×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шофьори, бъдете търпеливи! Трафикът в областта е кошмарен, задръствания има по-всички артерии на Бургас


Шофьори, бъдете търпеливи! Трафикът в областта е кошмарен, задръствания има по-всички артерии на Бургас
Така изглежда в момента ул. „Проф. Яким Якимов“ в посока Стефан Стамболов и кръговото на ОМВ
02 Август 2021, Понеделник, 13:34 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Флагман.бг

Смяната на летовниците блокира движението по всички главни и обходни пътища в морския град, към Южното Черноморие картинката не е по-различна

Смяната на летовниците по Черноморието постави в автомобилен капан стотици бургазлии и почиващи, които днес идват или си отиват от ваканция. В момента, 13:20 часа, на всички главния пътни артерии в Бургас, може да видим огромни задръствания и стотици автомобили, които се придвижват с не повече от 20 км/ч.

Тази година Черноморието отчита невиждан бум. По курортите в региона има над 1,2 млн.туристи. Абсолютно всички хотели и квартири са резервирани до края на август, което създава изключителен проблем за шофьорите, които отиват на работа или лични задачи.

COVID пандемията отключи невиждан в историята туристически бум по морето

Въоръжете се с много търпение!

Ако нямате спешна работа в следващите часове, не използвайте автомобил иначе ще попаднете в тапата. Ако искате да отидете на Северния или Централния плаж по-добре отидете пеш, с автобус или такси, защото в радиус от километър няма почти нито едно свободно паркомясто.

Трасетата по ул. "Крайезерна", Трапезица, бул. "Стефан Стамболов", ул. "Транспортна", ул. "Проф. Я. Якимов", входът откъм магистралата през Камено към кв. Горно Езерово буквално са изпитание за водачите. 

Служители на ОДМВР-Бургас регулират движението по горещите точки, но автомобилопотокът е огромен. 

 




В категории: Бургас


12
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Зверска тапа в посока кв. „Сарафово“ Зверска тапа в посока кв. „Сарафово“ 27/08/2026, Четвъртък 11:05 3
12
Коментара по темата
12.
Само
02.08.2021 20:51:16
0
4
Не ми е ясно кой одобри посред пика на сезона изграждането на шумозащитната стена на Сарафово целия трафик за Слънчев бряг и околията в една лента и километрични задръствания , защо не го почнаха септември като падне трафика ,на виновните за такива недомислици трябва да е търси наказателна отговорност!!
11.
Ron Burgundy
02.08.2021 20:05:24
0
6
Нали имаме уникална транспортна схема/ нали вече трафика се отвежда извън града.....
Нищо не работи и нищо не е като в цивилизованите държави,защото у нас живеят нерези.
10.
Бургас
02.08.2021 18:42:22
0
5
Пия бира и си пържа сафрид, хич не ми пука за трафика
9.
Ден година, храни
02.08.2021 17:55:11
0
4
пълно било , ами супер. 16 лв порция калмари. Анти конти
8.
сашо
02.08.2021 16:33:27
1
6
Най-добрия град......за пилеене и харчене на пари !
7.
Местен
02.08.2021 15:58:47
0
11
Не ми се мисли какво ще стане, ако само за един ден времето се развали - да завали дъжд - и всички тези дето сега са на плажа, се юрнат по МОЛ-овете.
6.
X
02.08.2021 15:50:38
0
8
Колкото по горещо е толкова по голям е трафика хахаха пълна лудница винаги е така (разбира се някои са по работа но 70% поне - НЕ )...хората са малоумни ...или мазохисти
5.
Що така?
02.08.2021 15:25:54
1
8
Нали имаме транспортна схема ,за която дори софиянци ни завиждат. 64818
4.
анти конти
02.08.2021 15:04:37
3
9
много поздрави на щаба и компания ви с*рем на устенцата!
3.
Бат Ваньо
02.08.2021 15:02:32
1
14
Читатели, бъдете търпеливи, някой ден във Флагман ще станат грамотни.
2.
Направо е непоносимо!
02.08.2021 14:45:19
1
15
Може ли да си ходят в Гърция! Ужас е! И като започнат да се държат като идиоти докато шофират..... гнус!
1.
Даскала
02.08.2021 13:57:06
1
15
по-всички или най-всички? Редакторът ви дали не си бърка с пръстче някъде?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Основни разлики при шотландско, американско и ирландско уиски Основни разлики при шотландско, американско и ирландско уиски От торфените нотки на Islay до сладостта на бърбъна – вижте как суровините, дестилацията и бъчвите определят всяка глътка Пазаруването за новата учебна година е по-изгодно с tbi bank app и карта neon Пазаруването за новата учебна година е по-изгодно с tbi bank app и карта neon Всеки може да облекчи семейния бюджет като раздели плащания на 3 или 6-месечни вноски без такси или получи до 20% от похарченото обратно по сметката Българин е сред издирваните след катастрофалния потоп в Непал, близо 1500 души са в неизвестност Българин е сред издирваните след катастрофалния потоп в Непал, близо 1500 души са в неизвестност Непалските туристически власти включиха България сред държавите с изчезнали граждани, докато МВнР все още няма потвърждение за засегнат наш сънародник Вкусът на Азия у дома: Защо китайският ресторант „ЛОН ФУ“ остава любима спирка в Меден рудник Вкусът на Азия у дома: Защо китайският ресторант „ЛОН ФУ“ остава любима спирка в Меден рудник От доказаните азиатски класики до изненадващите плодови десерти и мочи — какво поддържа интереса към познатото заведение в бл. 306 ГЕРБ остана без силен ход за „Дондуков“ 2: Борисов трябва да извади кандидат от нищото ГЕРБ остана без силен ход за „Дондуков“ 2: Борисов трябва да извади кандидат от нищото Димитър Николов бе естественият печеливш вариант, но Евровизия го извади от уравнението, а останалите имена не носят достатъчно широка подкрепа Крум Зарков: "Добре е, че съдебната реформа се поставя на дневен ред, но има и необмислени предложения" Крум Зарков: "Добре е, че съдебната реформа се поставя на дневен ред, но има и необмислени предложения" За 100 дни от началото на това управление ясно се видя липсата на БСП в парламента "Арена Бургас" е домакин на Шампионската лига по футзал, българският първенец стартира със сензационен обрат "Арена Бургас" е домакин на Шампионската лига по футзал, българският първенец стартира със сензационен обрат Българският шампион отказа да се предаде срещу "Клик Кишинев", а Станимир Минчев вкара два гола и остави битката за първото място напълно отворена Морето взе още една жертва - мъртъв мъж изплува на плажа в Поморие Морето взе още една жертва - мъртъв мъж изплува на плажа в Поморие Самоличността му е установена – това е 61-годишният украински гражданин Едуард К., който е със статут на постоянно пребиваващ. Бургас изпраща последния уикенд на август с богата програма Бургас изпраща последния уикенд на август с богата програма На 28 август от 18:00 часа стартира седмото издание на международния музикално-танцов фестивал “Велека Фест” Кой е Антъни Георгиевски? Мнимият полицай от Слънчев бряг гравитира около „София Запад“ Кой е Антъни Георгиевски? Мнимият полицай от Слънчев бряг гравитира около „София Запад“ 24-годишният столичанин прекарва лятото в курорта, по информация на Флагман.бг е познат на органите на реда
Зверска тапа в посока кв. „Сарафово“ Зверска тапа в посока кв. „Сарафово“ ПТП предизвика километрично задръстване Нов удар по танкер в Ормуз: Снаряд подпали кораба, екипажът се спаси Нов удар по танкер в Ормуз: Снаряд подпали кораба, екипажът се спаси Това е вторият подобен инцидент от началото на седмицата, напрежението около стратегическия проток остава високо Николай Младенов с голяма новина за Газа: Хамас отстъпва властта и започва да се разоръжава Николай Младенов с голяма новина за Газа: Хамас отстъпва властта и започва да се разоръжава Процесът трябва да бъде наблюдаван от международни стабилизационни сили, а управлението да премине към нов палестински орган Непал след потопа: 162 жертви, стотици са изчезнали Непал след потопа: 162 жертви, стотици са изчезнали Експерти смятат, че огромно срутване на ледник вероятно е предизвикало разрушителната вълна Бил Гейтс предлага спасение от изкуствения интелект: До 40 на сто от работните места да останат за хора Бил Гейтс предлага спасение от изкуствения интелект: До 40 на сто от работните места да останат за хора Той иска и промяна в данъчната система, която да намали стимула компаниите да заменят служители с машини Мечка откъсна бронята на кола, малките ѝ били край пътя Мечка откъсна бронята на кола, малките ѝ били край пътя Автомобилът с регистрация от Клуж бил блокиран в колона, а животното захапало задната броня и я отскубнало пред очите на останалите шофьори Търговската война удря и тоалетната хартия: Цените в САЩ удариха тавана Търговската война удря и тоалетната хартия: Цените в САЩ удариха тавана Канада отвръща на митата на Тръмп с тарифи до 50% върху близо 900 американски продукта от 8 септември Стюардеса на Air France спечели знаково дело: Съдът призна рака ѝ за професионално заболяване Стюардеса на Air France спечели знаково дело: Съдът призна рака ѝ за професионално заболяване 30 години нощни полети, йонизираща радиация и пасивно пушене са сред факторите, отчетени от съда в Байон Над 1,3 млн. българи пътуваха за три месеца, чужбина излиза по над 480 евро на човек Над 1,3 млн. българи пътуваха за три месеца, чужбина излиза по над 480 евро на човек Броят на туристите расте с 4,4% за година, а почивката и екскурзията остават водещата причина да стегнем багажа Земетресение с магнитуд 4,1 разтърси Централна Турция Земетресение с магнитуд 4,1 разтърси Централна Турция Трусът е регистриран край Пънарбашъ в окръг Кайсери на дълбочина 7 километра, след него последваха още няколко по-слаби земетресения
Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Не се определям като ляв или десен - аз съм прагматик Виц на деня Виц на деня Между приятели:
- Крайно време е вече да си извадиш ловен билет!
- Ама аз не съм ловец!
- Ти не си ловец, ама жена ти е истински звяр...
Виц на деня Виц на деня Семейство пътуват с автомобил. Жената:
- Идиот, кретен, тъпанар! Току-що блъснахме котка!
- Да скъпа. Както винаги си права. Може би, все пак ще добре да карам аз.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жена си седи вкъщи и си чете книга. Мъжът и се прибира от работа и с изненада я пита:
- Какво, интернет ли няма?
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори