Потрес: Вижте какво оставиха след себе си от „Игри на волята“ по райските плажове
Възмутени хора заснели отпадъците, които от продукцията не са почистили
Едно от най-гледаните риалити предавания у нас „Игри на волята: България“ замърсиха най-красивите, диви и райски кътчета по Южното Черноморие. Това алармират читатели на Флагман.бг, които са заснели отпадъците, оставени от продукцията.
Третият сезон на формата се заснема отново по магичните плажове на юг край Царево, които попадат в защитени местности и са на територията на Природен парк „Странджа“. След снимките обаче от предаването не са се погрижили за природата. Оставили са съоръженията, използвани за игрите, на самия плаж или около него. На самата ивица, както и в горичките край нея има изхвърлени боклуци от празни минерални бутилки и др.
Продукцията би трябвало да е ангажирана да се погрижи за природата след приключване на снимките.
Не е ясно дали в Регионалната инспекция по околна среда и водите има подаден сигнал от граждани. Призоваваме екоинспекцията да извърши проверка.
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма

Доказано, за нищо не става.
какво станало, каква мръсотия има, кой хвърля от боклуците си.
Само че се съмнявам дали ще покажат тези снимки по тяхната телевизия.
Срамота за тях може за другите порицание и отрицателни репортажи по телевизията.
Предаването с най голямият бюджет в България няма пари да си изчистят боклуците след себе си ?!
Да им се наложи Гоооляма Глоба от държавата!
Да са за пример какво се случва на нарушителите!