Христо Иванов подкрепи Рашков да остане министър: Не е зле да му дадем тази възможност
"Аз не съм разбрал да се самопредлага", обясни обаче председателят на парламентарната група на ДБ
Председателят на парламентарната група на „Демократична България“ Христо Иванов, изглежда, подкрепи идеята Бойко Рашков да остане вътрешен министър и в правителството на „Има такъв народ“.
Миналата седмица Рашков обяви от парламентарната трибуна към депутатите: „Що се касае за мутренските времена, съжалявам само за едно – че тогава не се справихме с вашия лидер (на ГЕРБ - б.а.)... Но има време... От вас зависи, дайте ми тази възможност.”
В кулоарите на парламента Христо Иванов днес коментира темата пред журналисти.
След въпрос на „Флагман“ какво е отношението им след самопредлагането на Бойко Рашков да остане в бъдещия кабинет, Иванов каза: „Аз не съм разбрал да се самопредлага.“
След припомняме на репликата на Рашков - „дайте ми тази възможност“, председателят на групата на ДБ заяви: „Вижте, човекът действа решително, поставя наистина важни въпроси, както виждате и това, което се случва в момента, докато сме тука. Не е зле да му дадем тази възможност.“
Днес Бойко Рашков участва в изслушване в парламента във връзка с твърденията му за незаконно изслушване на политици и граждани.
Безумията по пътищата се раждат от една система, която никой не желае да спре, каза Николай Попов
Капан за катастрофи: Критичният недостиг на магистрали заклещи трафика в България
Биби, внимавай, че оставаш сам: Бруталният ултиматум на Тръмп към Нетаняху взриви Близкия изток
Рок-енд-рол на колела! Как аутсайдерите от Кюрасао спечелиха света още преди първия съдийски сигнал
Франция настръхна! Хиляди излязоха на бунт след бруталното убийство на 11-годишната Лиана
Технологична революция в BG смартфоните! ChatGPT превзема Viber
В едно министерство две медийни звезди идват в повече, смята Енауил Йорданов
6Fest се завръща в Царево
Баровци освиркаха Тръмп в родния му град (ВИДЕО)
Украинка предизвика верижна катастрофа в Бургас
Благомир Коцев: Баба Алино е схема за пране на безобразно много пари
Слънце в Бургас за Международния ден на приятелството

Аре у леву ве смешници ,клоуни ,чалгари, палячовци, червени педалчета, балеринки, машинки и.т.н.