Спират компенсациите на неваксинираните работници
Не е честно данъкоплатците да ги субсидират, смята здравният министър на Германия
Германия ще спре да плаща компенсации на неваксинирани работещи, които са принудени да се подложат на карантина, съобщава Нова телевизия.
Според здравния министър на страната, не е честно да се иска от данъкоплатците да субсидират тези, които отказват да се ваксинират.
Правилата, които ще бъдат прилагани на територията на цялата страна, ще влязат в сила най-късно на 11 октомври. Те засягат лица, които са дали положителен тест за коронавирус и тези, които се връщат от страни, смятани за високорискови. Сред тях в момента са Великобритания, Турция и части от Франция.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Откровение 13:17
Моя позната се ваксинира май месец. В момента е на кислородно дишане с ковид.
Обясни ми, колко ги разбираш нещата, моля!
Логиката е единствено с пропагандно принудиутелна цел.
Точно ваксинираните разпространяват вируса най-много. Боднат ви с иглата и вече се мислите за безсмъртни. Хуквате по купони, по заведения, по кръчми..... А там е пълно с вируси. Полепват ви по ръцете, по дрехите, по лицата ви, дори в устите ви. После ходите без маски и без ръкавици сред другите хора и разнасяте тези полепнали по вас вируси, но сте спокойни, че сте ваксинирани.
ВАКСИНАТА ПРЕДПАЗВА САМО ВАКСИНИРАНИТЕ!!!
ЛИЧНАТА ТИ ХИГИЕНА ПРЕДПАЗВА ОКОЛНИТЕ ХОРА.
Сега - икономическо изнудване.
Като не щеш иглата ( доброволно!), ще ти бръкнем в джоба ( насилствено ).
Добре де, не било соридарно.
Но аз като данъкоплатец субсидирам и плащам ваксините, които не съм поръчвал
за мен.
По тая логика отказвам да взимат от моите пари за течната субстанция.
И ако някой си мисли, че те са безплатни или Пфайзер ни ги е подарил - много се лъже.
Всичко се плаща с нашите данъци - на про-/ и анти ваксъри .
Айде със здраве.
Що ли не съм изненадан. Затова винаги ще сте на дъното мизерни Ганъовци.
Както 500 години лапахте турски чепове :)
Само фърляш помия и правиш генерализации без нищо конкретно. типичен селяндур.
Мри.
Бустера бустерааа....Тапанарче....ко ти казва ,,залата"...толку тий куха кратуната че и казваш така.
Български примитив, мри от ковид плс.
Същата меркел която я е най-успелият и преизбиран политик в Германия от десетилетия я критикува някъв Ганъо....смях в залата.
Като си безотговорен боклук няма да получаваш компенсация, чиста вабота...ко ми ревете?????????????????