×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Олигархията за пореден път си нареди пъзела, за останалите – студена вода


Олигархията за пореден път си нареди пъзела, за останалите – студена вода
Вожд и сценаристи, които презират публичната информация, публичните процедури и публичната отговорност, ще управляват парламентарната демократична република
01 Август 2021, Неделя, 15:01 ч.
Автор: Огнян МИНЧЕВ

"Протестните партии" били разочаровани - късно е

БСП ще подкрепи кабинета на ИТН в пленарна зала, а Бойко Борисов ще го подкрепи, като изкара депутатите си от пленарна зала. Т.е. - ГЕРБ ще бъде срамежлива част от новото мнозинство в парламента. Такава борба със статуквото ще падне, че камък върху камък няма да остане.

"Протестните партии" били разочаровани. Късно е да са разочаровани. Трябваше да мислят за този момент на 9 юли 2020 г. Когато бяха предупредени, че ако не знаят къде отиват - всеки път ще ги заведе дотам. Всеки, който искаше да знае не само против какво се протестира, но и ЗА какво се протестира бе обявяван за привърженик на статуквото. Е, сега - честито! Не, не злорадствам, ни най-малко. За какво да злорадствам, когато върху моята глава ще падне равна част от бедствието, което се задава.

Вожд и сценаристи, които презират публичната информация, публичните процедури и публичната отговорност ще управляват парламентарната демократична република в България. Антиваксъри, подиграващи се с всички мерки за ограничаване на заразата, ще ръководят битката с поредната вълна на Ковид-19. Привърженици на намаляване на данъците под 10 на сто ще се грижат за публичния сектор в България - за здравеопазване, образование и регионално развитие. Бих искал да съм лош пророк - надявам се да съм лош пророк.

Но фокусите, които се разиграват около формирането на ново правителство на България, са опасни. Опасни - защото не са легитимни, въпреки че са формално законни, или около законни. Следващият път, когато революционерите, претендиращи да са демократи, започнат борба със статуквото, е добре да знаят за какво се борят - а не само против какво. Статуквото си свърши работата. Олигархията за пореден път си нареди пъзела - очаква я угощението с парите на зелената сделка и на плана за възстановяване от Ковид-19. За останалите - от чешмата тече хубава студена вода...

Някой бе казал, че демокрацията не е кресло, в което да седнеш, а щик, с който да стоиш на граждански пост, за да опазиш свободата си. Припомняйте си тази мисъл през дните и месеците, в които ще се опитат окончателно да ви отнемат този щик - да ви обезоръжат, за да могат по-удобно да ви яхнат...

*Коментарът е от фейсбук-профила на политолога Огнян Минчев


В категории: Политика


Огнян МИНЧЕВ Автор
Огнян МИНЧЕВ
49
Коментара
Георги РУСЧЕВ Арестуваха китайски шпионин в София Арестуваха китайски шпионин в София 22/06/2026, Понеделник 11:20 0
49
Коментара по темата
49.
Хохохо
02.08.2021 20:21:13
1
2
Тодор бушменчето ще духа супичката заедно със Славчо чалгарчето шестакович.
48.
Олигарх
02.08.2021 10:42:16
1
2
Харесва ми и ме устройва.
47.
Хахахаха
02.08.2021 00:50:03
3
0
Като дядо Тошко повече ще си мечтаете да има такъв човек в управлението,всичко е от .......... Нагоре. Халал да ви са и да си ги пазите партии мартини протести и тем подобни,всичко е такава помия,отвратен съм.
46.
До 40-тия със сърбежа
01.08.2021 22:36:23
1
2
Струваш ми се мн.смел да пишеш и обиждаш... Ако искаш можем да се запознаем да ми разкажеш какво си постигнал, колко образования имаш, колко бизнеса и колко хора ръководиш.
45.
*********
01.08.2021 20:36:43
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
44.
абе тъпаци
01.08.2021 18:39:59
5
15
Защо не праеихте такива коментари когато Боко редеше правителства. Защото се насирахте от страх. Сега сте много ербап.
43.
Румен Радев се уплаши, че е най-прецаканият човек.
01.08.2021 17:17:40
13
32
Не искат служебният му кабинет да стане редовен. Не искат в новото правителство неговите кадри. Заплашват, че ще правят ревизия на служебните министри. А, те, милите не са цвете за мирисане: Рашков станал имотен цар с едната държавна заплата; съдружник на Асен Василев го нарича измамник; Кирил Петков смени управата на ББР със свои хора и тръгна да издейства държавна помощ от 30-тина милиона лева на разноцветния олигарх Домусчиев; Румен Спецов продал фирма с 1 млн лева задължения към държавата на бедняк с 2 присъди и 40 регистрации за кражби…където бръкнеш – изпълзяват змии и гущери.
42.
RA
01.08.2021 16:48:29
0
5
Te da nesa roda tez cigani Ot KTB
41.
Краен резултат
01.08.2021 16:46:46
3
22
А #КОЙ съживи от политическите мъртви Демократична България с цирка на Росенец миналото лято?
Ицето Иванов за по-хитър от Доган ли се е мислел тогава? Ама наистина ли е вярвал, че ще преметне Ахмед ага? Хаха! Опс, стана мазало... ДПС търси ресто. И им наби депесарския шут, този път през тонколоната на ИТН. Като си се забъркал със Сарая, не можеш да ревеш против Сарая, Ице. Като си държал Шиши на софрата, Бойче, нема как да минеш за невинен. Било то и с идея за стабилност. Сега ни стабилност ще има, нито промяна ще има. Само няколко нови лица по ТВ-тата ще нахранят себе си и родата през министерските кресла. А ние ще гледаме и ще цъкаме, че трябвало да стане по-добре, а станало както винаги...
40.
до 25
01.08.2021 16:46:13
6
10
Ти си най-смелия и най -открития анално податлив ИТН (интернет трол нещасник) който иска да задоволи любовния си сърбеж на употребеното си отверстие на всяка цена.
39.
Сговорна соросоидна дружина държава продава
01.08.2021 16:38:34
2
20
„Ние принадлежим към соросоидната раса, а когато на соросоида нещо му е потребно, той просто отива и го взима”-Символ верую на Прокопи и клугите му ДБ,начело с Ицето,юрист с отнети права и с 2 години трудов стаж, комунистическа издънка,издържана от НПО-та!
Банда уроди с големи усти и лакоми гъ3ове!!!
38.
Ком
01.08.2021 16:29:28
1
8
Комиците
37.
мислещ
01.08.2021 16:28:23
17
4
А някой май още има мокри сънища за Боце и си го иска, та се пускат такива дебилщини !
36.
Бахахаха жалки сте ве, тикви и ибриции
01.08.2021 16:26:50
10
11
Всичката гърбаво-депесарска сган, налазила статията, б.си :-)))
35.
Ама Флагмани
01.08.2021 16:24:01
4
20
Моля ви се публикувайте статията на ПИК за разскритията на Григор Лилов свързани с дипломата на новия кандидат на ИТН (има ли такива нещасници).Много е интересна и фактологична..!
Пък и така ще осигурите на всичкк мръсни тролове поне една седмица да са чоплят в анусчетата тези неуспешни аборти на социцилиализъмът.
34.
Веселина Томова
01.08.2021 16:23:57
6
17
Служебният министър на икономиката в служебното правителство на Росен Плевнелиев – Асен Василев връчва наградата „Златна мартеница“ на Цветан Василев и Корпоративна търговска банка /КТБ/.

Днес Асен Василев пак е служебен министър, тоя път на финансите, обаче от служебното правителство на Румен Радев. И едни бивши негови съдружници викат, че бил голям измамник, ама много умен.

Умен ще да е, няма спор, щом хем с „умните и красиви“ десни, хем с Цветан Василев и Пеевски /по онова време заедно/, хем и с доведения от БСП Румен Радев за президент, който пък сега е с „десните“ и Херо Мустафа.

Абе, Пламен Узунов, ти що не ги показваш тия работи на льотчика си, а? Предварително имаме предвид, щото Тошко-то вика, че Радев не бил ченге по душа, че да знаел кой кой е. Абе не е ченге по душа, ама ако знае Тошко на кого звъни ката ден Радев, като му затрябва инфо за някое лице и го получава впрочем на минутата пак по телефона, веднага ще ме направи шеф на ДАНС.
33.
Благодарение на „протестърите“
01.08.2021 16:21:24
8
26
България има правителство на завършили в Москва, комунисти и хора на ДБ.
Разгромената на изборите БСП влиза във властта през задния вход, с патерица от кохортата на Прокопиев.
32.
алоу
01.08.2021 16:16:26
14
5
Един месец всички платени шамани писаха ДБ са прекарани - трябва да оодкрепят правителство на ИТН и това не е добре за тях. Аууу...
Сега внезапна смяна на опорните точки - правителсрвото на ИТН щяло да мине с подкрепата на Сарая и с приведен услужлив Гръб.
Ами гърбете се целъвайте ръката на Сарая и плюйте лишото ДБ което ви разгада схемата и ви прати да се прегръщате открито, не както досега покрито. Смешен плач се чува навред, понякога със силата на квичене, значи една стъпка напред за България.
31.
до 26
01.08.2021 16:15:13
3
0
Интересно ми е какво имаш предвид. Би ли уточнил?
30.
Дай трибуна на Тъпака и той сам ще се издъни!
01.08.2021 16:14:44
5
21
Само като четеш коментарите,езика, псувните,начина на писане и ти става ясно за поддръжниците на БСП и "огромния" им умствен капацитет!
Дори нямат смислени аргументи да защитят любимците си,освен да плюят останалите и да ръсят пълни безсмислици!
Когато червените олигофрени започнат да хвалят Бойко,тогава вече става страшно!
Ако пачаврите на БСП се пенят това означава,че нещо положително се върши за България!
Има ли топла връзка между Нинова,Йончева, Очите и Радев на Вирджините?
29.
Eureka!
01.08.2021 16:13:45
0
18
За стадата кога е имало нещо друго освен чаша студена вода... Те и имунитета най-цинично го наричат "стаден"!
28.
дРашков на кРадев
01.08.2021 16:07:57
7
24
Бургас е тръпка на Радев, защото от където жената, от там и родата! Всякакви инсинуации че само 20 -30 дни след като е съставил Радевото Служебно Правителство и не е бил в час, са смехотворни! България да не е учебната газка ?
Много добре и напълно съзнателно извърши уволнения и назначи на постоянни договори с големи неустойки при уволнения, свои кадри на всички нива! За 2-3 месеца власт се окопа и оплете с мафията, като патка в кълчеща!
Няма чест това същество,няма да се оттегли и ще теглим с него и агентите на Решетников!
27.
Коментаторите
01.08.2021 16:07:51
8
9
ами да бяхте отишли да гласувате пред последните 31 години!
Сега на чужд гроб ревете!
Хак да ви е!
26.
Особенно мнение
01.08.2021 16:03:58
2
27
Аз имам едно такова странно усещане, че всички много скоро ще разберем до какво води, строгата забрана за извършване на аборти през комунизЪмът.
25.
За ИТН
01.08.2021 16:02:06
21
10
Най-откритите и най-смелите и властта не е на всяка цена! Всичко останало е БКП, обръчи от фирми и бивши ченгета.
24.
До1
01.08.2021 15:59:54
3
15
Майка ти е платена, но много зле платена с жълти стотинки, като тебе щото смърдите гнусно по рождение.
23.
Флегмани
01.08.2021 15:53:21
26
19
Колкото и да ревете, колкото и поръчкови статии да публикувате, колкото и коментари да пишат жалките ви служители и да си слагат плюсове и минуси, филма за тиквата, доган и валери приключи. Сега остава да връщат и повръщат!
22.
ВЕЧЕ НА 8 НАРАСТНА ВОТА !!!!!!!!!!!!!!!!!
01.08.2021 15:52:04
20
3
НА ФЛАГМАНСКАТА ""ОПОРКА ""№17 СРЕЩУ ПРЕЗИДЕНТА !!!!!!!!!!!!!ХАХА ТЕ ""ОВЦЕТЕ""" СА НАЯСНО КАК ГИ МАМИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!
21.
хаха на ТЪПАТА ""ОПОРКА ""!!!!
01.08.2021 15:47:57
21
5
АВТОРА СИ Е ПОСТАВИЛ НА СЕКУНДАТА 4 ВОТ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ТОВА САВО ФЛАГМАН ГО МОЖЕ ХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!
20.
xaxa
01.08.2021 15:46:43
28
10
Щом ПИК и другите кафяви медии реват значи нещата вървят към по-добро.
19.
Чехлю Радев
01.08.2021 15:46:42
11
38
цял живот само е получавал от нас, за 5 пари работа не е свършил, само се е потил над Деса! Много искате от него, как да се бръкне за любовницата си, когато може да ползва нашите пари за собствен кеф, дори и да е със съмнително качество!То и сега роднини и баджанаци е назначил на държавната софра!Оставка!Оставка!Оставка!
18.
ГРАЖДАНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01.08.2021 15:43:40
33
13
ПОВЕЧЕТО КОМЕНТАРИ ГИ ПИШЕ ФЛАГМАН С ЦЕЛ ДА МЪТИ ВОДАТА НА """ОВЦЕТЕ""ЧЛЕЗ ""УЙДУРМИТЕ"" НА РАЗНИ ""ОПОРКИ ""ХАХА
17.
То е ясно,кой е виновен според паветата!!
01.08.2021 15:42:17
9
38
Прост Фатмак,за Народа глух,сит търбух!На спихнало се самолетче,вятърът и мъглите са му виновни! За рубладжиите от ДС, Борисов е виновен,че чисти Авгиевите обори на червените кхмери!Борисов е виновен за сушата!Борисов е виновен за наводненията!Борисов е виновен,че разравя депата с отпадъци,зарити още през 2004г.,Борисов е виновен,че Радев лобира за сенчестия бизнес,Борисов е виновен за увеличението на катастрофите,защото строи магистрали,Борисов е виновен, че го има!
16.
ДО 9 ТОВА ЛИ Е НОВАТА ПЛАТЕНА ???????????????????
01.08.2021 15:37:46
30
5
ОПОРКА ХАХА??????????????????И ДА МАНИПУЛИРАШ ВОТА ФАЙДА НЯМА """ОВЦЕТЕ """ВЕЧЕ РАЗБРАХА КОИ СА ВЪЛЦИТЕ В ОВЧИ КОЖИ !!!!!!!!!!!!!!ПО ГАДНАТА ВОНЯ ВЕЧЕ ВИ РАЗПОЗНАВАТ ХАХА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15.
*********
01.08.2021 15:37:09
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
14.
Adfdfhgh
01.08.2021 15:36:52
3
34
Страдат от ужасен глад за развлечения протестърската мафия, да се докопат до някое министерско кресло . Мракобесната политика на свещения съюз между активни ,пасивни, широки тесни, долни леви, улични долнопробни платени на повикване, розовите бузки от Дайбъ, чалгари африкански аборигени, злокобния режим на чалгарството .
13.
Ха ха ха
01.08.2021 15:36:23
6
39
Какво ви докараха на главите на всички, миналата година едни наркомани, алкохолици и шизофреници с тарлаляне и въргаляне по улиците на София......?!?!
Направо не е за вярване!
12.
Паноптикум на лакомията!
01.08.2021 15:34:25
21
37
Представител на олигархията е Румен Дескин!
Мунчо е страхлив измамник,
много лаком и про3д!
Това е причината да назначава крадливи,прокопиеви далавераджии, които са по-умни от Узун паша с торбите и дисагите!
Деска да му начука канчето,да поумнее разделителя на нацията!
Урод с миризливи чорапи и насран гъ3!
Славчо му го набута,отстранявайки Прокопито!!!
Бойко му се смее,Руменчо дивее!
Гешев подготвя тесличката .....
11.
CTAHKO
01.08.2021 15:32:36
32
25
Тези измекяри ще бъдат много мразени и презирани от всички много скоро.Дори от боклуците, които изкараха по улиците за да симолират народно недоволство.
Дори и от този нещасник подлога и пачавра червения трол.Неговите коментари са 1,2 и 4,6.
Всичко беше ясно още преди да започне миналата година.За парите по възтановяването и проблемите на спонсорите със съда.
Господ да ги убие и най милото им......
10.
до 7 то ЗА ОВЦИТЕ Е ВАЖНО !!!!!!!!!!!!
01.08.2021 15:31:59
12
12
ЧЕ ПОНЕ НЕ СА ГЛАСУВАЛИ ЗА ВЪЛЧАТА ГЛУТНИЦА ХРАНЕЩА СЕ С ТЯХ !!!!!!!!!ГЛАД ГИ ЧАКА ВЪЛЦИТЕ И ОБСЛУЖВАЩИТЕ ГИ МЕДИИ И МИНДЖЕВЦИ ХАХА !!!!!!!!!!!!!!ЗАТУЙ Е ЦЕЛИЯ ВОЙ ОТ """УЙДУРМИ ""!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9.
Лесно е да си анти,
01.08.2021 15:24:18
20
48
бесно е да рушиш, но съвсем друго е да строиш и съградиш!
Тези от паветата,също като Радев,в живота си нищо не са построили за хората,само са лапали дебели заплати и рушвети от НПО-тата и "добрата", разградска,дубайска и белградска олигархия!
Измекяри,за парата изядат си месата!!!
8.
хаха ФЛАГМАН ПРОДЪЛЖАВАШ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01.08.2021 15:23:51
27
7
ДА СЛАГАШ ОТРИЦАТЕЛЕН ВОТ ААААААААА???????????????ХАХА ПЛАТЕНА СТАТИЯ ТА ДРЪНКА ХАХА!!!!!!!!!!!!!!!
7.
ddddd
01.08.2021 15:20:37
21
48
за овцете повярвали и гласували за тези също една по голяма чаша студена вода а наздраве
6.
ХАХА ФЛАГМАН МАНИПУРИРА ВОТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01.08.2021 15:20:18
28
12
ПОСТАВИ ТРИ ОТРИЦАТЕЛНИ ВОТА НА КОМЕНТАР №1 ЩО БЕ ???????????????????ЩОТО ВИ ПЛАТИХА ЗА ТАЗИ СТАТИЯ """УЙДУРМА "ЛИ БЕ???????????????
5.
До 1
01.08.2021 15:18:46
12
11
Мутра - Шизофреник!
4.
Флегмани
01.08.2021 15:16:39
30
44
Хахах флагмана отдавна е гербаджийска медия, какво се учудвате
3.
КО РЕЧИ ?????????????????
01.08.2021 15:15:25
14
54
ОНИЯ ""БОРЦИТЕ ""ОТ ПЛОЩАДИТЕ ДЕТО ИМ ИЗТЕКАХА ЛИГИТЕ ЗА ДЪРЖАВНИ ПОСТОВЕ МАЙ НЯМА ДА ДОКОПЪТ ""КОКЪЛА ""ХАХА !!!!!!!!!!ГОЛЯМ РЕВ ГОЛЯМО ПЛЮЕНЕ БЕ!!!!!!!!! ЩО БЕ ВЪРТЪТ СУЧАТ СЕ НЕЩО НЕ Е НАРЕД ХАХА!!!!!!!!!!!!!!!НАРОДА ВИ РАЗБРА БЕ МЪРШИ ""КЕЛИПИРДЖИИСКИ""
2.
Looper
01.08.2021 15:08:01
44
45
А онзи "публичния", дето даде 9 милиарда без обществени поръчки на ДПС, но беше публичен през фейса от джипката, по-добре ли е, ве ?
1.
ХАХА ПЛАТЕНА СТАТИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01.08.2021 15:06:55
39
32
КО РЕЧИ БЕ .ОВНЯН МИН.ЖЕВ !!!!!!!!!!!!!БЛА БЛА ПЛАТЕНА """УЙДУРМА """""""""""
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
От „солени“ цени в евро до безплатна вечеря: Как приключи испанският фестивал в Бургас От „солени“ цени в евро до безплатна вечеря: Как приключи испанският фестивал в Бургас Докато мрежата гърми срещу калмари за 14 евро и сладолед за 8 евро, готвачите нахраниха без пари верните си фенове Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи Дипломатът и политик си отиде на 82 години Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници Зрелостниците от трите местни училища получиха своите дипломи за средно образование в препълнения салон на читалището Шоуто приключи! Ивелин Михайлов май закрива и „Величие“ след Историческия парк Шоуто приключи! Ивелин Михайлов май закрива и „Величие“ след Историческия парк Орязаната държавна субсидияпринуди партията да се свие до минимум, за да спаси оставащите хиляди евро ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи Футболистите на Димчо Ненов се събират на 29 юни за първа тренировка преди новия сезон в Трета лига Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата Всяка втора обява у нас е за търговски кадри или складови работници, като компаниите масово привличат служители с акции, ваучери и луксозни бонуси Холивуд на „Дондуков“: Гюров и Кандев влизат в кастинг за новите „Спасители на нацията“ Холивуд на „Дондуков“: Гюров и Кандев влизат в кастинг за новите „Спасители на нацията“ Доброто и лошото ченге на десницата или как искат да управляват държавата с лайкове и цепене на дърва Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет Невероятният морски танц се разиграл вчера привечер, секунди след като първият бозайник изплувал пред джета на Мартин Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите Общо 122-ма пияни и дрогирани водачи са задържани при мащабна акция на Европол, всеки втори проверен е в нарушение Огнен ад в Полски извор! Инвалид изгоря жив в къщата си Огнен ад в Полски извор! Инвалид изгоря жив в къщата си Жестоката трагедия се разиграла малко след полунощ, пламъците заклещили трудноподвижния мъж
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер  
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори