Бургас и морето се завърна, тази вечер представят 14 страхотни песни в Летния театър
Около 1000 души са в този момент в летния театър на Бургас
„Бургас и морето“ се завърна, след като през миналата година традиционния фестивал бе отменен заради ковид пандемията. Тази вечер в Летния театър на Бургас ще бъдат представени 14 страхотни песни, които бяха избрани сред 60 много добри предложения.
Сред финалистите се нареждат бургаският дует Гергана Великова и Георги Дюлгеров, тийнзвездата Дивна и „Фортисимо“, Мариана Попова, Боян Михайлов, Калки и Нели Рангелова.
В този момент в Летния театър има около 1000 души, колкото е максимумът, според противоепидемичните мерки.
В публиката са председателят на ОбС Бургас проф.Севдалина Турманова, зам.-кметът на Бургас по бюджет и финанси Красимир Стойчев, зам.-кметът на Бургас по култура и спорт Диана Саватева, зам.-областният управител Асен Бонджев, бизнесменът Павел Бошнаков със съпругата си Марина Бошнакова, собственикът на МБАЛ „Лайфхоспитал“ Спасимир Иванова, Мисис Бургас 2018 Вержиния Иванова, агент Тенев и много други.
Очаквайте подробности във Флагман.бг
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче

Бе закривайте го този "конкурс". Само трошене на парите на данъкоплатците. А, и раздаване на парички на нЕкои наши момчета и момичета. Нищо свестно като шлагер например не е излязло от този "конкурс". Едни и същи композитори и текстописци. За малко свежест пускат по някой и друг нов певец/ца.
ЗАКРИЙТЕ ГО БЕ?