Спират компенсациите на неваксинираните работници
Не е честно данъкоплатците да ги субсидират, смята здравният министър на Германия
Германия ще спре да плаща компенсации на неваксинирани работещи, които са принудени да се подложат на карантина, съобщава Нова телевизия.
Според здравния министър на страната, не е честно да се иска от данъкоплатците да субсидират тези, които отказват да се ваксинират.
Правилата, които ще бъдат прилагани на територията на цялата страна, ще влязат в сила най-късно на 11 октомври. Те засягат лица, които са дали положителен тест за коронавирус и тези, които се връщат от страни, смятани за високорискови. Сред тях в момента са Великобритания, Турция и части от Франция.
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България

Откровение 13:17
Моя позната се ваксинира май месец. В момента е на кислородно дишане с ковид.
Обясни ми, колко ги разбираш нещата, моля!
Логиката е единствено с пропагандно принудиутелна цел.
Точно ваксинираните разпространяват вируса най-много. Боднат ви с иглата и вече се мислите за безсмъртни. Хуквате по купони, по заведения, по кръчми..... А там е пълно с вируси. Полепват ви по ръцете, по дрехите, по лицата ви, дори в устите ви. После ходите без маски и без ръкавици сред другите хора и разнасяте тези полепнали по вас вируси, но сте спокойни, че сте ваксинирани.
ВАКСИНАТА ПРЕДПАЗВА САМО ВАКСИНИРАНИТЕ!!!
ЛИЧНАТА ТИ ХИГИЕНА ПРЕДПАЗВА ОКОЛНИТЕ ХОРА.
Сега - икономическо изнудване.
Като не щеш иглата ( доброволно!), ще ти бръкнем в джоба ( насилствено ).
Добре де, не било соридарно.
Но аз като данъкоплатец субсидирам и плащам ваксините, които не съм поръчвал
за мен.
По тая логика отказвам да взимат от моите пари за течната субстанция.
И ако някой си мисли, че те са безплатни или Пфайзер ни ги е подарил - много се лъже.
Всичко се плаща с нашите данъци - на про-/ и анти ваксъри .
Айде със здраве.
Що ли не съм изненадан. Затова винаги ще сте на дъното мизерни Ганъовци.
Както 500 години лапахте турски чепове :)
Само фърляш помия и правиш генерализации без нищо конкретно. типичен селяндур.
Мри.
Бустера бустерааа....Тапанарче....ко ти казва ,,залата"...толку тий куха кратуната че и казваш така.
Български примитив, мри от ковид плс.
Същата меркел която я е най-успелият и преизбиран политик в Германия от десетилетия я критикува някъв Ганъо....смях в залата.
Като си безотговорен боклук няма да получаваш компенсация, чиста вабота...ко ми ревете?????????????????