Проф. Витанов получава заплахи за убийство, очаква втори пик на COVID-19
Великият математик в Небесата само знае кога ще започне, но си мълчи, каза той
След като мине септемврийския пик, човек би могъл да очаква нов пик. Великият математик в Небесата само знае кога ще започне, но си мълчи. Това каза в „Денят започва“ по БНТ проф. Николай Витанов.
„Интересът ми към тези сметки започна да намалява. Като отворите форумите ще видите хиляди заплахи за физическа разправа и за убийство срещу мен. Подложен съм на системен тормоз“, сподели той.
„Обявил съм кастинг за мой заместник. Като казах, че тази вълна ще се вдигне в средата на юли, се вдигна страшен рев. Така бе оревана вселената, както само когато ген. Мутафчийски даде онова интервю на Бенатова“, заяви математикът.
„С катингът ще се докаже тезата, че хейтърите само вият и реват, една дългосрочна прогноза не могат да дадат“, добави той.
Според него причините за ръста на заразените е фактът, че доста хора не се регистрират. По думите му има хора със симптоми, които са заразени, но не се регистрират като такива. Другите фактори са атмосферните условия, които се влошават, както и хората, които се връщат в големите градове след лятна почивка.
"Една система от 700 хил. ученици и 70 хил. учители влиза в пълнокръвно действие след два дена. Ето ви няколко фактора, които предполагат, че след като този пик мине и след известно разхлабване на ситуацията, може да се очаква нов пик", допълни той.
"Известно намаляване на напрежението се очаква, но след това започва да действат
всичките изброени фактори и само мерки могат да ги спрат", каза още Николай Витанов.
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия

ТИ ако някое куче с краста дойде и започне да та ближе и са търка в тебе няма ли да го изгониш
Второ: Ако се бяхте ваксинирали всички,нямаше да ни налагат такива ограничения/Малта,Дания,Исландия,Англия.../
Трето:Европейските страни гледат на нас с лошо око и скоро ще бъдем поставени в изолация,а за туризъм другото лято само ще мечтаем....
И двете по-горе групи могат да се разболеят-факт.
И двете групи трябва да носят маски за да не разпостраняват вируса-факт.
Тогава защо е необходимо тази нон-стоп агитация да се ваксинират всички хора???
Нека това е личен избор на всеки от нас!
Нека всеки сам да си избира как да го изкара вируса-леко и ли с усложнения.
С какво неваксинираните пречат на тези с ваксините???
Турил си я пък си умрял от друго.
После народа ти прост, че не ще 1300 години да пукне и изчезне.
А какво ще правиш в четвъртък ако умреш в сряда ?
Когато К19 удари теб или близките ти,ще е 100%!!!
Въпрос на избор е дали да се предпазиш, или да си беззащитен.
Няма 100% защита от ваксини,но е 100% възможността от заразяване ако не си ваксиниран-
Въпрос на избор е между ваксината,която те предпазва 80-90% от тежко заболяване,или да си антиваксер и да се правиш на Матросов на амбразурата!
Антиваксерите биха забранили ваксините срещу едра шарка,полиомиелит,холерау,тетанус,жълта треска и въобще да се остави на естествения избор и подбор.....
Назад към средновековието е призива на новата нормалност!!!
А относно боя-явно на теб ти е бил малко, дано се намери някой да поправи това последното, че да ти дойде ума в кухата картуна.
Какво реве сега.
защото Ви е страх от ваксина!
Колкото по-прости сте,толкова по-крещящи сте!
Войнствената посредственост е навсякъде в България,като се почне от фелдфебел Радев и през фелдшер Кацаров .....
Който го е страх от чипиране,ще получи пълната програма от "измисления" вирус!
В дългосрочен план,антиваксерите са от губещата страна!!!
На мен защо никой не ми се кани да ме пребива или убива?
Като дрънкаше по всички телевизии, това което му нареждаха и пълнеше сметката добре беше!
Заслужава си го!
Стресиран бил, а когато той стресираше цял народ по медиите?
Той сам е обявил кастинг за свой заместник ?!? Уж е на държавна заплатка а той сам назначава, той сам уволнява. Математикът оркестър.
Иска и следващият да е същият урод, като него.
Какво се случи с по 4000 заразени на ден в края на август, че не разбрах ?
Този, Мутафчийки, Кантарджиев, Кунчев, Балтов и Ботокса на СЪД когато лъсне Короно Измамата в света !!!