Баща и 15-годишният му син се удавиха в Янтра
Телата са открити
Баща и син са се удавили във водите на река Янтра, в района на жп гара Горна Оряховица. Трагедията се разиграла на 1 август в 18,13 ч. В злополучния ден в полицейското управление в железничарския град е получен сигнал, че мъж на 34 години и синът му на 15 години влезли да се къпят в жегата във водите на реката и след това повече не са се появили.
От проведените действия по разследването същата вечер около 20,00 ч. в коритото на река Янтра в землището на Горна Оряховица са открити телата им. Установена е самоличността им, удавниците са от ромски произход.
При извършения първоначален оглед не са установени следи от травматични увреждания. По случая е започнато досъдебно производство. За три дни това е втори случай на удавени в региона, а жертвите са три.
В петък вечерта в река Янтра край село Петко Каравелово, община Полски Тръмбеш се удави 28-годишен мъж, който влязъл във вир са се разхлади, но бездната го погълнала. Водолази откриха и извадиха тялото му в събота.
4 зодии ще получат знак, който ще промени живота им
Тъжна вест в българския футбол! Отиде си емблематичен фен
Лидери от Джен Зи поколението създадоха огромен протест
Преди да отидете до тоалетна по-голяма нужда е хубаво да знаете това
Ето и новата звездна двойка в Холивуд
България оглави жестока антикласация
За какво ни алармира здравето, ако сякаш "обръч ви стяга в корема"
Какво представлява системата „Бонус-малус”, която влиза в сила от февруари
Сериозно ли се радваме на 0:2?
Готови ли са училищата да интегрират ИИ в учебната система
Арестуваха спортна звезда за домашно насилие
