Ще има 6-ти сезон на "Под прикритие", а Попов ще се завърне!
Повече подробности около евентуалното завръщане в образа актьорът не споделя
Актьорът Владимир Пенев възобнови слуховете, че се готви шести сезон на обичаната криминална поредица на БНТ „Под прикритие“. Повод за това даде негова снимка в социалните мрежи и по-конкретно надписът на звездата под нея: „Попов се завръща!“
Повече подробности около евентуалното завръщане в образа актьорът не споделя. Въпреки това фенове веднага изстреляха въпроси относно потвърждението на новите епизоди. Други не пропуснаха възможността да изразят оценката си за труда на Пенев, като обявиха превъплъщението му в Попов за най-доброто му такова.
За рестарт на „Под прикритие“ се говори последно миналата година, когато стана ясно, че се кандидатства за финансиране от Националния филмов център за създаването на кинопроект с героите. Тогава стана ясно, че писането на сценария е вече в ход, като по него работиха Теодора Маркова, Георги Иванов, Невена Кертова и Тео Чепилов.
Пред „Монитор“ от Българската национална телевизия потвърдиха, че са се водили разговори за реализирането на проекта, но няма подписан договор. „Разговори имаше, но нищо не е предоставено като документи и не сме предоставили права на никого“, заявиха от „Сан Стефано“ 29.
Който не харесва „Бангаранга“, да възроди соцконкурса „Ален мак“
Доналд Тръмп-младши се ожени, но булката остана разочарована
Армията променя правилата за командироване на военни зад граница, вдигат им парите
Гришо останал без книжка след превишена скорост в Монако
Лекар развенча голям мит, свързан с водата
Анна отдаде постоянните си кожни обриви на стреса, истината се оказа зловеща
Настъпва голям астрологичен обрат за три зодии
Само един депутат от Габрово отиде да помага след наводненията - Богомил Петков
Разпространението на вируса Ебола излиза извън контрол, 18 заразени избягаха от болница
Затворници помагат в разчистването на Габрово след преливането на река Янтра
19-годишен обърна колата си в канавка, пострадаха бебе и второкласник
Бивш член на елита завърши сезона с 227 гола в “А” областна
