Двама пребиха пиян мъж в жк „Меден рудник“, отнеха му телефоните
Задържани са 18-годишен криминално проявен бургазлия и 50-годишен от с. Полски извор
Двама пребиха пиян 29-годишен бургазлия в района на ресторант „Здравец“ в жк „Меден рудник“, след което отнеха от него два мобилни телефона. Инцидентът е станал около 22:30 ч. след спречкване между тримата, причините за което към момента остават неизвестни. Факт обаче е, че след като нанесли побой над 29-годишния бургазлия, двамата видели, че от джоба му са изпаднали два мобилни телефона. Те му ги отнели.
Малко след свадата биячите избягали, докато пострадалия успял да позвъни на тел. 112 и да подаде сигнал в полицията.
В резултат на бързите полицейски действия са установени извършителите на грабежа – това са 18-годишен криминално проявен бургазлия и 50-годишен криминално проявен мъж от с. Полски извор, общ. Камено.
Ограбените мобилни телефони са намерени и иззети. Работата по случая продължава от служители на Четвърто Районно управление - Бургас. Въпрос на интерпретация е обаче дали срещу двамата ще бъде повдигнато обвинение и какво точно ще е то – дали за грабеж или за нанасяне на телесна повреда.
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
