Бони: Опитаха се да ме убият
Изпълнителката на "Полудявам ли“ шофирала в посока Велико Търново, когато зад автомобила се появила друга кола и започнала да я гони с премигване на дълги фарове и клаксон
Попфолк звездата Бони преживя истински кошмар по време на пътуване за свое участие.
Изпълнителката на "Полудявам ли“ шофирала в посока Велико Търново, когато зад автомобила се появила друга кола и започнала да я гони с премигване на дълги фарове и клаксон. Оказва се, че фурията взела колата си от сервиз преди пътуването. Била я оставила за поправка на казанчето с течност за чистачките. На път се установява, че автомобилните гуми са били с развинтени болтове и са били секунди да се скъсат и вероятно да се преобърнат. "Пътували сме 350 км с по няколко болта на гумите. Една от гумите беше с един болт, две - с три и то разхлабени. За мен това е умишлено, някой цели да се преобърна. Не ми се мисли какво щеше да се случи, ако тези добри момчета не са ни видели и ни догониха да ни предупредят.
Винаги, преди да ми се случи нещо лошо, аз го усещам. Не знам какво точно ще се случи, но го усещам. Така беше и сега, преди да тръгна на път. Затова отидох с дъщеря ми на църква и молитвите ме спасиха от най-лошото", сподели тя. Певицата се закани да ти търси правата си в съда, пише България днес.
Неспирната песен на Левски за свобода честваме днес
Украинка отглежда канабис в апартамент в "Сарафово"
Президентът подписа укази за назначаване на служебно правителство и насрочване на избори
Драма с бургазлийката в "Ергенът", взе билет за Шри Ланка в последния момент
Тотална сензация в Шампионска лига! Бодьо шокира миналогодишния финалист
Рязка промяна във времето
Има много поверия за 19 февруари
Дневен хороскоп за 19 февруари: Близнаците да не рискуват
Какво време ни очаква утре - 19 февруари
Кога човек се определя като алкохолозависим - официалните критерии
"Божествена комедия" по Данте Алигиери - за първи път на театралната сцена в Бургас
Защо сушенето на мокри обувки на радиатора е една от най-големите грешки, които може да направим?
