Геро и Краси Радков биха Юксел Кадриев по лапсуси
Новите водещи на шоуто се справят повече от добре, но дали заради притеснени, или заради бързане, последният лайф на Геро и Краси бе бъкан от лапсуси
Геро и Краси Радков внесоха свежест в „Маскираният певец”.
Вече не гледаме изтърканите фрази, танци и смешки на Зуека и Рачков, нито заедно, нито поотделно, поне не и в това шоу. Новите водещи на шоуто се справят повече от добре, но дали заради притеснени, или заради бързане, последният лайф на Геро и Краси бе бъкан от лапсуси. Само в рамките на 2 минути двамата направиха 4 грешки.
За цялото 3-часово предаване зрителите дори не успяха да преброят многобройните лапсуси на двамата актьори. Те даже успяха да бият Юксел Кадриев, който е известен с грешките си и е почти недостижим по брой на гафове в ефир, писа Уикенд.
Насар с пламенни думи на българска земя
Мъж загина на място, пометен от автомобил
Бащата на Макс Верстапен с тежка катастрофа
Квалификантът, изхвърлил Гришо в Мадрид, с нова гръмка победа
Солиден български тим изпада във "В" група
Хрупкави пържени картофи: лесна рецепта
Кои зодии привличат парите най-лесно
Изумителен световен рекорд в маратона, 30-годишен слезе под 2 часа за 42 километра
Нова вълна от магнитни бури ни мъчи през следващите дни
Нова мода сред родните звезди
Лидери от цял свят осъдиха стрелбата на гала вечерята с Тръмп във Вашингтон
Пандемията на 21 век: Едно поколение расте с таблет в ръка и все по-трудно намира думите си
