Потрес: Вижте какво оставиха след себе си от „Игри на волята“ по райските плажове
Възмутени хора заснели отпадъците, които от продукцията не са почистили
Едно от най-гледаните риалити предавания у нас „Игри на волята: България“ замърсиха най-красивите, диви и райски кътчета по Южното Черноморие. Това алармират читатели на Флагман.бг, които са заснели отпадъците, оставени от продукцията.
Третият сезон на формата се заснема отново по магичните плажове на юг край Царево, които попадат в защитени местности и са на територията на Природен парк „Странджа“. След снимките обаче от предаването не са се погрижили за природата. Оставили са съоръженията, използвани за игрите, на самия плаж или около него. На самата ивица, както и в горичките край нея има изхвърлени боклуци от празни минерални бутилки и др.
Продукцията би трябвало да е ангажирана да се погрижи за природата след приключване на снимките.
Не е ясно дали в Регионалната инспекция по околна среда и водите има подаден сигнал от граждани. Призоваваме екоинспекцията да извърши проверка.
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе

Доказано, за нищо не става.
какво станало, каква мръсотия има, кой хвърля от боклуците си.
Само че се съмнявам дали ще покажат тези снимки по тяхната телевизия.
Срамота за тях може за другите порицание и отрицателни репортажи по телевизията.
Предаването с най голямият бюджет в България няма пари да си изчистят боклуците след себе си ?!
Да им се наложи Гоооляма Глоба от държавата!
Да са за пример какво се случва на нарушителите!