Бургас и морето се завърна, тази вечер представят 14 страхотни песни в Летния театър
Около 1000 души са в този момент в летния театър на Бургас
„Бургас и морето“ се завърна, след като през миналата година традиционния фестивал бе отменен заради ковид пандемията. Тази вечер в Летния театър на Бургас ще бъдат представени 14 страхотни песни, които бяха избрани сред 60 много добри предложения.
Сред финалистите се нареждат бургаският дует Гергана Великова и Георги Дюлгеров, тийнзвездата Дивна и „Фортисимо“, Мариана Попова, Боян Михайлов, Калки и Нели Рангелова.
В този момент в Летния театър има около 1000 души, колкото е максимумът, според противоепидемичните мерки.
В публиката са председателят на ОбС Бургас проф.Севдалина Турманова, зам.-кметът на Бургас по бюджет и финанси Красимир Стойчев, зам.-кметът на Бургас по култура и спорт Диана Саватева, зам.-областният управител Асен Бонджев, бизнесменът Павел Бошнаков със съпругата си Марина Бошнакова, собственикът на МБАЛ „Лайфхоспитал“ Спасимир Иванова, Мисис Бургас 2018 Вержиния Иванова, агент Тенев и много други.
Очаквайте подробности във Флагман.бг
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Бе закривайте го този "конкурс". Само трошене на парите на данъкоплатците. А, и раздаване на парички на нЕкои наши момчета и момичета. Нищо свестно като шлагер например не е излязло от този "конкурс". Едни и същи композитори и текстописци. За малко свежест пускат по някой и друг нов певец/ца.
ЗАКРИЙТЕ ГО БЕ?