Потрес: Вижте какво оставиха след себе си от „Игри на волята“ по райските плажове
Възмутени хора заснели отпадъците, които от продукцията не са почистили
Едно от най-гледаните риалити предавания у нас „Игри на волята: България“ замърсиха най-красивите, диви и райски кътчета по Южното Черноморие. Това алармират читатели на Флагман.бг, които са заснели отпадъците, оставени от продукцията.
Третият сезон на формата се заснема отново по магичните плажове на юг край Царево, които попадат в защитени местности и са на територията на Природен парк „Странджа“. След снимките обаче от предаването не са се погрижили за природата. Оставили са съоръженията, използвани за игрите, на самия плаж или около него. На самата ивица, както и в горичките край нея има изхвърлени боклуци от празни минерални бутилки и др.
Продукцията би трябвало да е ангажирана да се погрижи за природата след приключване на снимките.
Не е ясно дали в Регионалната инспекция по околна среда и водите има подаден сигнал от граждани. Призоваваме екоинспекцията да извърши проверка.
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда

Доказано, за нищо не става.
какво станало, каква мръсотия има, кой хвърля от боклуците си.
Само че се съмнявам дали ще покажат тези снимки по тяхната телевизия.
Срамота за тях може за другите порицание и отрицателни репортажи по телевизията.
Предаването с най голямият бюджет в България няма пари да си изчистят боклуците след себе си ?!
Да им се наложи Гоооляма Глоба от държавата!
Да са за пример какво се случва на нарушителите!