешна среща при Радев: Няма пряка заплаха за България Службите след спешна среща при Радев: Няма пряка заплаха за България Засилена е охраната на летище Безмер и наблюдението на въздушното пространство заради конфликтите в Украйна и Близкия изток Бабатунде пак тръгна по света: Тигъра от Акуре подписа в Северен Кипър Бабатунде пак тръгна по света: Тигъра от Акуре подписа в Северен Кипър Култовият бивш нападател на Левски добави поредна спирка към кариерата, която от години се движи извън футболната карта на Европа Поколението Z и "бунтът на хлебарките" разби мита за непоклатимата власт в Индия Поколението Z и "бунтът на хлебарките" разби мита за непоклатимата власт в Индия BBC проследява как изпитният скандал, безработицата и Instagram превърнаха Партията на хлебарките в национална сила Аржентинският президент нарече бразилския си колега: "Крадец", "престъпник" и "затворник" Аржентинският президент нарече бразилския си колега: "Крадец", "престъпник" и "затворник" Бразилия отзова посланика си след обидите на Милей към Лула Франция гори, пламъците вече са пред портите на Бордо, над 360 хил. души са евакуирани Франция гори, пламъците вече са пред портите на Бордо, над 360 хил. души са евакуирани Туристите са призовани да напуснат, а армията се включи в битката с огнения фронт Дацов: Дефицитът трябва да падне до 3,1%, икономиката прегрява Дацов: Дефицитът трябва да падне до 3,1%, икономиката прегрява Членът на Фискалния съвет настоява за приоритизиране на разходите и по-бързи мерки срещу високата инфлация Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август Общото намаление достига 15 евроцента за литър и ще действа през целия август
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори