×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Столична община обяви конкурс за главен архитект
  • Затварят част от ул. „Оборище“ заради ремонт
  • Бургас ще посрещне чудотворната мироточива Хавайска Иверска икона на Пресвета Богородица
  • Пътната система в България е в критично състояние: 261 загинали от началото на годината
  • До 39° и поне още 12 дни жега, прогнозира проф. Рачев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Гонка в Бургас, полицаи на лов за каналджии и мигранти


Гонка в Бургас, полицаи на лов за каналджии и мигранти
Полицейски патрули преследваха два автомобила, които не само отказали да спрат при сигнал за проверка, но и избягали в посока магистрала „Тракия”. Снимката е илюстративна.
20 Септември 2021, Понеделник, 06:39 ч.
Автор: Флагман.Бг

 Част от колите били спрени край бургаския квартал Крайморие, но шофьорите на други две не се подчинили да спрат за проверка

Истински екшън по улиците на Бургас се е разигра тази нощ. 

Полицейски патрули преследваха два автомобила, които не само отказали да спрат при сигнал за проверка, но и избягали в посока магистрала „Тракия”, съобщава Нова телевизия.

Според непотвърдена информация се касае за автомобили, превозващи мигранти.

Част от колите били спрени край бургаския квартал Крайморие. Други две, движещи се в кордон със задържаните, обаче не са се подчинили да спрат за проверка. Зрелищната гонка е запечатана от видеокамерите на КАТ и АПИ.


В категории: Крими , Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
15
Коментара
15
Коментара по темата
15.
*********
21.09.2021 06:53:23
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
14.
*********
20.09.2021 16:51:08
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
13.
полицай .
20.09.2021 16:38:34
1
2
Етва е .ИЗТЕГЛИГА ГРАНИЧНИТЕ ПОЛИЦАИ ОТ ЛИНИЯТА НА дг Отвориха символичните портали .Качиха ги на мощните лимозини застанаха на десетки километри от границата по кръстовища и оставиха мигрантите необезпокоявани да влизат .Докато тези гранични полицайски патрули бездействат то онези от националната полиция непрекъснато задържат групи мигранти и каналджии във вътрешността .Иначе пред представители на Фронтекс умеят да ги манипулират че надежно осъществяват охраната на БТГ.
12.
Лимонкоф елвиса
20.09.2021 16:13:52
0
1
Мунио оставяй овцете взимай жеко смисления и хванете мигрантите.
11.
Ювелир
20.09.2021 15:41:14
0
2
Чакаме подробности за тоя полицейски шедьовър
10.
Ауди А4 и Мерцедес Е класа
20.09.2021 13:19:06
1
1
Голям цирк беше, цяла вечер ги гониха, активизираха се всички полицаи, които бяха на смяна, направиха им смешна блокада от 1 патрул на кръговото към метро, след това тръгнаха 7 патрулки посока София. Двете комбита бяха пълни с по 6-7 човека. Ауди А4 и Мерцедес Е класа.
9.
Клавдий
20.09.2021 12:01:21
2
11
Вие пък очаквате ченгетата да положат усилие да си свършат задълженията. Тц, тц... Та те стават ченгета с тази нагласа - да не правят нищо, да си чешат макарите цял ден и от време на време да се отдават на държавно регламентиран рекет. МВР са търтеи, България е с най-висока бройка служители на МВР спрямо населението от ЕС, всичките хрантутници на държавна заплатка, дълъг отпуск, ранно пенсиониране и добра пенсийка.
8.
Кую
20.09.2021 11:17:57
0
2
Бързи и яростни.
7.
До умниците
20.09.2021 11:12:40
5
1
Ако наистина са карали агресивно трябвало ли е полицията да ги притиска да карат още по бързо в града особенно като пусне бурканите по този начин прави път и на тях нали е по правилно да ги изкара извън града където е по безлюдно и хем да им набият тиквите на спокойствие
6.
Хасан
20.09.2021 09:58:47
4
10
То да не е като да хващат пикаещи келеши из градинките или пушили тиквеници по колите .
5.
Sp
20.09.2021 09:01:30
3
20
Срамота за Бургаската полиция, при толкова патрули да преминат през града.
4.
gradski
20.09.2021 08:52:50
6
20
Толкова си могат момчетата. Те са на служба що да се хабят. Направо да закриват милицията, никаква полза няма.
3.
ГРАЖДАНИН
20.09.2021 08:45:35
1
17
Като знаем кой е шефа на ОХРАНИТЕЛНА ПОЛИЦИЯ повече не е нужно да очакваме за резултат .Недопустимо е да не бъде блокиран входа на бургас от към кРАЙМОРИЕ оСВЕН ТОВА НА БЛИЗКО Е пу НА 01рпу както и 04.РПУ .пРИ ТОЛКОВА НАЛИЧНИ ПАТРУЛИ И ДА ПРЕКОСЯТ ЦЕЛИЯ ГРАД И ДА ИЗЛЯЗАТ НА МАГИСТРАЛА тРАКИЯ .Началника Рачев иска само да позира пред камерите НО И ПРОТЕСТИТЕ НЕ Е В СЪСТОЯНИЕ ДА ОВЛАДЕЕ .
2.
Ушев
20.09.2021 08:06:59
2
18
Значи смятай всеки 18 годишен може да избяга.
1.
Целият град минали и не ги спрели
20.09.2021 07:26:13
3
44
От Крайморие до магистрала Тракия е не малко разстояние. Те са преминали през целия град,, без да може полицията да ги спре. Със сигурност са прехвърлили/изхвърлили някаква стока.
Струва ми се нормално ако патрулка подгони някой от Крайморие, той да бъде спрян от друг полицейски екип максимум до детелината на М.Рудник. Защо не са могли да го напраеят е редно началникът им да напише доклад.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Жегата се връща в сряда: Температурите тръгват към 37 градуса Жегата се връща в сряда: Температурите тръгват към 37 градуса НИМХ прогнозира слънчево и сухо време на 29 юли, а по Черноморието ще остане по-прохладно с до 29 градуса Кметът на Приморско Иван Гайков: Твърденията за „гробище за делфини“ са преекспонирани, извършват се проверки Кметът на Приморско Иван Гайков: Твърденията за „гробище за делфини“ са преекспонирани, извършват се проверки Повечето от откритите тела са на млади делфини, при които се наблюдава така наречената естествена ювенилна смъртност Футболът се завръща още тази събота на ст. "Лазур", дадоха "зелена светлина" на Община Бургас за договора с Митко Събев Футболът се завръща още тази събота на ст. "Лазур", дадоха "зелена светлина" на Община Бургас за договора с Митко Събев На практика ще има прихващане, тъй като "Спорт пропърти мениджмънт" има дългове към общинския бюджет Няма ракетна заплаха за България, но Иран отваря фронт за хибридни атаки Няма ракетна заплаха за България, но Иран отваря фронт за хибридни атаки Експерти не очакват удар по авиобаза Безмер, но предупреждават за кибератаки, дезинформация и натиск върху критичната инфраструктура TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България Клиентите могат да избират между разнообразни механични и електрически велосипеди – градски, туристически, планински, gravel и детски модели, съобразени с различни нужди, предпочитания и маршрути Духът на Украйна оживя по Южното Черноморие (СНИМКИ) Духът на Украйна оживя по Южното Черноморие (СНИМКИ) Тази вечер, 28 юли, от 19 часа сцената на „Охлюва“ отново ще принадлежи на талантите, традициите и децата, които носят бъдещето със себе си Бургас даде заявка да се превърне в новата филмова дестинация на България Бургас даде заявка да се превърне в новата филмова дестинация на България Продукцията с бюджет над 6 млн. евро ще се снима в морския град през август Камерите заснели последния гост на Владо Загатото: Разследват екзекуция заради биткойни Камерите заснели последния гост на Владо Загатото: Разследват екзекуция заради биткойни Бизнесменът вечерял в Бояна часове преди смъртта си, а след това се прибрал в Банкя с мъж Гробище за делфини край Приморско: 11 загинали бозайници заради рибарските мрежи Гробище за делфини край Приморско: 11 загинали бозайници заради рибарските мрежи Човешка намеса е най-вероятната причина за морът, потвърдиха експерти  Започна 40-ото заседание на Общинския съвет в Бургас (СНИМКИ) Започна 40-ото заседание на Общинския съвет в Бургас (СНИМКИ) На масата са извънредната докладна за наемането на стадион „Лазур“, филмът за Христо Стоичков и изборът на управители за КОЦ и Белодробната болница
22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия Прокуратурата настоявала за по-тежка ефективна присъда, но магистратите приели, че законовите основания за задържането му са отпаднали Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Температурите в Неапол, Барселона, Рим, Валенсия, Ница, Солун, Сплит и Атина може да не падат под 20 градуса дори след залез Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас Определян като най-добрия български филм на 2025 година, „Един грам живот“ се нарежда сред трите най-гледани български филма за всички времена и се превръща в истински обществен феномен, предизвикал широк обществен отзвук и дискусии Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Пашинян отговори, че национален вот трябва да има едва след официална молба за членство в ЕС Тръмп притисна Иран за бърза сделка: Ще сложат ли тайните разговори край на войната? Тръмп притисна Иран за бърза сделка: Ще сложат ли тайните разговори край на войната? Американският президент обяви, че разговорите с Техеран били добри, но предупреди, че военните удари могат да бъдат възобновени Огнен ад в Португалия: Над 1000 пожарникари се борят с няколко фронта Огнен ад в Португалия: Над 1000 пожарникари се борят с няколко фронта Най-активните пожари бушуват край Сантарем, Гуарда, Брага и Браганса Тръмп пита Путин: Помагат ли руски сателити на Иран да избира цели Тръмп пита Путин: Помагат ли руски сателити на Иран да избира цели Вашингтон проверява твърденията за разузнавателна помощ от Москва, докато преговорите с Техеран продължават Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Късометражният му филм Доброто зло беше представен в програмата на Международния филмов фестивал в родния му град
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Демерджиев е превърнал кабинета на МВР министъра в бандитско сборище Виц на деня Виц на деня Мъж на околовръстното се спира пред една кака:
- Кажи какво правиш за 50€?
- Всичко правя, бате, само кажи какво искаш?
- Айде тогава качвай се с мен в колата да отидем леем бетон.
Виц на деня Виц на деня Попът и кметът на едно село пият.
Кметът:
- Дядо попе, защо не изпееш нещо?
Попът:
- Лягай и почвам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Биберон - първата силиконова измама в живота на мъжа...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори