Златка Райкова категорична: Нямам филъри и ботокс
"Просто повечето лекари според мен не съветват правилно пациентите си и предлагат едно и също без да се съобразяват с пропорциите", посочи тя
Плеймейтката Златка Райкова признава за една корекция и това е силикон в бюста. Въпреки всички слухове, писания и твърдения тя няма ботокс или филъри в лицето и причината за това е доста логична. Златка си "поговори" с последователите си в Instagram, като им даде възможността да ѝ задават въпроси. Там тя бе попитана защо няма да си постави такива екстри.
"Просто повечето лекари според мен не съветват правилно пациентите си и предлагат едно и също без да се съобразяват с пропорциите", посочи тя, но и допълни, че в никакъв случай не е против тези интервенции.
Иначе стана ясно, че Златка и Благой са имали готово избрано име за детето им в случай, че е момиче - Виктория. Младата майка сподели още, че се е възстановила бързо след раждането, тъй като винаги е спортувала активно.
Източник: Hotnews.bg
Фантастични умове в НХК: Вижте най-успешните български ученици от международни олимпиади
Домашна тренировка за аматьори
Лесна баклава за начинаещи готвачи - рецепта с готови кори стъпка по стъпка
Вкусна вечеря с малко пари - домашни картофени кюфтета
План за влизане във форма за начинаещи - стъпка по стъпка за 30 дни
Как да отглеждате домати на балкона
Бивш международен съдия: Дузпата за Левски е леко пресилена
Как да почистите матрака у дома - лесен начин за свежест и хигиена
ВИП: Гала с чанта за 3 бона
Пухкава домашна питка със сирене - лесна рецепта стъпка по стъпка
Теодора Георгиева: България се превръща в двигател на енергийната сигурност в Европа
Сензация: Звезда на Рейнджърс става български национал
