"Мистър Кеш" яхна ламборгини за 500 бона дни след катастрофата с Брабуса
SUV-ът е последен модел, производство 2021 г.
18-годишният Божидар, който буквално преди 2 дни смля Мерцедес Брабуса си за 400 бона по пътя между Слънчев бряг и Свети Влас, днес вече кара Ламборгини Урсус. Самият той се изфука в Инстаграм, където е публикувал кратко видео, заснето зад волана на SUV-а, струващ не по-малко от 480 000 лв.
„Мистър Кеш“ помля своя Мерцедес-Брабус 800 к.с. за 400 хил. лв. край Слънчев бряг
Младежът, който бе участник в зрелищната катастрофа на 4 август и бе определил себе си като „The wolf of all streets” – очевидна заигравка със заглавието на култовия филм за американския милионер Джордан Белфорт “The wolf of Wall street”, е изтрил голяма част от снимките си в социалната мрежа след инцидента.
Извънредно: Верижна катастрофа край Слънчев бряг, черен брабус е смлян
Подобно на Белфорт, Божидар също демонстрира лайфстала си, който е свързан със скъпи коли, марков алкохол и много купони. Брабусът, който той потроши, бе подарък за 18-ия му рожден ден.
Припомняме, че бащата и чичото на Божидар са съсобственици на една от най-големите борси за плодове и зеленчуци, която зарежда всичко търговски вериги в страната.
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена

Ама нещо явно ги достраша да попитат кава им е връзката с туй пичлеме с жълто около устата и татко му.
А занданката с рязаните гащи до колата "Мис Кешка " ли е...?
Не че е важно, но все пак да си знаем висшата класа на обществото ни по физиономии !
А производителя на доматители? Той получва 80 стотинки.