×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Без коли първа и втора категория в центъра на София
  • Мъж заплаши с лопата полицаи във Великотърновско
  • Започва продажбата на стартовите комплекти евромонети
  • Затвори родилното отделение в Севлиево
  • Сигнал за бомба затвори Прохода на Републиката
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Борисов за служебния кабинет: Месеци на хаос, безвремие и нищо


14 Септември 2021, Вторник, 14:17 ч.
Автор: Флагман

„Как ще спират „Хемус”? Това е убийство на Северозапада. Нали говореха, че Петков ще доведе над 600 инвеститори. Къде са им кредитите?”, попита Борисов

„Месеци на хаос, безвремие и нищо”. Така лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов коментира управлението на служебния кабинет. Заедно с Пловдивският митрополит Николай лидерът на ГЕРБ отиде до Кръстова гора по случай Кръстовден. Събитието, което бе предавано на живо във фейсбук.

Той заяви, че в актуализирания бюджет „1 лев за туризъм не е заложен, нито 1 лев за пътища. Как ще има растеж?”, попита Борисов.

„Превърнаха парламента в място за лични вендети. Лъжат пенсионерите за 2-3 месеца, че ще им дават пари. А от януари?”, продължи той.  

Според него целта на президента Румен Радев била именно да няма правителство. Борисов коментира, че след януари икономическата обстановка щяла да се влоши. „Всичките искат да са опозиция след януари”, каза той.

Той отправи и критики към начина на провеждане на изборите.

„Не машината лъже, след това – с флашките, там стават лъжите. Като нямаме квитанция да проверим, как ще разберем”, коментира Борисов.

„Ние сме първа политическа сила, ние показваме направеното. Хората знаят какво беше и какво е сега. Из цяла България”, продължи Борисов.

Той коментира и магистрала „Хемус”.

„Как ще спират „Хемус”? Това е убийство на Северозапада. Нали говореха, че Петков ще доведе над 600 инвеститори. Къде са им кредитите?”, попита Борисов.


В категории: Политика


20
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Боже, благослови двигателя ми Боже, благослови двигателя ми 01/12/2025, Понеделник 16:00 2
20
Коментара по темата
20.
Жалък
15.09.2021 05:44:25
0
2
Тъй като го гледам на снимката освен да пали свещи за друго вече не става. Препоръчвам му да се отдаде на пост и молитва.
19.
Месеци ?! 30+ години
15.09.2021 03:02:03
0
0
На мястото на не много успешната и силно разколебана в последния етап над-съсловна държавно-партийна власт на остаряващия вече Живков, дойде властта на едно младо, изключително хищно и напълно безскрупулно тясно съсловие - съсловието на част от държавно-партийната номенклатура, което в решителния за него момент получи едновременно съветска и американска подкрепа. На власт в България тогава дойдоха най-реакционните, цинично-безскрупулни и хищни слоеве на тогавашната държавно-партийна номенклатура, които почувстваха, че благодарение на сходните събития в Москва за тях също е дошъл момента.
18.
Радко крадеца
15.09.2021 02:08:15
2
2
любимец на лузерите и престъпниците!!!
Платена Прокопиева подлога!
Измет с власт!
17.
Тоя павиан
14.09.2021 18:16:10
3
10
Защо му давате трибуна? Да си драще там във фейсбука.
16.
Бай Петко
14.09.2021 18:10:48
3
4
Срещна ли се ББ и КН.
КН казала: БКП
ББ отвърнал: ДКМС
След време гардовете се питат.
Гард1 към Гард 2
Ти разбра ли нещо, БКП, ДКМС и нищо повече?
Гард 2 му отговаря: Ами БКП означава- бягай и крий парите, а ДКМС - дреме ми на к.ра, моите са скрити.
15.
Бади наглия
14.09.2021 18:01:11
2
10
В пъти по-добре, отколкото 12 години анархия при този. Бонус е че не ни го навират всеки ден в очите как обикаля с джипката. Да попитам само: Глобиха ли го дето шофира на незавършената магистрала Хемус, което е противозаконно деяние?
14.
Българин
14.09.2021 16:38:46
5
12
Завършен тъпанар
13.
Евтино
14.09.2021 15:59:32
5
16
За 12 години външният дълг скача от 11 на 63млрд; дали внуците на Боко ще ги връщат??
12.
Tsatsata
14.09.2021 15:53:40
3
10
Е, хайде сега, на предните избори лайтмотивът беше "Бърникат машините", сега пък се оказа, че с флашките ставал номера-там пренареждали нещата!Като че ли преди с чувалите беше по-сигурно?!
Някой все пак светна на Боко, че тъпотията с манипулирането на машините не хваща дикиш, та сменихме рефрена !
Но иначе основният рефрен е "хаос"-от април досега сигурно е употребен няколко милиона пъти...
Мое лично впечатление е, че в държавната и общинска администрация не само няма хаос , а даже на много места работат и по-пъргаво- може би от страх за местата си, кой знае..?!
А иначе хаос, та хаос-Гьобелс пасти да яде!
11.
Марешки
14.09.2021 15:44:28
4
17
Бойко, пиеш ли си редовно хапчетата които съм ти дал?
10.
възмутен от реалното в страната ни
14.09.2021 15:32:33
8
18
Безочието и тепегьозлъка на останките от герберите и техния лидер са безкрайни.Доведоха поради кражби и ненаситност държавата, икономиката и народа ни, а сега с лицемерия съботират работата на служебното правителство и на двете народни събрания.Ликувайте господа и госпожи гербери, че се повиши инфлацията, строежа на магистралите се прекрати, няма избрано правителство и т.н., но вашата гибел е необратима.Пенсионерите са доволни и вече няма да гласуват за вас, циганите също, остават ви всепо-малко привърженици и вече ви се виждае края като на царистите.А лидерът ще го търсим с червена бюлетина, там където той спасяваше неговите приятелчета от мутрите.Той отдавна е прехвърлил кюлчетата и пачките в новата си бърлога и ще си живее царски, а вие балъците ще отговаряте за безчинствата и кражбите на кликата герб.
9.
Уолт Дисни
14.09.2021 15:19:33
8
25
И аз не бих създал по-комичен анимационен герой от Б. Борисов, подкрепян от дружинката анимационни герои под мен!! Които черпят аргументите си от най-комичният и анимационен сайт в света- ПИК!!
Всичко това щеше да е толкова забавно, ако не беше реалност!!!
8.
555
14.09.2021 15:11:15
4
13
То пари за гориво няма...Хемус баце. И като ходих до Варна, какво? Магистрала 150 км общо, 2 тежки катастрофи със 7 автомобила общо. Отбиха ни от магистралата, няма табела...нищо...50км+ и се чудиш накъде да хванеш. На 33 съм... басирам се, че ако съм жив на 50...може и да има вече...
7.
Бай....до 4
14.09.2021 14:56:53
7
21
По-голяма фъшкия от теб няма на света! Шебек!
6.
Румба признай си защо
14.09.2021 14:54:50
7
22
Старши лейтенант Тодор Манчев е бил екзекутиран и е инсценирано самоубийство.
5.
Лост
14.09.2021 14:54:04
4
13
Защо не прескочи до Айтос?
4.
ГолЕма фашкия излезе Румбата – us агента !
14.09.2021 14:50:17
34
15
Такова долно политическо падение има няколко измерения:
– моралът и идейно-ценностната ориентация на „зеления чорап“;
– огромното разочарование на онези, които го подкрепиха на изборите, надявайки се на нещо различно в ситуацията от последните 30 г.;
– спекулативните игри, типични за политическите партии – от „столетницата“ та до новите „десни“ с „лява резба“;
– и още, и още…
3.
Боклук, Бандит, Враг на Народа е този импотентен и
14.09.2021 14:48:04
25
13
Лети високо,високо в небесата с американските си ценности,Румба! Като Икар ще завършиш с тия твоите извисени ценности.
2.
Радев на съд!
14.09.2021 14:43:34
28
24
Предател,крадец,рушветаджия,ликвидира северозапада за да окраде парите за Хемус!
Калинките му са стръвници!
1.
Дернев
14.09.2021 14:41:03
13
11
На Северозапада му трябва скоростна, двойна ЖП връзка Вд-Сф, а не Хемус. Нея е дайте на концесия, който иска даця строи. Държавата има много по-важни и неотложни строежи. Двойната ЖП връзка Кб-Синдел. Максимално директна, двойна, скоростна ЖП връзка Александруполис-Кб предвидена за превоз на два контейнера във височина. Хемус не е приоритет. Но за концесия да е открита.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бургаският и Лесотехническият университет създават две съвместни магистратури Бургаският и Лесотехническият университет създават две съвместни магистратури Програмите ще обхващат устойчив туризъм и иновации в материалознанието, като целят да разширят академичното сътрудничество и възможностите за студентите Терзиев отложи запалването на коледната елха в столицата, заради протеста Терзиев отложи запалването на коледната елха в столицата, заради протеста Няма как да празнуваме, докато наши съграждани се борят срещу политическия мрак, отсече кметът на София Карлос Насар остава в България, отказа оферти за милиони Карлос Насар остава в България, отказа оферти за милиони Много държави ме чакат, но съм стопирал преговорите, каза Насар В сигнал до Флагман: Медицинският хеликоптер кръжи над Бургас вече час, какво се случва? В сигнал до Флагман: Медицинският хеликоптер кръжи над Бургас вече час, какво се случва? Ето какво установи проверката на Флагман.бг Боже, благослови двигателя ми Боже, благослови двигателя ми БМВ ритуално напоено със светена вода в стил Балабанов Касиерката Катя от "Уникредит", която източи над 350 бона от сметките на айтоско семейство, ще лежи 6 г. в затвора Касиерката Катя от "Уникредит", която източи над 350 бона от сметките на айтоско семейство, ще лежи 6 г. в затвора Апелативният съд в Бургас намали наказанието ѝ, заради напреднала възраст и влошено здравословно състояние 3 лековити храни, комбинирани в едно ястие РЕЦЕПТА 3 лековити храни, комбинирани в едно ястие РЕЦЕПТА Сезонът на настинките е и всички се опитват да положат всички усилия, за да избегнат заболяването Община Несебър започна разпределението на дарението от „Керхер България“ за пострадалите в „Елените“ Община Несебър започна разпределението на дарението от „Керхер България“ за пострадалите в „Елените“ Почистваща техника ще бъде предоставена на собственици на засегнати сгради, първи получател е комплекс „Привилидж“ Прокуратурата разследва дипломата на президента на БФС Прокуратурата разследва дипломата на президента на БФС Проверката е образувана след сигнал на специалиста по спортно право Георги Градев Атижа показа новата си руса коса, докато се натиска с Азис в тоалетната Атижа показа новата си руса коса, докато се натиска с Азис в тоалетната Двамата не спират с еротичните кадри в мрежата
Русия твърди, че е превзела село в Донецка област - ракетна атака удари Днепър Русия твърди, че е превзела село в Донецка област - ракетна атака удари Днепър Трима загинали и най-малко осем ранени при удар по източния украински град, твърдят местните власти Довечера на протеста ще има КПП, ще проверяват демонстрантите Довечера на протеста ще има КПП, ще проверяват демонстрантите На прицел са лица с профил на агресивни граждани, познати от предишни протести Доналд Тръмп си е направил ЯМР, обеща да покаже резултатите Доналд Тръмп си е направил ЯМР, обеща да покаже резултатите Президентът на САЩ уверява, че е в отлично здраве, не уточнява коя част от тялото му е била проверявана Как Майкъл Фейгън се промъкна до леглото на британската кралица - една невероятна история Как Майкъл Фейгън се промъкна до леглото на британската кралица - една невероятна история Инцидентът довел до пълна ревизия на кралската охрана, а Майкъл Фейгън не бил обвинен във взлом, тъй като по онова време това било гражданско, а не наказателно нарушение Ванеса Хъджънс отново майка на 36 Ванеса Хъджънс отново майка на 36 Известната актриса и певица посрещна второто си дете със съпруга си, професионалния бейзболист Коул Тъкър  Подробности за масовата стрелба по време на детско парти Подробности за масовата стрелба по време на детско парти Тотален ужас вместо празник Хеликоптер се разби фатално в Централна Европа Хеликоптер се разби фатално в Централна Европа Трагедията близо до Жешов Любов и късмет за Овена, Девата да избягва конфликтите! Любов и късмет за Овена, Девата да избягва конфликтите! Хороскоп за деня – 1 декември 2025, понеделник Драмата във Ф1 е пълна, всичко ще се реши в последния момент Драмата във Ф1 е пълна, всичко ще се реши в последния момент Норис води, но Верстапен не се предава Смях и подигравки: реакции за новата академия на Клаус Шваб Смях и подигравки: реакции за новата академия на Клаус Шваб Инициативата на 87-годишния милиардер е отчаян опит да се върне в голямата игра, откъдето го отстраниха
Мартин Куванджиев, предприемач Мартин Куванджиев, предприемач Един политик трябва да е като рок звезда - да му искат автографи, а не да търсят саморазправа Виц на деня Виц на деня - Скъпа, имам две новини - лоша и хубава.
- Казвай!
- Реших да те напусна!
- А сега кажи лошата!
Виц на деня Виц на деня - Кога индийката е готова за с*кс?
- Когато червената точка на челото и светне в зелено.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Дай на някого една риба и ще го нахраниш за един ден. Научи го да лови риба и ще чукаш жена му всеки уикенд.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори