Бургас и морето се завърна, тази вечер представят 14 страхотни песни в Летния театър
Около 1000 души са в този момент в летния театър на Бургас
„Бургас и морето“ се завърна, след като през миналата година традиционния фестивал бе отменен заради ковид пандемията. Тази вечер в Летния театър на Бургас ще бъдат представени 14 страхотни песни, които бяха избрани сред 60 много добри предложения.
Сред финалистите се нареждат бургаският дует Гергана Великова и Георги Дюлгеров, тийнзвездата Дивна и „Фортисимо“, Мариана Попова, Боян Михайлов, Калки и Нели Рангелова.
В този момент в Летния театър има около 1000 души, колкото е максимумът, според противоепидемичните мерки.
В публиката са председателят на ОбС Бургас проф.Севдалина Турманова, зам.-кметът на Бургас по бюджет и финанси Красимир Стойчев, зам.-кметът на Бургас по култура и спорт Диана Саватева, зам.-областният управител Асен Бонджев, бизнесменът Павел Бошнаков със съпругата си Марина Бошнакова, собственикът на МБАЛ „Лайфхоспитал“ Спасимир Иванова, Мисис Бургас 2018 Вержиния Иванова, агент Тенев и много други.
Очаквайте подробности във Флагман.бг
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли

Бе закривайте го този "конкурс". Само трошене на парите на данъкоплатците. А, и раздаване на парички на нЕкои наши момчета и момичета. Нищо свестно като шлагер например не е излязло от този "конкурс". Едни и същи композитори и текстописци. За малко свежест пускат по някой и друг нов певец/ца.
ЗАКРИЙТЕ ГО БЕ?