Божинов прати сина си в ЦСКА
Тийнейджърът ще носи екипа на 1948
Валери Божинов е любимец на феновете на "Левски" и направи куп жестове към "синия" клуб, но синът му Валери-младши носи екипа на ЦСКА. За успокоение на феновете на "Герена" може да служи фактът, че все пак не става дума за този от "Армията", а ЦСКА 1948.
Наследникът на нападателя и Алисия бе в школата на "Славия" до лятото. Тогава изненадващо напусна "белите" и се премести. Божинов-младши вече е в тима до 15 години на ЦСКА 1948. Причината за промяната не е ясна. Преди да облече червената фланелка, малкият Валери изкара поредния лагер в чужбина. През лятото беше в Испания.
Треньор на сина на Божинов при "червените" е известният специалист при подрастващите Християн Войнов. Той е работил девет години в школата на "Левски" и шест в тази на "Славия".
За самия Валери-младши ЦСКА 1948 е четвъртият софийски отбор, в който ще играе. Той започна в ДИТ. След това баща му го премести в "Левски", а после и в "Славия".
"Съветът, който давам на моя син, е, че на баща му никой не е помогнал - сподели наскоро Божинов. - Всичко си зависи от него. Той е мой син, ще има моята подкрепа и доверие, но искам всичко сам да си постигне. Не обичам да ходатайствам, да звъня и т.н."
Валери-младши навърши 14 години в неделя. По този повод родителите му се събраха за първи път от доста време. Божинов и Алисия подариха едно незабравимо преживяване на сина си. Нападателят и тийнейджърът скочиха с парашут край София. Певицата ги насърчаваше от земята и документира преживяването им
Съдът с информация за скандалния случай с починалото момиче от Благоевград
28/05/2026, Четвъртък 19:45
1
Кои зодиакални знаци създават перфектна двойка
Зоя Калафатева: „СОЛиСиМи“ създава своеобразна съкровищница за съвременна българска музика, която да остане и след нас
Дара става "Почетен гражданин"
28/05/2026, Четвъртък 19:20
2
Секунди, които спасяват: Нов дефибрилатор е на разположение на Централната спирка в Бургас
Полиция в офисите на фирмата от "незаконния град" край Варна
28/05/2026, Четвъртък 18:59
1
Най-големият обрат в историята на Ролан Гарос е факт
Какво каза Фон дер Лайен на Радев
Военен камион катастрофира в Полша, осем американски войници са ранени
Лекарски асистенти в спешната помощ искат първа категория труд
Масирана спецакция във Варна, ченгета тарашат офиси на украинската групировка КУБ
Див екшън на Дунав мост! Мъж се застреля в главата при сканадал с гранични полицаи
