Стрелба край Пентагона, има ранени
Изстрелите са в района на метростанция
Пентагонът беше блокиран този следобед след стрелба в станция на метрото точно пред военното ведомство на САЩ, съобщиха американските медии. Спешните служби на Арлингтън заявиха, че на мястото има "няколко ранени", без да предоставят повече информация.
"Понастоящем Пентагонът е блокиран поради инцидент в транзитния център на Пентагона. Молим обществеността да избягва района", се казва в съобщение на охраната на Пентагона, цитирано от БГНЕС. Местната информационна станция WUSA показа снимка на тежковъоръжени охранителни, противопожарни коли и спасителни превозни средства в емблематичната петоъгълна сграда.
"Понастоящем Пентагонът е блокиран поради инцидент в транзитния център на Пентагона. Молим обществеността да избягва района", се казва в съобщение на охраната на Пентагона. Около 40 минути след първите съобщения за стрелбата службата съобщи, че районът на инцидента е обезопасен, без да даде детайли за станалото. По непотвърдена информация нападателят е застрелян.
Евтините пратки от Тему, Шейн и Алиекспрес от днес вече са в историята
Радев: Американските военни самолети напуснаха София, рискът от атаки е минимизиран
Издирват 11-годишната Наталия, изчезнала при мистериозни обстоятелства с 40-годишен мъж (СНИМКИ)
Почина легендарен актьор от филма Индиана Джоунс
Асен Василев: В проектобюджета има близо 1,7 млрд. евро с неизяснено предназначение
Мистичният 1 юли: Денят на невидимите лечители и странстващите мощи
Къде има ограничения по АМ "Тракия"
Студена крем супа от краставици и авокадо: Свежест в горещите дни
Жестока надпревара - Мбапе настигна Меси на Световното! Гришо пък зарадва спортна България
Юли започва с жега, но следва захлаждане
Дневен хороскоп за 1 юли 2026: Големи възможности за Лъва и любов за Рака
Нова версия за ужаса край Ахелой: младежите сами скочили в морето
