Потрес: Вижте какво оставиха след себе си от „Игри на волята“ по райските плажове
Възмутени хора заснели отпадъците, които от продукцията не са почистили
Едно от най-гледаните риалити предавания у нас „Игри на волята: България“ замърсиха най-красивите, диви и райски кътчета по Южното Черноморие. Това алармират читатели на Флагман.бг, които са заснели отпадъците, оставени от продукцията.
Третият сезон на формата се заснема отново по магичните плажове на юг край Царево, които попадат в защитени местности и са на територията на Природен парк „Странджа“. След снимките обаче от предаването не са се погрижили за природата. Оставили са съоръженията, използвани за игрите, на самия плаж или около него. На самата ивица, както и в горичките край нея има изхвърлени боклуци от празни минерални бутилки и др.
Продукцията би трябвало да е ангажирана да се погрижи за природата след приключване на снимките.
Не е ясно дали в Регионалната инспекция по околна среда и водите има подаден сигнал от граждани. Призоваваме екоинспекцията да извърши проверка.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

Доказано, за нищо не става.
какво станало, каква мръсотия има, кой хвърля от боклуците си.
Само че се съмнявам дали ще покажат тези снимки по тяхната телевизия.
Срамота за тях може за другите порицание и отрицателни репортажи по телевизията.
Предаването с най голямият бюджет в България няма пари да си изчистят боклуците след себе си ?!
Да им се наложи Гоооляма Глоба от държавата!
Да са за пример какво се случва на нарушителите!