Рачков стигна върха на резила, въртя обръч с дупе (ВИДЕО 18+)
Цирк Дьо Рачкей със сигурност привлече повече зрители от конкуретния Гласът на България по bTV - с пошлост и просташки реплики
Битката за зрителската аудитория между двете национални телевизии bTV и Нова стигна тази вечер връхната си точка на простотия, след като Шоуто на Рачков отвърна с „мощен удар“ на журито от „Гласът на България“. Само минута, след като Флагман.бг ви показа причудливия кок на фронтмена от ФСБ Иван Лечев – с неговата преклонна възраст от 65 г., Рачков буквално скри „топките“ на продуцентите от Нова тв.
Актьорът се надупи срещу целокупния български народ, за да покаже на едно момиче, че може да върти и наляво, и надясно.
Той слушаше своята сексапилна повелителка, държаща обръч, и изпълняваше всичките й наставления, с които ще успее да завърти гимнастическия уред. Няма да цитираме репликите, които си подаваха в Цирк Дьо Рачкей.
Чуйте и вижте, но първо си заключете децата в спалните:
11 дни ол инклузив и бягство без плащане: Арестуваха семейство-тарикати на летището в Гран Канария
На косъм от удар край Арбанаси: Шофьор засече кола при забранено изпреварване
Небето изсипа ледени късове колкото яйца над Плетена
Денков: България изчезва от масата, където решават бъдещето на Европа
Нова световна корона за Меси? Неофициално е избран за №1 на Мондиал 2026
Бургас вече с 12 дефибрилатора, един от тях е на остров Света Анастасия
Злато за грации от Бургас: Балетните таланти на НУМСИ покориха световната сцена в Дъблин
Телефонът става личен портфейл: карта, книжка, фишове и данъци на един екран
Иво Мирчев: При Радев няма калинки - само копринки!
Рояци гигантски скакалци налазиха Истанбул, свързват ги с миграция от Балканите
Карнобат сложи фотоволтаици върху 6 социални центъра и купи електромобил

Ми то всички формати и сериали и филми ,имам предвид бг продукции са на едно ниво бе човек....бълвочи.....какво да ги-им гледам.....????
Естествено всичко това си има обяснение и се нарича ЗАВИСТ, простичко е!! Някой коментира ли лиготиите на "Комиците"? Не, разбира се!! Защото е страшно образователно предаване ли? Естествено че, не!! Просто нямат приятелки плеймейтки и не ни навират в очите колко са заможни!
Решението е Просто, вземаш дистанционното и си пускаш "Малката Булка". Там и да има някой успял и богат, поне не го познаваш и няма да ти човърка душата, облечена СТИЛНО в ADIBAS!!
Прави сте.....Ако вместо за вирус ни тестваха за простотия,е те тогава щеха да разберат какво е това пандемия.....
Рачков,че се изчерпал тотално ...то е ясно...ама и аудиторията която присъства на шоутата му и изпадат в делириум ,от тъпите му скечове са като него,че и по зле.....та...толкова за простотията.....
И, не, не съм номер 2, нито имам нещо общо с него. :D
Ай наздраве, с уиски Блек Рам! :D
Телевизиите ще възпитат още едно поколение чалгарчета , така, че за подобни продукти да се критикуват. Славун татуирания клоун се правеше на палячо 30 години и допринесе за чалгаризацията на хората. Другите чалгарски манипулации не успяха, колкото дългия пендел дайбъ.
Злобата яде ли те всеки ден отвътре боклук.
Много ми е гадно за такива гладни въшки като теб.
Чакай да си отворя една бутилка белведер Наздраве бълхар!
От миналия сезон само го плюете. Смешни сте!
Нова Телевизия до кога ще търпите някой да ви залива с помия?!