Двама пребиха пиян мъж в жк „Меден рудник“, отнеха му телефоните
Задържани са 18-годишен криминално проявен бургазлия и 50-годишен от с. Полски извор
Двама пребиха пиян 29-годишен бургазлия в района на ресторант „Здравец“ в жк „Меден рудник“, след което отнеха от него два мобилни телефона. Инцидентът е станал около 22:30 ч. след спречкване между тримата, причините за което към момента остават неизвестни. Факт обаче е, че след като нанесли побой над 29-годишния бургазлия, двамата видели, че от джоба му са изпаднали два мобилни телефона. Те му ги отнели.
Малко след свадата биячите избягали, докато пострадалия успял да позвъни на тел. 112 и да подаде сигнал в полицията.
В резултат на бързите полицейски действия са установени извършителите на грабежа – това са 18-годишен криминално проявен бургазлия и 50-годишен криминално проявен мъж от с. Полски извор, общ. Камено.
Ограбените мобилни телефони са намерени и иззети. Работата по случая продължава от служители на Четвърто Районно управление - Бургас. Въпрос на интерпретация е обаче дали срещу двамата ще бъде повдигнато обвинение и какво точно ще е то – дали за грабеж или за нанасяне на телесна повреда.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
