Радев: Обучението в университета формира морални устои
Обучението там не се изчерпва с придобиването на знания и умения, категоричен бе президентът
Всеки има своите безспорни лични качества и способности, но заедно можете много повече. Затова споделяйте вашите знания, сили и енергия, така че заедно да увеличавате вашия потенциал и да ставате по-силни. Използвайте всяка възможност да работите заедно, защото само така ще градите много по-добро бъдеще както за вас, така и за България и света. Това заяви президентът Румен Радев по време на официалната церемония по закриването на XIX издание на Националния студентски „Летен университет“ в Китен, съобщиха от пресцентъра на държавния глава.
Държавният глава закри XIX-ото издание на
Държавният глава връчи купата на отбора победител – Национална спортна академия „Васил Левски“, а преди това бяха отличени студенти, спечелили състезания в девет различни спортни дисциплини.
Събитието бе организирано от Националното представителство на студентските съвети в България, а сред официалните гости бяха областният управител на Бургас Мария Нейкова и ректорът на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ проф. Анастас Герджиков.
Спортът развива не само физически способности, той калява волята и гради характера , подчерта президентът и открои важната роля на спорта в живота на младите хора, независимо от сферата, в която се развиват. Държавният глава поздрави студентите за неуморната работа по утвърждаването на студентското самоуправление и за защита на правата на студентите.
Президентът посочи, че обучението в университета не се изчерпва с придобиването на знания и умения. „То е преди всичко изключително важен етап от вашия живот, в който вие се формирате като пълноценни личности, като отговорни граждани на нашата Родина“, заяви Радев. По думите му именно в университета се формират ценностите и моралните устои, които са основата за всеки житейски път.
Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни
Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето
Правосъдният министър: Откакто влезе в затвора, Васил Михайлов е извършил три нарушения
Запълват фуги на АМ "Тракия" от утре до петък, вижте къде ограничават движението
Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България
Защо се замита истинският проблем на украинската армия с нацистите
"Прогресивна България" оттегли предложението си за теглене на нов дълг заради ПВУ
Идва! Бурята е само на час от Бургас! (СНИМКА)
Несебър почете Деня на Ботев и на загиналите за свободата на България
Прокурорският син се сби в затвора, искат промяна на режима му
Трябва ли субсидиите за партиите да се отрежат с 1/3

Никакви аргументи за това което съм написал а се занимаваш с мен. Все едно аз съм важен.
Ето ти още питанки :
С колко ПЪТИ се е увеличило военнота американско присъствие, войници, бронирани машини, танкове и въртолети откакто взе властта служебното правителство на Радев ?
Всички мърши сте прости като гъз.
Той изоставил децата и жена си заради секретарката си Деси.
Аз, който си гледам децата и жена си.
Той е морален а аз мършата.
Морала е въпрос на гледна точка !
И какви морални устои е формирал военното училище у Радев ?
Клел се във вярност в Комунистическата Партия.
Клел се във вярност, да брани и защитава Социалистическа България.
Клел се в любовта към съпругата си. Направил и две деца.
Всичко и всички е ПРЕДАВАЛ !
Така постъпи и с БСП. Сега тайничко бабува на Кирчо Петков и партията на Сорос.
ЛИЦЕМЕРЕН, ПРИКРИТ ДВУЛИЧНИК Е РАДЕВ !
Три морета и в синергия със САЩ и Херо Мустафа а за пред хората приказва празни приказки.
По делата им ще ги познаете !