×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Челен сблъсък между влакове в Дания, има пострадали
  • Драма в центъра на Пловдив! Въоръжени с брадва и чук реститутки се барикадираха в дома си
  • Мъж остана без колата си, която се оказа препродадена пет пъти и обявена за издирване
  • Мъж остана без колата си, която се оказа препродадена пет пъти и обявена за издирване
  • Летни температури, следвани от бури с градушки, през следващите дни
  • Кремъл предложи на Китай 30% отстъпка за газ до края на десетилетието
  • Честваме паметта на Свети Мъченик Лазар Български
  • България е в списъка с "добрите" държави на Тръмп, "тихомълком" помогнала за войната в Иран
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пожарна-кемпер нагази брега край Шофьорския плаж на Алепу. Това ли са екозащитниците?


Пожарна-кемпер нагази брега край Шофьорския плаж на Алепу. Това ли са екозащитниците?
Кемперът е паркирал на плажната ивица, а преди това е заорал здраво през дюните
02 Септември 2021, Четвъртък, 12:05 ч.
Автор: Светлодария КИДЕРОВА, снимки: Стоян Василев

Тежката машина без проблем преминава през плажната ивица

Пожарна-кемпер нагази в дюните на Шофьорския плаж край Созопол. Кадрите са заснети преди минути от Стоян Василев, концесионер на съседната ивица - "Алепу" и собственик на т.нар."Подпорна стена".

"Имаме гости - зелени, умни и красиви", иронизира ги той, с което явно визираше, че пожарната е на екозащитници, които твърдят, че опазват природата.

Стоян Василев вече е подал сигнал на телефон 112

От кадрите се вижда, че кемперът преминава през ивицата на Щофьорския плаж без никакъв проблем и гази защитените дюни, които в последните месеци се превърнаха в болна тема за областния управител на Бургас проф. Мария Нейкова и природозащитниците. Тя се закани, че ще глобява солено нарушителите, които разрушават защитени териротии. 

Само преди дни при подобна наглост мъже с ATW-та, унищожиха ценни пясъчни лилии, което предизвика поредна вълна от недоволства срещу безчинствата по Черноморието.

Малко след това пък 19-годишен софиянец бе "паркирал" джипа си в пясъка на метри от морето, като бе прекарал нощта там, без да бъде притеснен от никого. (ПОВЕЧЕ ВИЖТЕ ТУК)

 




В категории: Созопол


Светлозария КИДЕРОВА Автор
Светлозария КИДЕРОВА
15
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Традиционна баница със сирене - лесна рецепта Традиционна баница със сирене - лесна рецепта 23/04/2026, Четвъртък 09:21 0
Тервел ИЛИЕВ Хиляди българи имат имен ден на 23 април Хиляди българи имат имен ден на 23 април 23/04/2026, Четвъртък 07:29 0
Тервел ИЛИЕВ Слънцето си проправя път по Черноморието Слънцето си проправя път по Черноморието 23/04/2026, Четвъртък 07:18 0
15
Коментара по темата
15.
...
03.09.2021 10:00:33
0
0
значи... изведнъж този или тези с най-обезобраязяващия обект на плажа се прави на еко защитник. перверзно и лицемерно!
14.
Симо
02.09.2021 16:37:21
0
2
Тъпото не беше ли женен за една от Приморско и накрая го изгониха като мръсно куче ?
13.
Маляка
02.09.2021 16:35:47
1
3
Това да е не Тошко Тъпота (Ангелов ),само той може да направи такава тъпотия .
Иска да се прави на гъзар а е гладна въшка .
12.
Hah
02.09.2021 16:30:42
0
4
това ако беше в Германия на тоя не му мърдар 5000 евра глоба и обществено полезен труд
11.
Камбура
02.09.2021 14:54:34
0
3
Стоян Тончев го ибах там....
10.
Анастасия
02.09.2021 13:41:06
1
6
Бургаски електронен ежедневник използва статиите си като clickbait, това ли са българските медии? Ето ви бърз отговор.
9.
Господин
02.09.2021 13:17:40
17
16
Г-жо професор областен управител, къде сте? Във вас ни е надеждата, да знаете! И в ментора ви президент! А, изв се забравих! Докато цяла БГ гори, президента се изтъпани заедно с съгражданката ни Деса да гледат концерт в Пловдив! Бойко може да беше всякакъв, книги да не четеше и по концерти не ходеше, обаче беше там, където имаше бедствия! Така се демонстрира съпричастност към народа ти! Онези хорица, които останаха без покрив и градина в Белозем, знаете ли колко ги интересува някакъв концерт???? Да беше отскочил до Белозем със служ Мерцедес и охрана, платена от данъците ни този нещастник!
8.
Svinia
02.09.2021 13:12:05
0
12
И шимпанзе би измислило по-добро заглавие от този журналист който за два клика би написал сигурно че майкачу е ковра
7.
ИВАНОВ
02.09.2021 12:57:16
1
19
Бившата пожарна е с регистрация в Лайпциг.Все пак това е бивш комунистически град.Нищо че е в Германия.Ако го беше направил това в Германия следва денонощие в ареста..Отделно глобите.Да видим в БГ.
6.
Той
02.09.2021 12:47:46
1
12
Че е влязъл без проблем е факт, но очевидно че е заорал здраво, защо са подложени панели под предния мост! Излизането е трудно, защото тежестта пада върху задния мост, предния олеква, губи сцепление и затъва здраво! Преди години на този плаж, на който ходя редовно, беше паркиран един трактор с интересен надпис: при затъване търсете тел... номер. Хората си знаят! Пясъка е плаващ, там и танк ще заседне! Да му пожелаем приятни забавления за извеждането от плажа!
5.
До 3
02.09.2021 12:25:17
5
27
Цяла България ги знае какви са само ти не разбра. По обиколи малко еко плажовете и ще видиш кои са единствените хора, които си позволяват да паркират където и искат, и да правят каквото си искат. Ще ги видиш по протестите срещу застрояването и по проектите за преброяване на бенгалските тигри в България. Не че съм за бетономорието , ама тия хора специално освен да направят пари от темата и да си паркират кемперите на плажа друго не целят.
4.
Tsatsata
02.09.2021 12:23:40
4
24
За какви екозащитници, за какви зелени става дума въобще !
Това е автомобил-пожарна, преработен в кемпер и въобще не е с българси номера !Тези чужденци може и въобще да не знаят, че там има защитени територии!
Големият защитник на природата Стоян нам-кой си да беше се обадил на когото трябва, за да ги хванат !
А той като собственик на "подпорната стена" много добре знае на кого трябва да се обади , а не да хвърля димки в нета !
3.
Флег
02.09.2021 12:21:28
4
18
Как разбрхте какви са? Аз виждам кемпер с немска рег. Може да са немци, може българи или турци.
2.
Marinero
02.09.2021 12:19:33
3
31
Виждам, че пожарната е с немска регистрация. В Дойчланд, за подобен офроуд биха му изписали един кочан с глоби.
1.
Бургазлия
02.09.2021 12:18:13
1
19
Ако искате повече Еко снимки от този тип моля да се насочите към плаж "Корал" , там на хората на Наско Русев и Кирчо Траволтата го "опазват" редовно плажа. Така е прекрасно и почти без пари . Както се пееше.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Пазарът на краткосрочни наеми в Гърция забавя темпото на фона на ръст на цените Пазарът на краткосрочни наеми в Гърция забавя темпото на фона на ръст на цените Обявите и търсенето намаляват на годишна база, но по-високите средни цени задържат приходите и отличават гръцкия пазар от общата картина в Европа Започва дисциплинарното производство срещу Борислав Сарафов Започва дисциплинарното производство срещу Борислав Сарафов То влиза за разглеждане през следващата седмица, докато прокуратурата остава с един заместник "Котешки скандал" провокира реститутки да се барикадират в дома си в Пловдив "Котешки скандал" провокира реститутки да се барикадират в дома си в Пловдив Две сестри отказаха да пуснат инспекторите на БАБХ и ЧСИ заради  лоши условия за животни Две огнища на антракс са открити и изолирани в България Две огнища на антракс са открити и изолирани в България Проследено е месото от засегнатите обекти, стоката е конфискувана, а 24 контактни лица са под медицинско наблюдение Проф. Здравко Попов: Иранската криза води до Трета световна война Проф. Здравко Попов: Иранската криза води до Трета световна война Той поясни, че това е предвидено и в книгата „2034-та-новата световна война“ на двама американски генерали, издадена през 2021 г.  Връчиха на директора на ОД на МВР-Бургас благодарствена грамота Връчиха на директора на ОД на МВР-Бургас благодарствена грамота Тя е за проявената институционална коректност, ангажираност и професионална отговорност при подготовката и провеждането на Парламентарни избори-2026 г Флотилията на Бургас се разраства? Кметът иска морски транспорт до Варна Флотилията на Бургас се разраства? Кметът иска морски транспорт до Варна  Надявам се да увеличим корабите в следващите години, каза той Отвориха пътя към ГКПП Малко Търново след трагедията Отвориха пътя към ГКПП Малко Търново след трагедията Операцията по вдигането на автобуса от пътя и огледът на телата продължи повече от пет часа Гл.комисар Антон Златанов за подвига на граничаря: Колега, гордеем се с теб! Гл.комисар Антон Златанов за подвига на граничаря: Колега, гордеем се с теб! Шефът на „Гранична полиция“ разказа за потресаващата гледка след трагедията и как служителят изкъртил вентилационния люк на тавана, за да вади ранените и уплашени пътници Зарков: Нищо не променя падането на Сарафов, аферите с 8-те джуджета и Нотариуса трябва да се разплетат Зарков: Нищо не променя падането на Сарафов, аферите с 8-те джуджета и Нотариуса трябва да се разплетат Според него лидерът на „Прогресивна България“ Румен Радев е искрен в намерението си да разгради олигархичния модел, а за Йотова каза, че е най-добрият възможен кандидат за президент
Турция забрани използването на социални мрежи от деца под 15 години Турция забрани използването на социални мрежи от деца под 15 години Регулациите предвиждат ограничения и за платформите за видео игри Кремъл предлага на Китай до 30% по-ниска цена за руския газ до края на десетилетието Кремъл предлага на Китай до 30% по-ниска цена за руския газ до края на десетилетието Пекин ще продължи да купува газ по тръбопровода „Силата на Сибир“ на цени под тези за част от останалите клиенти на „Газпром“ Проф. Здравко Попов: Иранската криза води до Трета световна война Проф. Здравко Попов: Иранската криза води до Трета световна война Той поясни, че това е предвидено и в книгата „2034-та-новата световна война“ на двама американски генерали, издадена през 2021 г.  От къде се ражда идеята за Денят на Земята От къде се ражда идеята за Денят на Земята Той се отбелязва за първи път в Съединените щати на 22 април 1970 г. На 22 април светът спира за момент и поглежда под краката си и небето над главата си На 22 април светът спира за момент и поглежда под краката си и небето над главата си Денят на Земята през 2026 година съвпада и с пика на метеорния поток Лириди   Тръмп удължи примирието с Иран до края на преговорите Тръмп удължи примирието с Иран до края на преговорите Американският президент обяви в Truth Social, че САЩ ще запазят прекратяването на огъня по искане на Пакистан, докато Техеран внесе единно предложение, но военната готовност и морският натиск остават в сила Турция обяви гръцките карти за риболов в Егейско море за невалидни Турция обяви гръцките карти за риболов в Егейско море за невалидни Анкара обвини Атина в едностранни ограничения върху риболова извън 6-милните териториални води и заяви, че публикуваните карти в Егейско и Източното Средиземноморие противоречат на международното право Хиляди се събраха в Денвър за празника 4:20 на канабис културата Хиляди се събраха в Денвър за празника 4:20 на канабис културата Събитието в центъра на Денвър събра посетители, музика и публичен дебат за безопасността на продукти с марихуана на фона на нови сигнали за замърсяване в Колорадо Американският финансов министър вижда удар по приходите на Иран при блокада на морската търговия Американският финансов министър вижда удар по приходите на Иран при блокада на морската търговия Скот Бесънт свърза натиска върху иранските пристанища с риска от спиране на петролни доставки през Харг, докато Вашингтон запазва морските ограничения въпреки удълженото примирие Гърция удари цигарен канал за €1 млрд., ръководен от Президента и Путин Гърция удари цигарен канал за €1 млрд., ръководен от Президента и Путин Конфискувани са 42 имота и 76 плавателни съда, сред които и танкер
Слави ТРИФОНОВ Слави ТРИФОНОВ След тези избори разбрах едно важно нещо - преброих си приятелите Виц на деня Виц на деня - Никога няма да те оставя!
- Тръгвай!
- Не, не мога да те напусна!
- Тръгвай, с мен всичко ще бъде наред!
- Не, не, въпреки всичко, аз ще остана с теб!
- Тръгвай, трябва да ходиш на работа! Остави ме да спя!...
Виц на деня Виц на деня - От кога не си правил с*кс?
- К'ъв ден сме днес?
- Вторник.
- От декември миналата година...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Любовник - любим мъж, който не е задължително да го храниш и переш...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори