×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пожар избухна в храма "Св. Василий Блажени" в Москва
  • Черноморец 1919 се завръща в Бургас, посреща Берое в събота от 18 часа, входът е свободен
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

20-годишният Георги Неделчев откраднал парите за дарения от Карнобат, за да си купи телефон


20-годишният Георги Неделчев откраднал парите за дарения от Карнобат, за да си купи телефон
Той похарчил средствата за малкия Мартин, преспал една вечер на хотел и погасил стари заеми
16 Септември 2021, Четвъртък, 11:14 ч.
Автор: Флагман.БГ

Младежът нито работел, нито учел

20-годишният Георги Неделчев е задържан за кражбата на кутия с дарения от заведение за бързо хранене в Карнобат. Той е местен. Знае се, че младежът нито работи, нито учи. Неделчев нагло е отмъкнал 500 лв. от кутията, с която се събират средства за лечението на малкия Мартин, който се нуждае от лечение в Сърбия, за да проходи.

Мястото, където е извършена кражбата, е изключително оживено, а всички определят кражбата като изключително нагла.

Неделчев е установен изключително бързо от служители на РУ-Карнобат. Те прегледали няколко охранителни камери за видеонаблюдение и бързо достигнали до самоличността му. Оказало се, че той е похарчил парите, предназначени за лечението на детето, за да си купи мобилен телефон, да погаси предишни свои заеми и да пренощува една вечер на хотел.
 


В категории: Крими


11
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци 01/08/2026, Събота 17:00 0
Димитър КИРЯКОВ Мантинела отне живота на моторист Мантинела отне живота на моторист 01/08/2026, Събота 15:26 4
Емел МАХМУД Нови цени на винетките - вижте тарифите Нови цени на винетките - вижте тарифите 01/08/2026, Събота 14:54 1
11
Коментара по темата
11.
Иван
17.09.2021 01:22:43
0
3
Токиво хора требва дому се отреже ръката или.дане го пуснат от затвора
10.
Решението на проблема
16.09.2021 19:51:44
0
5
При първо провинение дарява няколко литра кръв.При второ кръв плюс костен мозък.При трето бъбрек.При четвърто другия бъбрек,сърце и каквото е останало.Все пак трябва да са полезни с нещо на обществото.
9.
98
16.09.2021 17:19:07
0
7
Бой ебане и сръбска музика
8.
Тодор Живков
16.09.2021 14:51:02
2
14
Какъв е този коментар - “хубава работа българска работа”? На клипа ясно се вижда, че е черен циганин! Българите не сме като вашето гнусно племе! Искам да го срещна някъде този мръсен мангал, да го съблека чисто гол на центъра и да му излея зелената кръвчица на паветата!
7.
bbbb
16.09.2021 14:36:35
3
0
Бог да коментирам накаже а здрав прав мъж да си изкарвал сам а и сега колко н ниски цени качествени телефони има само това да е проблема
6.
Тоя
16.09.2021 14:09:37
0
6
На Георги като му трябват пари да се хване на работа. На времето преди демокрацията беше задължително за всички да работят. За това са такива резултатите сега за съжаление.
5.
Само да питам
16.09.2021 14:07:37
1
10
Мангал , ром или циганин е?
4.
X
16.09.2021 13:59:49
1
13
Прошляк гаден ...бой здрав бой и в килията
3.
*********
16.09.2021 13:48:29
4
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
Асдфг
16.09.2021 12:51:20
0
19
Сега да възстанови сумата четворно. На такива не трябва да им се прощава. 3 месеца принудителен труд парите които изкара за детето и после 1 година още на топло за назидание. Не се ли вземат мерки срещу такива утре пак ще открадне на някое друго дете
1.
жалко
16.09.2021 12:00:20
3
28
Хубава работа, ама българска. Да откраднеш ти средства събирани за болен, нямам думи. Ей едно време какви българи имаше,хората пак нямаха, но ако намерят нещо чуждо ще го върнат, сега само паплач, едно, че не помага на нуждаеш се, а краде от него. Не знам, то този и за затвор не става, само за уранови руди, ако ние нямаме, да ги продаваме на държави, които имат
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Тези 3 зодии разтърсват емоциите ви, но трудно ще спрете да ги обичате Тези 3 зодии разтърсват емоциите ви, но трудно ще спрете да ги обичате Водолей, Рак и Скорпион изпитват чувствата по различен начин, а връзката с тях рядко остава спокойна и предвидима Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци Псаросупа е обичана гръцка рибена супа, приготвяна най-често с прясна бяла риба, зехтин, зеленчуци и лимон. В крайбрежните райони често се поднася като лек, но питателен обяд Ново бижу в сърцето на Бургас - официално откриха бутиков хотел „EFES“ Ново бижу в сърцето на Бургас - официално откриха бутиков хотел „EFES“ Хотелът предлага стил, комфорт и първокласно гостоприемство през всички 365 дни в годината Нова любовна интрига около Дани Петканов: Магдалена Томова ли е жената до него? Нова любовна интрига около Дани Петканов: Магдалена Томова ли е жената до него? Общо видео с участничката от Ергенът разпали слуховете след мълчанието за отношенията му с Глория Петкова Родопската теснолинейка навърши 100 години от първото си пътуване Родопската теснолинейка навърши 100 години от първото си пътуване На 1 август 1926 г. празничният влак потегля от Сарамбей към Лъджене и поставя началото на железопътния транспорт в Родопите Мантинела отне живота на моторист Мантинела отне живота на моторист 61-годишният мъж от село Шумата е транспортиран в болница, но лекарите не успели да го спасят Туристка загина след падане по билото между Козя стена и Ехо Туристка загина след падане по билото между Козя стена и Ехо Жената се подхлъзнала в стръмен участък с парапет, въпреки че групата била подсигурена с въже Десетки кораби чакат по Дунав: Нивото при Русе падна до минус 89 сантиметра Десетки кораби чакат по Дунав: Нивото при Русе падна до минус 89 сантиметра Три плавателни съда са заседнали извън фарватера, а други намаляват товара си, за да преминат през критичните участъци Тежка катастрофа с български тир затвори магистралата Атина-Ламия, има загинал Тежка катастрофа с български тир затвори магистралата Атина-Ламия, има загинал Камионът на българския водач преминал през разделителната преграда, а другият шофьор загинал при опит да избегне сблъсъка Шефката на СГП върна Лексуса на несебърски прокурор, спретнал циничен скандал на бензиностанция Шефката на СГП върна Лексуса на несебърски прокурор, спретнал циничен скандал на бензиностанция Преди 6 години Велков бе представен пред медиите като новата надежда за повече обвинения срещу престъпниците в Слънчев бряг, но бързо опроверга тези думи  
Пожарите в Гърция не спират: Домове изгоряха, нови евакуации край Атина заради силния вятър Пожарите в Гърция не спират: Домове изгоряха, нови евакуации край Атина заради силния вятър Дванадесет души бяха спасени по море от Порто Гермено, а властите проверяват версия за умишлен палеж след откриването на две огнища Дъжд от пари: Хвърлиха 665 000 евро в морето пред плажуващи Дъжд от пари: Хвърлиха 665 000 евро в морето пред плажуващи Авария спряла лодката от Малта, а появата на бреговата охрана предизвикала трескаво изхвърляне на запечатаните пачки Инфантино се огъна: ФИФА спира сделката за част от Световното Инфантино се огъна: ФИФА спира сделката за част от Световното Заплахата за бойкот от Европа и бунтът във футболната централа принудиха президента да оттегли проекта за 20 млрд. долара Латвия затвори единствения си действащ граничен пункт с Беларус Латвия затвори единствения си действащ граничен пункт с Беларус Рига обяви технически проблем на Патерниеки и призова пътуващите да търсят алтернативни маршрути Испания овладя кризата: 48 300 мигранти се върнаха, нито един не стигна до континента Испания овладя кризата: 48 300 мигранти се върнаха, нито един не стигна до континента Мадрид увери Европейската комисия, че движението от Сеута към останалата част на ЕС е напълно блокирано САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона Вашингтон и Тел Авив проучват натиск върху седемте съседи на Ислямската република, но пълното затваряне на границите изглежда почти неизпълнимо Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Американският президент превърна миграционната криза в Испания в предупреждение към избирателите преди следващата битка за Белия дом Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Спестяванията растат с 18,6%, но зад рекорда стоят ипотечният бум, парите, върнати в банковата система около приемането на еврото, и силното неравенство в доходите Това е човекът, който може да победи Ердоган? Това е човекът, който може да победи Ердоган? Йозгюр Йозел напусна партията на Ататюрк с 90 депутати и оглави най-голямата опозиционна сила в парламента Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море 254 жители и туристи са изведени с лодки от обградено крайбрежно селище, а древният археологически комплекс беше евакуиран превантивно
Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт МВР работи повече от всякога. Усилията са огромни, но резултат няма Виц на деня Виц на деня - Какво е общото между книгата и жената?
- Гледат се първо отзад. Ако не ти хареса, изобщо няма смисъл да гледаш отпред.
Виц на деня Виц на деня - Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро?
- Да, вярно е.
- Тогава дай пари за сладолед, че ти счупих очилата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Господи, жена ми е толкова глупава, ама тооолкова глупава! Благодаря ти, Господи!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори