Трагедия! Морето в Китен повлякло две сестри, случаен герой е спасил едната
От другото момиче обаче няма и следа
Три сестри, които са били на почивка с родителите си, отишли да плуват в морето на плаж „Атлиман“ в неохраняемата зона на залива в близост до ММЦ, съобщи за Флагман.бг свидетел на инцидента. Двете от тях влезли във водата и моментално били повлечени от мъртвото вълнение, което в последните дни е буквално страховито, a третото момиче останало на брега.
Млад мъж е видял случващото се и се втурнал да спасява децата. Успял да извади едното момиче, но на другото нямало как да помогне едновременно и вълните го отнесли навътре.
В момента тече акция по издирването му с катер на гранична полиция и дрон на случаен гражданин, който е бил на плажа. Детето, което е извадено от морето, е било обдишано и реанимирано на място и спасено. В момента пътува с линейка към болницата в Бургас.
Извънредно! Мъртвото вълнение погълна 14-годишно момиче на плаж "Атлиман"
Историческа визита: Доналд Тръмп каца в Анкара, с Ердоган рестартират преговорите за изтребителите F-35
Невиждан прецедент на 4-ти юли: Отмениха парада във Вашингтон заради убийствен ад от 45 градуса!
Паника в Стара Загора! Огромен жълт питон изпълзя на детска площадка
Отказва ли се от футбола Лука Модрич
Мачкай, Гришо: Ето кога може да гледате днешната му среща на Уимбълдън - програмата започна шокиращо
Все още без следа от второто издирвано дете в Струма
Тъмната страна на зодия Близнаци: Какво се случва, когато се ядосат
Идва невиждана жега: Температурите скачат до бруталните 43 градуса
Цолов изпревари най-големия си съперник в последната обиколка, за да звучи "Мила Родино" - какво каза след финала
Бургаска воля - талант от града втори на Балканите след драма
Володимир Зеленски поздрави САЩ
Никола Цолов с шедьовър във Формула 2 - води за титлата
