Гала и Стефан разделени
Водещата на предаването "На кафе" се тагна от известен хотелски комплекс в Банско, но без Стефан Николов
Тв иконата Гала не може да си почине както трябва по време на летния отпуск, алармира с половин уста самата тя. Блондинката намекна за многобройна компания и работни ангажименти, които я ангажират в последните дни на почивката преди завръщането й в ефира на Нова телевизия.
"Посрещам и изпращам гости. На кафе, на гранули... и уж е ваканция, а телефонът не спира да звъни", описа ваканцията си тя.
Водещата на предаването "На кафе" се тагна от известен хотелски комплекс в Банско, но без Стефан Николов. Компания в Пирин й прави четириног любимец, стана ясно от снимката й качена в социалната мрежа. Какво се случва с възлюбения й - остава мистерия. Той е публикувал за последно стори с чаша чай и посланието: "Откривам сезона на чайовете".
Вероятно обаче думите му визират рязкото застудяване. Последната му снимка качена в Инстаграм е от преди седмица и на нея си е с Гала. Така, че най-вероятно раздялата им не е категорична, а обвързана с различните им ангажименти в момента.
Източник: Hotnews
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
