ФК "Черноморец 1919" с две победи за по-малко от 24 часа
Възпитаниците на треньорския тандем Нено Ненов и Росен Кавръков се представят отлично в подготовката
Черноморец постигна две победи в двете си последни проверки от предсезонната подготовка. Вчера „акулите“ се наложиха над Ямбол, а днес – над Зайчар.
Възпитаниците на треньорския тандем Нено Ненов и Росен Кавръков стигнаха до успех с 2:1 над състава на Ямбол в контролен мач. Мачът се проведе на помощното игрище на спортен комплекс „Черноморец“. Гостите от Ямбол откриха в 4-ата минута на срещата с много красив гол. 26-минути по-късно Милен Танев изравни от дузпа. Също той в 50-та минута отбеляза отново за акулите. До края на двубоя гостите удариха една греда, но резултатът остана непроменен.
Днес, от 10:00 часа Черноморец проведе двустранна игра игра срещу Зайчар. Бургазлии постигнаха убедителна победа. В двубоя наставниците искаха да изпробват различни постройки на игра за предстоящия сезон, а числовото изражение на успеха не бе от съществено значение.
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ

Колко сте жалки треньорчета и ръководителчетата!
Как контрола със Зайчар да не сме се побратимили!Та те са аматьорски отбор който се събира от мач на мач за по бира,каква е ползата от тази среща,това ли ни е нивото вече ЗАЙЧАР!