Съкрушеният Божидар Андреев: Провалих се за пореден път!
Извинявам се на треньора ми, ще се постарая повече, обеща родният щангист
Божидар Андреев бе изключително разочарован от представянето си в Токио. Българският щангист остана пети в класирането в категория до 73 кг, а до последно докосваше бронза.
"Нервен съм, че не успях да успея и за пореден път се провалих. Надявам се по-напред да не е така и на следващата Олимпиада да направя нещо поне", заяви Андреев.
"Можех да направя още нещо, но имам проблем с рамото. Като се прибера мисля да отделя малко време за травмата, да реша проблема и да продължа нататък. Не съм разколебан във формата си, чувствам се много добре, но така се случи.", казва още спортистът, цитиран от lupa.bg.
"Малко ми повлияха лични проблеми, но се справих с това нещо. Спрях да мисля и се концентрирах върху състезанието. Последната седмица ми беше трудно. Бях дал обещание, което днес не успях да изпълня. Извинявам се на треньора ми, ще се постарая повече", завърши Андреев.
Tesla си търси служители за България, вижте какви са условията
Масов бой между жители на Рибен и Божурица помрачи селски събор, хвърчат линейки и патрулки
Мъжете от тези 3 зодии заради любимата си влизат и в огъня!
Изсипете само 1 супена лъжица в ямката преди да засадите доматите и гледайте как растат!
Търсите начин да съкратите разходите в държавата - ето ви една идея
Тъжен 24 май за Софи Маринова, певицата слиза от сцената в памет на майка си Мария
Във Варна бесни: Как може цацата да скочи от 10 лева на 8 евро
Вадете банските! Идва рязко затопляне, брутални жеги ще ни морят до дни
Любимец от Игри на волята стана татко (СНИМКА)
Празник на знанието и традицията: как Царево почете Деня на българската азбука
Звезди от Висшата лига: Всички очакваме с нетърпение да пристигнем в Бургас (ВИДЕО)
Схемаджии използват бременни жени за имотни измами
