×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Започна евакуацията на българи от Оман, Дубай и Абу Даби
  • „Луфтханза“ отмени полетите си до Кипър до 6 март
  • ПП-ДБ се регистрира за участие в предстоящите парламентарни избори
  • 280 000 къса цигари в два товарни автомобила откриха на „Лесово“
  • Партия МЕЧ се регистрираха за изборите, Радостин Василев все още е в Дубай
  • Виктор Папазов се закле като депутат от „Възраждане“ на мястото на Славчо Крумов
  • Запрянов е разрешил преминаването през въздушното ни пространство на чужди въоръжени сили
  • Започва тридневно поклонение за аятолах Хаменей
  • САЩ разрешиха на част от персонала на посолството си в Кипър да напусне страната
  • Моджтаба Хаменей начело на Иран - вторият син на Али Хаменей е новият върховен лидер
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Първи снимки от тежкия сблъсък между влак и камион


Първи снимки от тежкия сблъсък между влак и камион
Десетки пътници чакат край релсите, след разчистването на жп линията влакът ще потегли към София
22 Август 2021, Неделя, 10:39 ч.
Автор: Флагман.бг

Тъкмо потеглихме от гарата в Карнобат и изведнъж влакът се разтресе, изпаднахме в шок, разказа пътничка

Десетки пътници от бързия влак Бургас-София чакат край релсите в Бургас след катастрофата с камион. В момента лявата линия се разчиства и ще бъде проходима. 

Камионът, който е преминавал през жп релсите неправомерно, е превозвал бали. Водачите на двете превозни средства са тествани за употреба на алкохол, като резултатите са отрицателни. 

Припомняме, че инцидентът стана в 09:15 ч. тази сутрин непосредствено след гара Карнобат в посока София. Само ниската скорост, с който се е движел влакът, е предотвратила голяма трагедия. 

Извънредно! Влакът Бургас-София, пълен с пътници, блъсна камион край Карнобат

Пътничката Антония разказа пред Флагман.бг, че стресът за хората е бил голям. Тя е била на почивка в Китен и тази сутрин е потеглила обратно към София. 

"Тъкмо тръгнахме от гарата в Карнобат и изведнъж влакът се разтресе. Изпаднахме в шок, някои дори пищяха. За щастие не се движехме бързо, в противен случай нямаше да се разминем само с уплаха", разказа тя. 

По информация на БДЖ влакът ще продължи своето движение след приключване на следствените действия и разчистване на железния път.

 




В категории: Карнобат


19
Коментара
Флагман.БГ Най-честите грешки при пране Най-честите грешки при пране 04/03/2026, Сряда 20:18 0
19
Коментара по темата
19.
Г.М
22.08.2021 21:11:33
0
4
Цитат от статията:
Десетки пътници от бързия влак Бургас-София чакат край релсите в Бургас след катастрофата с камион.
И малко по - надолу, още един цитат:
Припомняме, че инцидентът стана в 09:15 ч. тази сутрин непосредствено след гара Карнобат в посока София.
Въпрос - Къде са релсите край Бургас и къде е ''непосредствено след гара Карнобат? Между къде и къде има едни 50км и половин мозък акъл!
18.
09:15 ч. Баал Карнобат
22.08.2021 18:52:21
0
2
Аха... Реалните снимки съвсем изясняват нещата. Карнобат за пореден път.
17.
Б1
22.08.2021 14:22:56
0
9
Толкова пари прибраха от тези европейски средства за тази линия Пловдив-Бургас и най-накрая да не сложат бариери на прелеза. Аз се чудя как им го признаха този проект. Проект с европейски средства без да има бариери а само с една лампичка и звуков сигнал. Аз не съм чул в Западна Европа, като Германия, Нидерландия или Франция да има прелез без бариери. Такова нещо още повече направено с евросредства не може да се види там. Прибрали парите за к*рви, бело и скъпи джипки и после хората, които се прибират от почивка в тези жеги страдат с часове в нивите докато потеглят пак.
16.
Флегми
22.08.2021 14:11:30
0
9
Вие правите ли разлика между камион и ремарке? Очевидно влакът е блъснал ремаркето. Ако беше блъснал кабината, па макар и бавно, шофьорът на камиона може би нямаше да е жив. Просто е извадил късмет. Ако беше без ремаркето, нямало е въобще да има сблъсък.
15.
Брей!
22.08.2021 14:11:13
0
6
Много кратуни, много нещо...Ако някой, някога, измисли вечния двигател ние ще го накараме да спре. Карма.
14.
Й3ййе
22.08.2021 13:53:24
2
4
До номер 1 и до Дернев ли си какъв си, вие имате някаква роднинска връзка помежду си! И двамата сте отчайващо глупави! Направо недейте се размножава!
13.
Безиме
22.08.2021 13:52:26
1
17
Червена мигаща светлина на прелеза без бариера означава че влака е на1500метра от прелеза. И че Идва. Сигналната червена светлина се задейства от идващия влак ЗАПОМНЕТЕ ГО шофьори и каруцари.
12.
Къде
22.08.2021 13:34:35
1
5
Са труповете?
Без трупове,не чета. Вие там сте първа лига.
11.
!!
22.08.2021 12:51:52
0
7
Няма пътнически влак Бургас-София.Ще трябва да пътува над 10 часа.
10.
Селянина с колело
22.08.2021 12:29:39
5
25
Колко трябва да си тъп, че да опиташ да минеш през ЖП прелез, при положи че се задава влак?
Отговор.
Мноооого ТЪП. Може би колкото Дернев (дървения философ), който твърди че, видиш ли влака трябвало да намали така че да пропусне камиона пред него. Аве шматарок, ти книжка имаш ли ве? Знаеш ли как се спира влакова композиция с 10 и кусур вагона. Случайно да се чел в училище за физическите законо?
Аман от проси парчета като теб, пфф!
9.
Batman до 1
22.08.2021 12:22:36
2
25
Ти чуваш ли се ? Искаш да кажеш ,че цвета на локомотива е виновен за това ? Понеже Ганьо решил да мине без да види сигналите без да се огледа !
8.
Паткан
22.08.2021 11:56:38
2
37
Ей за това нищо ново - ебаха му мамата на локомотива за отрицателно време - няма и 4 месеца откакто се ползва. Тоя овчар сега съд, глоба 20 бона, да плати щетите по локомотива и да му вземат книжката за 10 години неговата вамимка и селяндур нещастен ...
7.
Болен
22.08.2021 11:55:15
9
21
Да беше убил тоя с камиона къде отива къде гледа рязан турчин миризлив слама за кравите е ходил да взема.
6.
ss
22.08.2021 11:51:02
0
33
Сега ,този див селяндур , би трябвало да работи цял живот за държавата, че да изплати щетите..Ама, едва ли
5.
Итарр
22.08.2021 11:50:41
5
1
https://www.tiktok.com/@nasisveeej/video/6999170931532778758?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1
4.
Дернев
22.08.2021 11:44:32
44
7
"Само ниската скорост, с който се е движел влакът, е предотвратила голяма трагедия." Наистина е била ниска. Защо машиниста не е спрял? Даже, ако е бил намалил само, камиона е щял да се изне се. Случаят иска много сериозно разледване, но не от тези разследващи структури в министерството. От тях обективност не може да се очаква. А товаси е чист саботаж.
3.
Имам питане
22.08.2021 11:37:51
4
8
а дали е минал през прелеза или директно, не е ясно!
2.
Боби
22.08.2021 11:18:22
3
46
Шофьорите са масово малоумни и безхаберни.
Няма прелез няма нищо нашия минава щото бърза.
Ето го резултата.
1.
набор
22.08.2021 10:52:42
54
16
КОЙ балък боядиса тези локомотиви в синьо-зелено и да сливат с околността. Ако беше боядисан в сигнален цвят червен, може би шофьора щеше да го види и да премине през прелеза. Имало е видимост
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ще гръмне ли балонът на недвижимите имоти? Два фактора движат цените нагоре Ще гръмне ли балонът на недвижимите имоти? Два фактора движат цените нагоре Ако лихвите по кредитите се задържат на тези нива - пазарът на имоти ще продължи да расте, прогнозира брокерът Ирина Генова 5-месечната Сияна стана най-малката кукерка на празника в Бургас 5-месечната Сияна стана най-малката кукерка на празника в Бургас Бебето от ж.к. Меден рудник участва в кукерската група „Козият рог“ на Кукеровден Цанко Цанков постави нов световен рекорд на Световното първенство в Оулу Цанко Цанков постави нов световен рекорд на Световното първенство в Оулу Победата му на 450 метра свободен стил и вицешампионската титла на 200 метра го поставиха на върха Няма опасност общините Созопол, Приморско, Царево и Средец да останат без вода! Няма опасност общините Созопол, Приморско, Царево и Средец да останат без вода! Яз. Ясна Поляна е запълнен на 100% Румен Радев залага на харизматичния адвокат Георги Маджаров за свой човек в Бургас Румен Радев залага на харизматичния адвокат Георги Маджаров за свой човек в Бургас Юристът е разпознаваема фигура в професионалната си общност, но е напълно ново име за политиката в града  Напрежението в парламента расте заради войната с Иран, Костадинов щял да ни спасява от ракетите Напрежението в парламента расте заради войната с Иран, Костадинов щял да ни спасява от ракетите Депутати изразиха загриженост за сигурността на страната след ескалацията на конфликта в Близкия изток и предложиха различни мерки за справяне със ситуацията Бананови кифлички без брашно – лесен и здравословен десерт Бананови кифлички без брашно – лесен и здравословен десерт Вижте как се приготвят България е с най-ниска безработица в еврозоната през януари България е с най-ниска безработица в еврозоната през януари Безработицата в ЕС и еврозоната продължава да намалява, като България е на върха с 3,1% Кметът на Стара Загора остава в ГЕРБ, само празнувал с Радев Кметът на Стара Загора остава в ГЕРБ, само празнувал с Радев Той направи много за Стара Загора. Това са нормални неща, всеки е добре дошъл на празника, каза Живко Тодоров Избираемите услуги Select на A1 вече ще са част и от плановете за интернет услуги Избираемите услуги Select на A1 вече ще са част и от плановете за интернет услуги Клиентите на А1 вече ще могат да персонализират не само мобилните и ТВ услугите си, а и тарифите си за домашен интернет
Полк. Дъглас Макгрегър: Въвлечени сме в дълга война с Иран, а ракетите ни свършват Полк. Дъглас Макгрегър: Въвлечени сме в дълга война с Иран, а ракетите ни свършват Остават ни 40 000, а на режима в Техеран – 45 000, каза бившият съветник на американския министър на отбраната  Али Лариджани: 500 американски военни загинаха след убийството на Хаменеи Али Лариджани: 500 американски военни загинаха след убийството на Хаменеи След изказването на секретаря на Върховния съвет за национална сигурност на Иран американският сенатор Ед Марк коментира, че загиват американци заради лъжите на Тръмп Кърваво отмъщение: Потопиха ирански кораб и ликвидираха организатора на покушението срещу Тръмп Кърваво отмъщение: Потопиха ирански кораб и ликвидираха организатора на покушението срещу Тръмп Командирът на специалните сили на Корпуса на стражите на ислямската революция, който се смяташе за основния организатор на атентата срещу US президента, е убит Марк Зукърбърг купи имение за 170 милиона долара на частен остров в Маями Марк Зукърбърг купи имение за 170 милиона долара на частен остров в Маями Основателят на „Фейсбук“ се присъедини към елита на милиардерите, купувайки имот на остров Indian Creek Иран клекна - иска преговори за край на войната Иран клекна - иска преговори за край на войната Мракобесният ислямистки режим е отправил предложението чрез разузнавателна служба на трета държава Свалените от приятелски огън изтребители F-15 в Кувейт не са губили въздушен бой Свалените от приятелски огън изтребители F-15 в Кувейт не са губили въздушен бой F-15 Eagle имат впечатляваща бойна история, с над 100 въздушни победи и нито една загуба в класически въздушен бой самолет срещу самолет Турция към Иран: Въздържайте се от действия, които биха могли да разширят обхвата на войната Турция към Иран: Въздържайте се от действия, които биха могли да разширят обхвата на войната Ракета е била свалена от сили на НАТО Турция прехвана иранска балистична ракета, насочена към нейното въздушно пространство Турция прехвана иранска балистична ракета, насочена към нейното въздушно пространство Отломки от прехващащия боеприпас са паднали в района на градчето Дортьол в турския окръг Хатай Иран: Няма да преговаряме със САЩ и можем да водим войната колкото е нужно Иран: Няма да преговаряме със САЩ и можем да водим войната колкото е нужно Техеран „няма доверие на американците и няма основа за каквито и да било преговори с тях“, заяви Мохамад Мохбер, високопоставен съветник на покойния върховен лидер аятолах Али Хаменей Земята се отваря в Турция: близо 700 гигантски пропадания поглъщат ниви Земята се отваря в Турция: близо 700 гигантски пропадания поглъщат ниви Сушата и кладенците сриват Коня
Борислав Гуцанов, депутат от БСП Борислав Гуцанов, депутат от БСП Правителството се държи като туроператорска компания Виц на деня Виц на деня - Жена, налей ми водка и по-бързо!
- А не може ли по-ласкаво?
- Жена, налей ми водчица, и по-бързо!
Виц на деня Виц на деня - Здрасти, братле! Как си?
- Жена ми ме напусна!
- Боже, вземи си някакъв алкохол, да удавиш мъката...
- Няма да стане!
- Нямаш пари?!
- Пари има, мъка няма.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Пернишка конвенция: "Ако първият пол не бие втория пол, значи е трети пол."
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори