Пет улици в Равнец се нуждаят от спешен ремонт
Общинският съветник Живко Господинов обръща внимание на проблема за пореден път
Пет улици в бургаското с. Равнец се нуждаят от спешен ремонт, пише към местния парламент общинският съветник от БСП Живко Господинов. Става въпрос за улиците „Съветска”, ”Камчия”, ”Странджа”, „Марица” и „Комсомолска”.
„При срещите ми с жители на с.Равнец, хората вече втора година поставят въпроси, свързани с лошото състояние на улиците. Обясняват как при всеки дъжд, те потъват в кал и преминаването по тях е възможно само с гумени ботуши“, се казва в питането. Общинският съветник подчертава, че обръща внимание на проблема за пореден път.
Господинов призовава Община Бургас да предприеме действия за ремонт и асфалтиране на проблемните участъци, като средствата за това бъдат заложени в Бюджет 2022. Към актуалния въпрос е добавен и снимков материал.
Жестока болест покоси обичан американски актьор
Лудогорец мечтае в Европа, "орлите" записаха една от най-ценните си победи
Има чудно поверие за 20 февруари
Облачно и дъждовно време на 20 февруари - жълт код за порои в четири области
Дневен хороскоп за 20 февруари: Пари за Телеца, но да не рискува
Жерар Депардийо обжалва присъдата - нов процес
Почина Ян Тиман - най-силният шахматист на Запада от ерата на Карпов и Каспаров
Михаела Василева разпали страстите в "Ергенът" - Марин и Стоян в битка за сърцето ѝ
Нарушител ли е този автомобил без номера на синята зона на Бургас
ЦСКА готви трансферна бомба, натиска за доказан шампион от Аржентина
Виктор Тодоров - от изоставено дете до победител в "Като две капки вода"
Президентът: Да имаме държава на равноправие, законност и справедливост е заветът на Левски

Едно време баба ми газеше с гумени ботуши през нивите на път за АПК и просеките бяха по-добре поддържани от кално надолнищу, наречено улица. Толкова пари минаха през нашата област за последните 12 години... Герб не намериха пари да асфалтират ли?