×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пенсиите на полицаи и военни надхвърлиха 1100 евро
  • Русия засекрети репетициите за парада за 9 май
  • Днес започва Младежкия музикален фестивал "СОЛиСиМи", входът е свободен!
  • Спектакълът „Бряг и безкрайност“ събира бургаски таланти на открита сцена в чест на Giro d’Italia на 7 май, концертът ще започне в 18 часа
  • Новата междуконтинентална ракета на Турция поставя въпроси за сигурността в НАТО
  • Днес и утре синята и зелена зона на Бургас няма да работят
  • Започна изплащането на пенсиите за май
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ексклузивно! Огънят в Мармарис и Анталия се разраства, съобщават за 26 жертви


Ексклузивно! Огънят в Мармарис и Анталия се разраства, съобщават за 26 жертви
Видео кадрите са от Бодрум, Мармарис, Анталия и Алания
31 Юли 2021, Събота, 17:01 ч.
Автор: Флагман.бг

От снощи стихията е обхванала все повече площи от курортите, започнаха евакуация по вода

Наши сънародници на почивка в Мармарис и Анталия изпращат на редакционната ни поща видеоматериали, заснети от снощи до този момент – 16:30 часа, за да сигнализират, че ситуацията с овладяването на горските пожари става все по-сложна. Днес температурата е 41 градуса и заради продължителната суша сградите и растителността са станали леснозапалими.

В пламъци са почивни бази, изпепелени са малки населени места. До вчера се съобщаваше само за трима загинали, но осведомителните агенции вече сигнализират за загинали 26 и десетки липсващи, алармира Константин Кръстев от Пловдив, който се намира в Мармарис заедно със семейството си.

От тази сутрин е започнала евакуация по море, тъй като между отделните селища по брега огнищата започват да се сливат в общ огневи фронт.

Най-засегнати са Бодрум, Мармарис, Анталия и Алания.

Вижте сборни кадри, заснети през последните 15 часа.


В категории: Животът


20
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Николай Димитров-Хичо с голям жест към бургазлия Николай Димитров-Хичо с голям жест към бургазлия 07/05/2026, Четвъртък 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Европа пред невиждана транспортна криза Европа пред невиждана транспортна криза 07/05/2026, Четвъртък 21:40 2
Тервел ИЛИЕВ Рецепта за бързи палачинки Рецепта за бързи палачинки 07/05/2026, Четвъртък 21:20 0
Тервел ИЛИЕВ Оперират спешно световна легенда Оперират спешно световна легенда 07/05/2026, Четвъртък 20:59 0
Тервел ИЛИЕВ Грандиозни глоби се задават в Реал Мадрид Грандиозни глоби се задават в Реал Мадрид 07/05/2026, Четвъртък 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Колоездачи в болница преди Джирото Колоездачи в болница преди Джирото 07/05/2026, Четвъртък 20:20 3
Тервел ИЛИЕВ Кои зодии са най-честни Кои зодии са най-честни 07/05/2026, Четвъртък 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ МОК с категорично решение за Беларус МОК с категорично решение за Беларус 07/05/2026, Четвъртък 19:40 1
Тервел ИЛИЕВ Мъж застреля две жени и се самоуби Мъж застреля две жени и се самоуби 07/05/2026, Четвъртък 18:41 3
20
Коментара по темата
20.
До колегите
02.08.2021 16:27:40
0
1
Ей много рязани изгоряха. Изгоряха им кравите, кочовете, козите. Те и без това са бедни и гладни сега ще станат още по зле.
19.
18
02.08.2021 15:50:20
0
0
внимавай какво си пожеланаш то на кучетата мръсни ако им се сбъдваха кокъли щяха да валят пожелавам ти го на теб и рода да не кажа да изгориш жив мъ..шо проста и нържавата ти бастунистан от до да гори в ада
18.
До 16 Султана
02.08.2021 14:13:56
0
3
Султане и ти дано си там мръсна сган рязана и ти да изгориш с цялата си паплач с целия си род. Всички да изгорите цяла Турция да изгори един фес да не оснане дано. Прост овчи народ сте турците за нищо не ставате На въглен да станете дано.
17.
KOKO
01.08.2021 11:01:39
0
8
GORKITE HORA-UZAS,DA PAZI GOSPOD. TOLKOVA TRAGEDII PO TOJA SVJAT,DANO DA NJAMA 4OVESHKI ZERTVI,DRUGOTO SE OPRAVJA
16.
Султана
01.08.2021 06:22:47
8
11
Ганьо се радва на нещастието на хората в Турция . Това е трагедия и страдание ,хора загиват а Ганьо е в екстаз . Тази дива паплач нарекла се българи си заслужава съдбата на най бедна и тъпа нация . Благодарение на Турция че България е била в османската империя Българите са оцелели и са се множилии на спокойствие през 5 вековният златен век .иначе досега даса се самоунищожили и избили сами . Българите сами си избиха цялата интелигенция и учени чрез народният съд след 9.09.1944 и са избрали един прост овчар да ги управлява / Тодор Живков/ обаче им е било малко и след промените сами си фалираха и разграбиха Държавата / Жан Виденов/ пак им е било малко и си сложиха един пожарникар охранител -тъп и ограничен Примат и съвсем ги довърши . Над 2 милиона здраво и трудоспособно население избягаха от България доброволно да работят за чужди държави . Ганьо обаче се радва когато и да седите се случват трагедии и хората умират . Мръсна сган
15.
Така така
31.07.2021 19:22:13
4
7
Когато извършваш геноцид над ред нации като българи, арменци,кюрди ще дойде гневът му.
Скоро беше преди една две години мощната „прочистваща" военна операция на мустакатия султан в която избиха много кюрди.
Кюрдите са войни и са с общи корени с нас българите.
14.
Християнин
31.07.2021 19:16:40
3
9
Това нищо не е.Това е само началото.
13.
до 11
31.07.2021 19:12:24
4
5
Прав си. Написали са го и го "сбъдват"!
12.
До 4
31.07.2021 18:46:05
0
15
За всичко друго си прав. Само за панелките от комунизма се изложи като турски кифладжия. Запомни едно тъпако ! Бетона не гори и държи на високи температури. Издържа и на ветрове, торнадо и средни земетресения. Може да се запали отделен апартамент, но само отвътре навън, покъщнината. Отвън на вътре не може. И на самия блок нищо няма да му стане. Докато вашия гипсокартон го видяхме и виждаме. Не забравяй и земетресението от което падна половин Турция и хиляди загинаха. Тогава съдихте строителите си за некачествените сгради нали ?!
11.
Казано е.....
31.07.2021 18:34:33
1
8
И ще бъде така както е писано в книгата на книгите.
10.
*********
31.07.2021 18:31:57
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
9.
Айде
31.07.2021 18:29:06
0
4
Щото китайците чакат.....
8.
*********
31.07.2021 18:26:38
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
7.
Чудовищно...
31.07.2021 18:12:40
0
5
Ще ни изгорят живи...
6.
Карадъйъ
31.07.2021 17:52:10
4
8
Вай вай вай родината съ приебъ
5.
Ваканционист
31.07.2021 17:46:17
6
8
Идиялно е за плажче там. Страхотна гледка каква природа каква стихия.
Ашколсун машала
4.
До 1 и 2
31.07.2021 17:37:05
6
29
Тъпаци ,това и тука може да се случи и за разлика от Турция няма с какво да се гаси щото нямаме един самолет амфибия и тежко ви горко като ви изгорят панелките от комунизма и ще ходите на палатка . Тука няма място за вяра и религия и те са хора и им изгарят домовете и бизнесите а и много наши съграждани са на почивка в момента там .
3.
CTAHKO
31.07.2021 17:34:44
10
8
Аз единствено се притеснявам някоя избирателна секция от нашите да не пострада от оганя.
Иначе другото да гори.
2.
Вярващ
31.07.2021 17:32:02
18
10
Всички турски мекерета да гледат какво ги чака.Това е възмездието на Бога.
1.
Господ е велик
31.07.2021 17:24:54
20
17
Бог, вече не ги бави тез!
Колко поразии са направили на другите народи?
Той ще ги затрие.....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Политолог: Влизането на Иво Христов в кабинета „Радев“ означава, че България сменя лагера Политолог: Влизането на Иво Христов в кабинета „Радев“ означава, че България сменя лагера Най-голямото разочарование ще дойде, когато успеят да изберат ВСС и се окаже, че това по никакъв начин не променя системата, коментира той Двама пешеходци пометени пред магазин в София, шофьорът объркал педалите Двама пешеходци пометени пред магазин в София, шофьорът объркал педалите Колата е управлявана от 79-годишен шофьор Президентският указ за кабинета „Радев“ е в парламента, ГЕРБ, ПП, ДБ и „Възраждане“ ще гласуват „против“ Президентският указ за кабинета „Радев“ е в парламента, ГЕРБ, ПП, ДБ и „Възраждане“ ще гласуват „против“ Бъдещото правителство се очаква да бъде подкрепено само от „Прогресивна България“ Бургас посрещна Giro d’Italia с впечатляващ спектакъл на площад „Св. св. Кирил и Методий“ Бургас посрещна Giro d’Italia с впечатляващ спектакъл на площад „Св. св. Кирил и Методий“ Концертът „Бряг и безкрайност“ събра стотици жители и гости на града, сред публиката имаше и италиански туристи и участници в колоездачната обиколка Кои ще са министрите в кабинета на Румен Радев (БИОГРАФИИ) Кои ще са министрите в кабинета на Румен Радев (БИОГРАФИИ) Румен Радев влиза в управлението с четирима вицепремиери и 18 министри За Овен, Лъв и Риби всеки следващ ден през май ще е по-добър от предишния За Овен, Лъв и Риби всеки следващ ден през май ще е по-добър от предишния Енергията на този период се засилва прогресивно Кой е Иван Василев - кандидат за министър на иновациите и дигиталната трансформация Кой е Иван Василев - кандидат за министър на иновациите и дигиталната трансформация Съавтор е на промените в Търговския закон, свързани със създаването на нов вид дружество – Дружество с променлив капитал, както и на промените Бургаските каратеки на „Ронин“ с поредица златни медали от международната купа в Япония Бургаските каратеки на „Ронин“ с поредица златни медали от международната купа в Япония В надпреварата сили премериха състезатели от 13 държави, а представителите на КК „Ронин“ отново доказаха високата класа на българското карате Защо Майкъл Джексън не умря в "Невърленд" Защо Майкъл Джексън не умря в "Невърленд" Тайните на имението, в което Кралят на попа прекара последните си дни Румен Радев върна мандата с готов състав на проектокабинет и обеща: Ще пречупим тренда на галопиращите цени Румен Радев върна мандата с готов състав на проектокабинет и обеща: Ще пречупим тренда на галопиращите цени От началото на демокрацията това е най-бързо сформираното правителство, похвали се кандидат-премиерът
Балът вече струва колкото една сватба Балът вече струва колкото една сватба Когато всички разходи бъдат събрани с визия, куверти, музика, фото и видео, общата сума за един абитуриент през 2026 година често достига между 5 000 и 8 000 евро Шефът на сдружението на хипермаркетите обясни защо продават толкова скъпо Шефът на сдружението на хипермаркетите обясни защо продават толкова скъпо "Търговията е крайната витрина. Когато сме малък пазар и зависим от внос, това неизбежно води до по-високи цени“, каза той. Пиян тираджия едва не се размаза в къща Пиян тираджия едва не се размаза в къща Камионът се е движил по улица, непригодена за такъв вид МПС,  а след удара се е разрушила конструкцията на полуремарке, а след 100 метра камионът е успял да спре на тротоара пред къща Оставиха в ареста литовката, която намушка 4-ма души във Варна Оставиха в ареста литовката, която намушка 4-ма души във Варна Съдът реши жената за бъде настанена за изследване в психиатричното отделение към болницата на затвора в Ловеч Бургас става част от емоцията на Giro d’Italia с масово градско велошествие Бургас става част от емоцията на Giro d’Italia с масово градско велошествие Събитието ще се проведе на 9 май 2026 г. (събота), със старт в 12:00 часа от площад „Тройката“ До дни започва пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика До дни започва пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика Обработките ще се извършват в часовия диапазон от 00:00 до 04:30 часа, при подходящи метеорологични условия Децата на Бургас превърнаха сцената на Пантеона в празник на таланта Децата на Бургас превърнаха сцената на Пантеона в празник на таланта Атмосферата беше изпълнена с детски смях, аплодисменти и споделена радост, а началото постави Дебора Ангелова За Giro d`Italia временно ще се променя организацията на движение в участъци от републиканските пътища За Giro d`Italia временно ще се променя организацията на движение в участъци от републиканските пътища Временната промяна ще обхваща отсечки от първокласната, второкласната и третокласната пътна мрежа в областите Бургас, Сливен, Ямбол, Велико Търново, Пловдив, Пазарджик и Софийска Ужасяващата история, за която целият свят говори: С хеликоптер извадиха крокодила, погълнал хотелиер Ужасяващата история, за която целият свят говори: С хеликоптер извадиха крокодила, погълнал хотелиер В стомаха на животното, разследващите са открили две човешки ръце, част от гръден кош, парчета плът и пръстен, разпознат като принадлежащ на изчезналия хотелиер Този шофьор отнесе глоба от 520 евро за спиране в аварийната лента на АМ Тракия Този шофьор отнесе глоба от 520 евро за спиране в аварийната лента на АМ Тракия Законът ясно определя в кои случаи е допустимо спиране в аварийната лента, но според юристи има основания наказанието да бъде обжалвано
Димитър НИКОЛОВ, кмет на Бургас Димитър НИКОЛОВ, кмет на Бургас Попитах италианците как сме се справили. Казаха ми: Рerfetto Виц на деня Виц на деня - Скъпи, нали ми имаш доверие?
- Разбира се скъпа!
- Знаеш, че никога не бих те излъгала?
- Естествено.
- Един стълб на паркинга ме удари, когато паркирах.
Виц на деня Виц на деня - Къде попадат добрите съпрузи след смъртта?
- На небето.
- А лошите?
- При тъщата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Повярвайте, нищо не работи толкова добре в интернет, както крайните срокове
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори