Култов бизнесмен кръсти близначетата на журналиста Степан Дадурян
Светото Тайнство бе извършено в арменската църква „Сурп Хач“
Една от емблематичните фигури в бизнеса и гангстерския свят в региона от годините на прехода – Пламен Дишков, бе забелязан да влиза с любимата си жена Виктория в арменската църква на Бургас „Сурп Хач“.
Целият в бяло Дишков се изправи пред кръста и пое двете новородени близначета на колегата Степан Дадурян. В църквата имаше и други гости – всички празнично облечени и в настроение за Светото кръщение на двете момченца.
Пламен Дишков през последните 4 години води уединен живот и се занимава само със сериозни бизнес дела – отглежда животни в екологично чистия район Странджа, за производството на храни с изключително високо качество. Консервите му от конско, биволско и еленско вече се радват и на успехи на чуждия пазар.
Известно е, че той разработва и възможностите за инвестиции в Северна Македония – за отглеждане и пласиране на медицинска марихуана.
Дишков и нежната му половинка Виктория са неизменна част от градския светски елит и често спонсорират благотворителни каузи. Превръщането на култовия гангстер от юношеството и младостта му в бизнеспартньор за важни фигури сред местните инвеститори, вероятно е и причината да бъде поканен за морален настойник, авторитет и закрила на двете малки момченца от арменски произход - Анри и Онник.
Известно е, че между Дишков и Степан Дадурян има отколешно приятелство.
Флагман.бг честити на семейство Дадурян новите християнчета!
Втора поредна година бедствие: Сланата унищожи черешовата реколта в Кюстендилско
"Имунизиран" ли е Биткойн от геополитиката
БАБХ спря 18 тона опасни фъстъци от Египет
Как немски дрон-камикадзе стана оръжие на апокалипсиса
Почина Алесандро Дзанарди – легенда на Формула 1 и параолимпийски шампион
Пожар погълна къща във Варна
Жълт код за опасност от слана в шест области е обявен за днес
Обрат: Украйна учи Запада как се води модерна война
Дневен хороскоп за 3 май 2026: Внимавайте с парите, обещанията и алкохола!
Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени
