Потрес: Вижте какво оставиха след себе си от „Игри на волята“ по райските плажове
Възмутени хора заснели отпадъците, които от продукцията не са почистили
Едно от най-гледаните риалити предавания у нас „Игри на волята: България“ замърсиха най-красивите, диви и райски кътчета по Южното Черноморие. Това алармират читатели на Флагман.бг, които са заснели отпадъците, оставени от продукцията.
Третият сезон на формата се заснема отново по магичните плажове на юг край Царево, които попадат в защитени местности и са на територията на Природен парк „Странджа“. След снимките обаче от предаването не са се погрижили за природата. Оставили са съоръженията, използвани за игрите, на самия плаж или около него. На самата ивица, както и в горичките край нея има изхвърлени боклуци от празни минерални бутилки и др.
Продукцията би трябвало да е ангажирана да се погрижи за природата след приключване на снимките.
Не е ясно дали в Регионалната инспекция по околна среда и водите има подаден сигнал от граждани. Призоваваме екоинспекцията да извърши проверка.
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

Доказано, за нищо не става.
какво станало, каква мръсотия има, кой хвърля от боклуците си.
Само че се съмнявам дали ще покажат тези снимки по тяхната телевизия.
Срамота за тях може за другите порицание и отрицателни репортажи по телевизията.
Предаването с най голямият бюджет в България няма пари да си изчистят боклуците след себе си ?!
Да им се наложи Гоооляма Глоба от държавата!
Да са за пример какво се случва на нарушителите!