Нешка Робева гледа 30 кучета на село
Тя прекарва голяма част от времето си в с. Трудовец
Нешка Робева вече няма да е столичанка, научи „Уикенд” от разговор със самата нея. Легендарната треньорка по художествена гимнастика е ршила занапред да живее само и единствено на село. Тя и досега прекарваше голяма част от времето си в Трудовец, но често отскачаше до София по работа.
„Край на пътуванията ми до големия град! Винаги когато отида там, все нещо ме ядосва и след това ми трябва време, за да се успокоявам. На село ми е най-хубаво. Гледам си градината и спасявам изоставени кучета.
В момента са 30 четириногите при мен, но очаквам всеки момент да дойдат да ги вземат – ще ги карат на осиновители в Германия”, сподели пред наш репортер жената, донесла на България килограми злато под формата на купи и медали.
След което допълни, че през ноември задължително ще гласува на изборите за президент и ново Народно събрание, защото не й е все тая кой ще управлява.
Цакаме китайците със знамето за 3 март
Ардино отново в бедствено положение, мост край Китница прекъсна връзката към шест села
Двама възрастни и дете пострадаха при верижно меле на АМ „Тракия“
ИТН подадоха сигнал срещу новия МВР-шеф заради „Петрохан“
Сняг и навявания на Шипка и Прохода на Републиката, тировете с ограничения край Котел
Река Янтра се покачи с 2 метра във Велико Търново и доближи критично ниво
Сняг и поледици в Северна България, валежите продължават и през нощта
„Другая Украина“ с разкритие за грабежи и отвличания от бойци на „Азов“ при мобилизация
CNN: Руски агенти подготвяли покушение срещу Зеленски от наети жилища до резиденцията му
Гоним грипа с бяла халва
Цените в ресторантите са сравними с европейските, дори и по-високи, посочи управителят на БНБ
Какво се случва с тялото ви, ако ядете овесени ядки всеки ден
