Депутати разпитват Ахмед Доган за морския сарай в Росенец
Поканиха го в парламента, за да разкрие имало ли е незаконосъобразни действия в лесопарка край Бургас
На финала на 46-ото Народно събрание, депутатите се готвят да изслушат почетния председател на ДПС Ахмед Доган, съобщава Нова телевизия.
Той е поканен в ресорната парламентарна комисия, която има за цел да установи имало ли е незаконосъобразни действия или бездействия на територията на лесопарк "Росенец" край Бургас.
Предложението беше прието след ожесточени спорове в комисията. Пред депутатите трябва да се яви и силовият министър Бойко Рашков.
Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй
Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна
250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15%
Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро
Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши
Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро
4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август
Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене
Бургас се превърна в център на бойните спортове
Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй
30/07/2026, Четвъртък 19:00
0
Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост
Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна
30/07/2026, Четвъртък 18:00
3
Дигитално възраждане: Как виртуалната реалност може да събуди спящото археологическо богатство на България
30 000 автомобила на ден през Кърджали: Готвят четири ленти и забрана на левите завои

Има огромна разлика, колкото и да им се иска на тези , великите ,да се идентифицират като едно цяло с партиите си!
Нали негов сол-ташак Хамид Хамид Хамид Хамид Хамид и т.н. няколко пъти каза, че ако ходиш на хотел (в Гърция), то интересуваш ли се от документацията на хотела ?!Ама той ,Доган бил там на хотел , бе, вие не знаете ли? Интересното беше, защо НСО-то го охраняваше тоя "хотел"?!Дори и когато Доган го няма там!