Спират компенсациите на неваксинираните работници
Не е честно данъкоплатците да ги субсидират, смята здравният министър на Германия
Германия ще спре да плаща компенсации на неваксинирани работещи, които са принудени да се подложат на карантина, съобщава Нова телевизия.
Според здравния министър на страната, не е честно да се иска от данъкоплатците да субсидират тези, които отказват да се ваксинират.
Правилата, които ще бъдат прилагани на територията на цялата страна, ще влязат в сила най-късно на 11 октомври. Те засягат лица, които са дали положителен тест за коронавирус и тези, които се връщат от страни, смятани за високорискови. Сред тях в момента са Великобритания, Турция и части от Франция.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Откровение 13:17
Моя позната се ваксинира май месец. В момента е на кислородно дишане с ковид.
Обясни ми, колко ги разбираш нещата, моля!
Логиката е единствено с пропагандно принудиутелна цел.
Точно ваксинираните разпространяват вируса най-много. Боднат ви с иглата и вече се мислите за безсмъртни. Хуквате по купони, по заведения, по кръчми..... А там е пълно с вируси. Полепват ви по ръцете, по дрехите, по лицата ви, дори в устите ви. После ходите без маски и без ръкавици сред другите хора и разнасяте тези полепнали по вас вируси, но сте спокойни, че сте ваксинирани.
ВАКСИНАТА ПРЕДПАЗВА САМО ВАКСИНИРАНИТЕ!!!
ЛИЧНАТА ТИ ХИГИЕНА ПРЕДПАЗВА ОКОЛНИТЕ ХОРА.
Сега - икономическо изнудване.
Като не щеш иглата ( доброволно!), ще ти бръкнем в джоба ( насилствено ).
Добре де, не било соридарно.
Но аз като данъкоплатец субсидирам и плащам ваксините, които не съм поръчвал
за мен.
По тая логика отказвам да взимат от моите пари за течната субстанция.
И ако някой си мисли, че те са безплатни или Пфайзер ни ги е подарил - много се лъже.
Всичко се плаща с нашите данъци - на про-/ и анти ваксъри .
Айде със здраве.
Що ли не съм изненадан. Затова винаги ще сте на дъното мизерни Ганъовци.
Както 500 години лапахте турски чепове :)
Само фърляш помия и правиш генерализации без нищо конкретно. типичен селяндур.
Мри.
Бустера бустерааа....Тапанарче....ко ти казва ,,залата"...толку тий куха кратуната че и казваш така.
Български примитив, мри от ковид плс.
Същата меркел която я е най-успелият и преизбиран политик в Германия от десетилетия я критикува някъв Ганъо....смях в залата.
Като си безотговорен боклук няма да получаваш компенсация, чиста вабота...ко ми ревете?????????????????