Спират компенсациите на неваксинираните работници
Не е честно данъкоплатците да ги субсидират, смята здравният министър на Германия
Германия ще спре да плаща компенсации на неваксинирани работещи, които са принудени да се подложат на карантина, съобщава Нова телевизия.
Според здравния министър на страната, не е честно да се иска от данъкоплатците да субсидират тези, които отказват да се ваксинират.
Правилата, които ще бъдат прилагани на територията на цялата страна, ще влязат в сила най-късно на 11 октомври. Те засягат лица, които са дали положителен тест за коронавирус и тези, които се връщат от страни, смятани за високорискови. Сред тях в момента са Великобритания, Турция и части от Франция.
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Откровение 13:17
Моя позната се ваксинира май месец. В момента е на кислородно дишане с ковид.
Обясни ми, колко ги разбираш нещата, моля!
Логиката е единствено с пропагандно принудиутелна цел.
Точно ваксинираните разпространяват вируса най-много. Боднат ви с иглата и вече се мислите за безсмъртни. Хуквате по купони, по заведения, по кръчми..... А там е пълно с вируси. Полепват ви по ръцете, по дрехите, по лицата ви, дори в устите ви. После ходите без маски и без ръкавици сред другите хора и разнасяте тези полепнали по вас вируси, но сте спокойни, че сте ваксинирани.
ВАКСИНАТА ПРЕДПАЗВА САМО ВАКСИНИРАНИТЕ!!!
ЛИЧНАТА ТИ ХИГИЕНА ПРЕДПАЗВА ОКОЛНИТЕ ХОРА.
Сега - икономическо изнудване.
Като не щеш иглата ( доброволно!), ще ти бръкнем в джоба ( насилствено ).
Добре де, не било соридарно.
Но аз като данъкоплатец субсидирам и плащам ваксините, които не съм поръчвал
за мен.
По тая логика отказвам да взимат от моите пари за течната субстанция.
И ако някой си мисли, че те са безплатни или Пфайзер ни ги е подарил - много се лъже.
Всичко се плаща с нашите данъци - на про-/ и анти ваксъри .
Айде със здраве.
Що ли не съм изненадан. Затова винаги ще сте на дъното мизерни Ганъовци.
Както 500 години лапахте турски чепове :)
Само фърляш помия и правиш генерализации без нищо конкретно. типичен селяндур.
Мри.
Бустера бустерааа....Тапанарче....ко ти казва ,,залата"...толку тий куха кратуната че и казваш така.
Български примитив, мри от ковид плс.
Същата меркел която я е най-успелият и преизбиран политик в Германия от десетилетия я критикува някъв Ганъо....смях в залата.
Като си безотговорен боклук няма да получаваш компенсация, чиста вабота...ко ми ревете?????????????????