×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Загиналият рокер Запрян изчезнал след мотосъбор, разследват как се е стигнало до инцидента


Загиналият рокер Запрян изчезнал след мотосъбор, разследват как се е стигнало до инцидента
Приятели определят Запрян за изключителен човек и много съвестен моторист
26 Юли 2021, Понеделник, 17:05 ч.
Автор: Флагман

52-годишният бургазлия е в неизвестност от събота

 

52-годишният Запрян Лапков от бургаското село Изворище е мъртвият моторист, открит днес в канавката на главния път между Карнобат и с.Венец, научи Флагман.бг.

Той бе в неизвестност от събота. Според неофициална информация е изчезнал след мотосъбора в Кипилово. Тялото му е намерено днес, на метри от пътя в канавката.  

Полицията разследва как се е стигнало до инцидента. Първоначалните данни, са че вероятно се касае за самостоятелна катастрофа, но не е изключено да става въпрос и за предизвикан инцидент.

Приятели определят Запрян за изключителен човек и много съвестен моторист. Съмненията са, че някой може да му е сякал пътя и избягал от местопроизшествието. 

Откриха тялото на мъртъв моторист до Карнобат


В категории: Бургас


Флагман.БГ Два самолета се сблъскаха на летище Два самолета се сблъскаха на летище 01/11/2025, Събота 11:40 2
Флагман.БГ Пребиха жестоко медицинско лице Пребиха жестоко медицинско лице 01/11/2025, Събота 10:20 2
24
Коментара по темата
24.
Мария
01.08.2021 20:52:20
0
0
Пичивай в мир,Запряне! Още ползваме твоята система,приятелю! Ех,ако знаех...Съжалявам...
23.
HighWay
28.07.2021 17:05:17
1
4
Познавах го. Не бях го виждал от 11 години, откак напуснах Бургас. Много свестен човек.
Почивай в мир.
22.
Румен
27.07.2021 20:41:24
0
4
Почивай в мир, друже! Нека Бог те прости и бъде светлина по пътя ти!
21.
Bobi
27.07.2021 11:17:51
1
4
Запо
20.
Джони Ринго
27.07.2021 11:01:12
0
5
Като чета коментарите, човека е бил свестен. Да почива в мир. Дано се изясни причината за нелепета кончина.
19.
Стоян
27.07.2021 01:53:20
0
12
Почивай в мир приятел!!!
18.
Биби
26.07.2021 23:54:35
3
12
Страхотен пич и приятел! Почивай в мир братле! Загубихме брат, а вие татуси обсъждате, не ви е срам!
Нещастниците, които плюят ако не си затворят устите ги кълна да почувстват същата загуба и болка !!! Казах!
17.
Megata
26.07.2021 23:41:42
1
10
Лека ти пръст Запо. А на хейтърите сигурно хвърляш по някоя усмивка от горе.
Хвърляш усмивки и на нас, и да искаше нямаше да събереш някъде другаде всички IRC опери, лузери и всякакви кримки, изказали съболезнования тук
.
16.
Караколев
26.07.2021 22:38:11
0
18
Кат не го познавате човека кви ги говорите бе изроди.Бог да го прости Запо!
15.
Др Иванов
26.07.2021 22:34:59
12
4
Сигурно е карал с 40 км/ч
14.
Лека му пръст
26.07.2021 21:58:41
0
11
Лека му пръст на човека.Мен друго ми прави впечатление ...татуса на лявата ръка...жена със затворени очи...преди време един човек загина при пожар...със подобен татус... тогава имаше интервю ако не греша с Даката /един от най-добрите татуисти в БГ/...той каза,че тези татуси с такива жени със затворени очи носят нещастие и винаги завършват много трагично.Бабини деветени и глупости ще кажете... но втори човек виждам, който загива при инцидент с подобен татус.
13.
Петър
26.07.2021 21:45:49
2
15
Почивай в мир Запо
12.
Seniorita
26.07.2021 21:41:33
1
15
Леко ти небе, Запо!
11.
Virus
26.07.2021 19:42:43
0
30
Наистина не го познавахте. На мравките път правеше. Почивай в МИР Запо! Поклон пред душата му;
10.
Kawasaki
26.07.2021 18:47:38
1
34
Много точно момче .Почивай в мир
9.
Аз
26.07.2021 18:39:50
0
46
Наистина не познавате Запо. Най-кроткият и неконфликтен човек, говореше тихо и кротко, изключително добър "компютърджия", винаги е помагал без значение по кое време имаш нужда. Даже не знаех, че е моторист. Никога не е парадирал с това. Светла му памет! Дано да разберат какво точно е станало.
8.
123
26.07.2021 18:28:49
33
29
Супер нагли са мотористите, по цял ден съм на пътя и ги наблюдавам, мислят са богове ама не са
7.
Gordon Shumway
26.07.2021 18:27:30
59
18
Нито ми пука, че някой самоубиец се размазал с мотор, нито че друг е гушнал букета след ковид. Който има поне две гънки в мозъчната кора следва по елементарен начин да избегне такива базисни рискове.
6.
Приятел
26.07.2021 18:27:21
2
27
Лека му пръст
5.
Христо
26.07.2021 17:47:02
5
52
Спрете се. Не плюйте със засилка. Не познавате Запо. Беше благ човек. Леко му небе.
4.
ALF
26.07.2021 17:36:00
28
19
И все колите им пречат !!!!
3.
1962
26.07.2021 17:34:43
6
18
Той ще да е от старите рокери. Повечето дето познавам са свястни хора. Ама защо си е татуирал Анита Майзер.
2.
Някой си
26.07.2021 17:34:23
33
43
А бе как все на пустите мотодонористи все някой им сече пътя?!
И те все "света вода ненапита" и "много съвестни и отговорни"....
А колко са съвестни и отговорни виждаме всеки божи ден, дори и в града!
1.
Емили
26.07.2021 17:33:42
3
39
Мир на праха му!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София: Баща на три деца уби жена си Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София: Баща на три деца уби жена си Има главен заподозрян за разстрела в центъра Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Подозира се руска намеса при деянието Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Нападението стана в село с 800 жители Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Изключително грозни сцени в Къщата Пребиха жестоко медицинско лице Пребиха жестоко медицинско лице Роднини на нападателите се събраха пред Спешното отделение на болницата във Враца Търсете светлината сред сенките Търсете светлината сред сенките По студиата на телевизионните риалити формати шумът се бори за първенство над смисъла, а в коридорите на властта кресливата амбиция често заглушава дълга Отбелязваме Деня на народните будители и Архангелова задушница Отбелязваме Деня на народните будители и Архангелова задушница Днес се отдава особена почит към паметта на отишлите си от този свят Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Затварянето на рафинерията в Бургас води до тежък недостиг на средства и затруднява изпълнението на заложените цели, коментира икономист Шокиращ сигнал във Второ РУ: Собственик на детски център в Бургас дрогирал майки, за да спи с тях Шокиращ сигнал във Второ РУ: Собственик на детски център в Бургас дрогирал майки, за да спи с тях Следи от наркотици в телата на няколко жени вдигнаха полицията на крак Драма с моряците от „VIVA 962“, избягали в Бургас след арест в Севастопол Драма с моряците от „VIVA 962“, избягали в Бургас след арест в Севастопол Военните ни изпратиха с хляб и вода, споделят украинските моряци
"Мелиса" отне живота на 46 души "Мелиса" отне живота на 46 души Жестоко бедствие Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Обезумелият мъж искал да вземе пари от застраховка Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Военното ведомство оабче оставя окончателното политическо решение в ръцете на Доналд Тръмп Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда На  1 ноември  от 11:00 ч. на наказателния паркинг до стадиона участниците в  Гимкхана  ще демонстрират умения, скорост и безопасно шофиране Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Цветното събитие ще се проведе на 6 ноември от 16 часа Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Вижте какво се случва Галена натиска последния златен бутон Галена натиска последния златен бутон В есенната неделната вечер зрителите ще се насладят на няколко въздействащи музикални изпълнения Хамас предаде тялото на убития български заложник  Хамас предаде тялото на убития български заложник  Сахар Барух е с българско гражданство и бе отвлечен от кибуца Беери Бизнес за милиарди подари Рамзан Кадиров на дъщеря си Бизнес за милиарди подари Рамзан Кадиров на дъщеря си Айшат стана горд собственик на фабрика за облекла, склад и общежитие за работници
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори