Инфаркт покоси 130-килограмов турист на плажа в Приморско
Вълчо Т. от Пловдив е издъхнал секунди, след като влязъл в морето, за да се освежи
Трагичен инцидент е станал този следобед на плажа до Международния младежки център в Приморско, научи Флагман.бг.
130-килограмов турист е бил покосен от масивен инфаркт до 3-ти пост, издъхнал е за минути, а дошлите на място парамедици само са констатирали смъртта му.
Жертвата е Вълчо Т. от Пловдив, на 57 години, узна Флагман.бг.
Около 15:30 часа той е решил да влезе във водата, потопил се буквално до коленете и изведнъж се свлякъл във водата. Двамата дежурни спасители от пост 3 са му оказали първа помощ, извикали са и линейка, но за пълничкият пловдивчанин вече било късно.
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години

Щото като те гледам много ги разбираш тия работи ,,професоре,,
Човека е обичал да си похапва,лошо няма....ама ....не си е знаел мярката и никой не му е крив......не можеш да си 130 кила ,ако се храниш три пъти на ден......
Каква профилактика ,кви 5 лева,като тоя сам си навредил с плюскане.....
Пък и ти сам го каза....наднормено тегло...пушене...пиене....никакво движение.....как искаш да имат дълъг живот хората,като не спазват поне минимални ограничения и условия за подобряването му......
Съболезнования на близките.
ПП Поне не се е мъчил...
Най-точния и верен коментар- до тук....
10+
Да минава!
Дъвчи хубаво!
Той се обърка!
Ко се заекна!
Типични,за Кюприйските селяндури, заучени лафове.
Повтарят ги ежеминутно... щото речника им е не повече от сто думи...
Скучно, еднообразно и най вече ялово е тяхното жалко съществуване.
Мама,тати, и "детето"... вече навлизащ в простатова възраст, незадомен ДЪНГАЛАГ и ПЕРГИШИН.
Дъртата готви,чисти, пере и НАРЕЖДА целогодишно на блудния си син, останал без женска ласка,сакън некоя булка да не си събуе чехличките и влезе наготово в хотела от Соца с пристроени нужници.
Лятоска си душат пръдните в две стаи, щото и килера да дадеш на бедния български турист си е файда.
Зимъска са в една...да не се цапа коптора, щото е зазимен стар Приморчански лаф за и заключено имане-имот)... като в Музей!
Много обидчиви са...
засягат се като ги наречеш ПРИМОРЧАНИ...щото завършвало на... ин...и се римувамувало със СЕЛЯНИН.
Като дойдат в Големия град се оглеждат на всички посоки... сякаш са уплашени, вадят двайсет сантиметровите портфейли и УСПОКОЯВАТ ГУЗНАТА СИ СЪВЕСТ С ПО ДВЕСТА ГРАМА ФИЛЕ ЕЛЕНА И НЯКОЛКО ЧИПСА пред внуците си...,за които не им пука.....
Раздават им щедро ДВАЙСЕТОЛЕВКИ и все едно им казват... гледайте си работата....
Как живеят...не ги интересува...да се оправят...?!?!
Алчна, мръсна и злобна сган са тия Кюприйци.
Постоянно повтарят,че децата не трябвало да се делят....
А СОБСТВЕНИТЕ ИМ СА РАЗДЕЛЕНИ ТОТАЛНО И БЕЗВЪЗВРАТНО, ИМОТНО И НАЙ ВЕЧЕ ЧОВЕШКИ.
Ще си останат самотни и непогледнати от децата и внуците забегнали в най добрия град за живеене....
Ще си носят парите...на ....... свят!
"Инфаркт покоси 130-килограмов тюлен на плажа в Приморско"