×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Най-жестоката битка за шезлонг е на плаж „Арапя“, заключват ги с катинар


Най-жестоката битка за шезлонг е на плаж „Арапя“, заключват ги с катинар
С катинар за велосипед са резервирани тези два шезлонга и чадър на супер пренаселения плаж "Арапя"
23 Август 2021, Понеделник, 19:00 ч.
Автор: Флагман

Забравете за хвърлените кърпи, вече не работи, има нов и по-интересен метод

Най-жестоката битка за шезлонг и чадър е на плажа в „Арапя“. Там, който се докопа до скъпоценната сянка е готов на всичко, за да си я запази за цялата почивка.

Колегите от Пловдив24 публикуваха любопитен кадър, заснет от летовник на красивия плаж в Царево.

„Тук се води истинска война. Запазването на шезлонг и чадър, с поставянето на кърпи върху тях, вече не работи. Останалите туристи просто изхвърлят кърпите и се настаняват, което от своя страна, води и до батални селски сценки. Тази сутрин видях как вече има заключени шезлонги“, възмущава се очевидец.

Повече от ясно е, че без разрешението на стопанина на плажа това няма как да се случи. На много места, най-вече по Северното Черноморие, т.нар. „шезлонгаджии“  си имат такса – по 5 лева на човек, за да им пазят мястото под сянката по цял ден.

Румънските туристи първи въведоха този агресивен метод по българското Черноморие. Откакто плъзнаха и на юг се забелязва, че на все повече плажове от рано сутринта има захвърлени кърпи. Най-фрапиращо е положението в Лозенец и Царево.

 


В категории: Царево


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Електрически локомотив пламна в Русе Електрически локомотив пламна в Русе 14/02/2026, Събота 21:25 0
9
Коментара по темата
9.
Емигрант
24.08.2021 10:49:55
2
2
Заради такива елементарно-селски изпълнения, българският турист ще ходи на море в Гърция и Турция! Аз лично съм нямал такива проблеми, когато съм бил на плаж в тези две страни.
Сега очаквам тъпи коментари от сорта:
“Ами тогава ходи на плаж в Гърция и Турция! Никой не те кара да ходиш в България на море!”
Но такова е елементарното и тесногръдо мислене на българина. И после следва въпроса: “ ама защо вече нямаме туристи? И защо туризма в България умира?”
8.
Балканска история
24.08.2021 09:03:10
2
1
Toва не е битка за шезлонг на плажа. Това с катинара е битка срещу неистовото желание на някой "туристи" за шезлонг у тях си.
7.
Имам човек
23.08.2021 21:45:05
2
15
Не е нужно да ходите на юг. На бургаския плаж пред Приморец концесионерът си е заградил зона само за клиенти на хотела му. Частен плаж. Простата рая може да води децата си на циганския плаж в Комлука, докато някой чорбаджия близък до ГЕРБ не реши, че и той е негов. Като заградят всичко, ще ходим на Малдиви и Сейшели.
6.
До 5
23.08.2021 20:22:48
0
14
С това Флагман казват, ако прочетеш по внимателно, че там където има стопани, концесионери, това няма как да се случи но не е вярно това, защото всеки който свари първи ще си плати и ще му го запазят. Идеята им е от 50 % платена и 50 % свободна зона, дая направят на 80 % платена и 20 само свободна. Някои концесионери са започнали да действат по този въпрос и познайте кой е най активния. Ще ви дам бонус, плажът му се намира най близо до Бургас. Ще им се да заграбят всичко мутрите
5.
Адолф
23.08.2021 20:07:28
0
3
Нещо много празно ми изглежда около чадъра и шезлонгите, за да се намират в платена зона. Чадърите в платената зона на къмпинг Арапя са от метална конструкция и отгоре със сас!
4.
Дааааа
23.08.2021 20:00:58
1
12
С подобни статии се подготвя почвата за завземането на целите плажни ивици от онези алчни кожодери, рекетьори концесионерите. Така няма да останат свободни зони и хората ще бъдат тотално изнудвани и рекетирани.
3.
Иван
23.08.2021 19:51:58
5
15
В Гърция нямам такива проблеми селяни.
2.
Някой си
23.08.2021 19:36:07
1
35
Едно време все на шезлонги лежахте.....
Но вече събираме цяла година за един уикенд на морето и вместо да си апнем и пийнем трябва да дадем събраните пари за шезлонг...
Патки със самочувствие на лебеди!
Аве боклуци ве, това е!
1.
Селянин
23.08.2021 19:35:54
2
12
Ганчо Балкански
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Веселин Маринов събра хиляди на площада в Несебър за Свети Валентин и Трифон Зарезан Веселин Маринов събра хиляди на площада в Несебър за Свети Валентин и Трифон Зарезан Публиката пя с него хита на Тончо Русев и Евтим Евтимов Електрически локомотив пламна в Русе Електрически локомотив пламна в Русе Два противопожарни екипа потушиха огъня, а пътници от влакове от Горна Оряховица бяха извозени с автобуси Бард събира на рождения си ден в Дома на писателя поети и музиканти Бард събира на рождения си ден в Дома на писателя поети и музиканти Новата му стихосбирка „Лулата на спомена“ ще бъде представена във вторник от 18 часа в Бургас Най-голямото съкровище на Вълчан войвода не е заровено в земята Най-голямото съкровище на Вълчан войвода не е заровено в земята По-ценна от стотиците тонове злато, скрити в пещери, е свободата, казва творецът, нарисувал най-страшния хайдутин след мистична среща, която може да се нарече и обсебване Осем години без Дядо Добри: Байлово почете своя най-смирен дарител Осем години без Дядо Добри: Байлово почете своя най-смирен дарител Патриарх Даниил отслужи панихида в родното му село и го нарече пример за истински живот по Бога Ало измамниците стават все по-хитри. Пазете се! Ало измамниците стават все по-хитри. Пазете се! Случаите на пострадали стават все повече, а схемите на престъпниците се усъвършенстват Солните стаи в детските градини в Русе под ключ след забрана от здравните власти Солните стаи в детските градини в Русе под ключ след забрана от здравните власти Родители настояват за отваряне на помещенията, а Министерството на здравеопазването оспорва ефекта от халотерапията Развод в ГЕРБ! Делян Добрев напуска партията Развод в ГЕРБ! Делян Добрев напуска партията Излиза и от политиката   Съществува ли истинската любов за бургазлии? Съществува ли истинската любов за бургазлии? Социален експеримент показа какво мислят жителите на морския град в Деня на влюбените Годежен пръстен за 96 пенса разбуни Великобритания покрай Свети Валентин Годежен пръстен за 96 пенса разбуни Великобритания покрай Свети Валентин Супермаркет пусна лимитирана серия бижута, по-евтини от краставица, на фона на рекордни разходи за празника
Владимир Зографски влезе в топ 10 на Олимпиадата в Милано-Кортина Владимир Зографски влезе в топ 10 на Олимпиадата в Милано-Кортина Десето място на голямата шанца в Предацо е най-доброто олимпийско класиране в историята на българските ски скокове Учени от пет държави: Навални е починал от жабешка отрова Учени от пет държави: Навални е починал от жабешка отрова От тъкани на руския опозиционер те успели да открият наличие на епибатидин, който бил 200 пъти по-силен от морфина Йотова и Макрон в Мюнхен: Европа трябва да възстанови влиянието си Йотова и Макрон в Мюнхен: Европа трябва да възстанови влиянието си На Мюнхенската конференция по сигурността бяха обсъдени бъдещето на ЕС, инициативата Три морета и разширяването към Украйна Президентът: Трябва да върнем защитата на човешките права в международния дневен ред Президентът: Трябва да върнем защитата на човешките права в международния дневен ред Държавният глава обсъди с Теодор Дойч в Мюнхен нарастващия антисемитизъм, езика на омразата и идеята за музей на спасяването на българските евреи Карнавалът в Рио започна: Крал Момо получи ключа на града Карнавалът в Рио започна: Крал Момо получи ключа на града Кметът Едуарду Паеш връчи символичния ключ на града и даде старт на петдневните паради на школите по самба на Самбадрома Дуа Липа: Раздялата е дезориентиращ процес, а приемането е част от възстановяването Дуа Липа: Раздялата е дезориентиращ процес, а приемането е част от възстановяването Съветита на Дуа Липа за връзките от разстояние и уроците след раздяла Здравният министър на САЩ: Не се боя от микроби, като млад съм взимал кокаин от тоалетни чинии Здравният министър на САЩ: Не се боя от микроби, като млад съм взимал кокаин от тоалетни чинии В интервю пред Тео Вон той,  направи публични коментари за миналата си зависимост към наркотици Нов кръг от преговори Русия САЩ Украйна ще се проведат в Женева на 17 и 18 февруари Нов кръг от преговори Русия САЩ Украйна ще се проведат в Женева на 17 и 18 февруари Кремъл обяви, че руската делегация ще бъде ръководена от Владимир Медински след разговорите в Абу Даби Промени във формата на мозъка се свързват с риска от депресия Промени във формата на мозъка се свързват с риска от депресия Ново изследване открива връзка между структурата на определени мозъчни зони и развитието на депресивни разстройства Изкуствен интелект сред кандидатите за депутати в Колумбия Изкуствен интелект сред кандидатите за депутати в Колумбия Виртуалната кандидатка Гайтана участва в изборите за места, запазени за коренните общности
София Андреева, последователка на Калушев София Андреева, последователка на Калушев Дано синът ми живее дълго и да носи позора за смъртта на Ивайло Калушев Виц на деня Виц на деня Жена се гледа в огледалото и казва на съпруга си:
- Чувствам се дебела, грозна и сбръчкана. Имам нужда от комплимент.
- Зрението ти е перфектно!
Виц на деня Виц на деня Основни медикаменти в Българската медицина:
- Газ, мас, оцет, чесън, лук, вино, ракия, пилешка супа, крем "Здраве" и бой!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако искате да снимате п*рно, търсете хора, които пеят на караоке! Тези хора нямат срам!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори