Предсрочните избори са неизбежни, ако ИТН не получи подкрепа за правителство
Ако се стигне до връчване на трети мандат, той ще е ялов, прогнозира социологът доц. Петър Чолаков
Предсрочните избори са неизбежни, ако не се сформира правителство от „Има такъв народ“, защото никой не иска за се коалира с ГЕРБ и те ще върнат втория мандат, а и третия ще е ялов. Това каза в „Здравей, България“ по Нова телевизия социологът доц. Петър Чолаков.
Ако така се развият събитията, президентът Румен Радев ще сформира нов служебен кабинет, който ще продължи със същата плоча, т.е. с критики към Бойко Борисов и ГЕРБ, добави той.
„Правителството на Слави Трифонов няма по никакъв начин да гали по главата Борисов. Никой не очаква подобно нещо. Няма измъкване за партията му“, коментира доцентът.
„Ако се стигне до предсрочни избори, това по-скоро няма да е щета за Слави Трифонов. Неговите избиратели очакват точно подобен тип поведение. За мен това е корпоративна стратегия, която е много добре премислена. Целта на този проект е разбиване на сегашната система на политическото представителство“, каза пък политологът доц. д-р Антоний Гълъбов.
„Точно затова те казват, че няма да спазват никакви правила, които досега са съществували. Техните избиратели очакват сблъсък със системата, докато тя започне да се разрушава. 60:40 е вероятността да се стигне до предсрочни избори“, добави той.
Адреналин на макс в Бургас: Световният елит на аквабайка превзема Сарафово, Евроспорт излъчва на живо
Пореден ужас на пътя: Лекари се борят за живота на 9-годишно момче
Ужас в жегите: 49-годишен мъж се удави в неохраняем водоем
Трагедия в Ибиса: Млад бохем почина внезапно
Брутално убийство се разплете след 42 години! Застаряващи братя до живот в затвора
Министър Илин Димитров: България и Турция могат да постигнат много повече в туризма
Млад музикант издъхна след фатално падане от балкон
Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито
Кокаинов удар във Варна: ГДБОП закопча 7 души в две спецакции
Министър Илин Димитров: Работим за повече полети и повече германски туристи в България
Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“
Турски митничари хванаха 1,2 тона дрога в два ТИР-а, влезли откъм България

Не си прочел внимателно....а именно:
ВСИЧКИ СА МАСКАРИ
Земя като една човешка длан....
да я управляват чалгари-мене ме е срам.