×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Защо имитаторът Андриян се разочарова от Слави


25 Юли 2021, Неделя, 17:23 ч.
Автор: Флагман

Победителят в риалити формата “България търси талант” останал неприятно изненадан от поведението на втората политическа сила и нейния лидер след изборите на 4 април и на последните на 11 юли не отишъл до урната

 

“Слави ме разочарова! Не гласувах за него на последните избори заради мълчанието му и отхвърлянето на мажоритарните избори, за които настояваше в референдума.” Това сподели пред “България Днес” незрящият имитатор Андриян Асенов. Победителят в риалити формата “България търси талант” останал неприятно изненадан от поведението на втората политическа сила и нейния лидер след изборите на 4 април и на последните на 11 юли не отишъл до урната да ги подкрепи отново в битката им за първото място.

“Вярно е, че е хубаво да упражниш правото си на глас, за да не ти го вземе някой друг. Но когато човек се е разочаровал от избора си, няма как да гласува пак. Поне това е моето мнение, а когато имам такова, държа на него”, категоричен бе пред вестника Анди, който спечели сърцата на милиони българи в шоуто по Би Ти Ви именно с имитация на Слави Трифонов, на когото е привърженик от малък.

Разковничето за по-малко от три месеца Асенов да промени мнението и визията си за Слави и партията му “Има такъв народ” е в събитията между двата вота.

“На изборите на 11 юли не съм гласувал, защото останах разочарован от нещата, които се случиха след предишните. Казах си, че няма смисъл да гласувам. Когато имаш доверие в един човек и партия и в един момент останеш в неведение и не знаеш какво тази партия може да ти предложи, след като е била сред водещите фаворити, няма как да гласуваш втори път за нея. Мълчанието не е добро. Когато даваш заявка, че искаш да управляваш, да бъдеш с народа и за него, а след това просто се скриеш и замълчиш – не става така”, убеден е Андриян.

Той не крие, че преди това – на 4 април, е подкрепил Слави Трифонов.

“Не заради това, че мразя някоя друга от политическите партии, а защото от малък го харесвам, а ми допадна и това, което направи с референдума. Всички знаем как той беше потъпкан и смазан от тези над нас тогава. Но фактът, че това, което преди години искаше в този референдум като мажоритани избори – сега го отхвърля, не е ок. Това или е някаква тактика, или някой го е натиснал отгоре. Не разбирам нищо от политиката, да му мислят тези, които са вътре”, казва незрящият актьор, който и през лятото не спира да играе представления в университетския театър на Софийския университет “Алма Алтер”.

Пред “България Днес” Асенов отправи покана към Слави Трифонов да се видят и разговарят.

“Едва ли ще дойде на мое представление в театър-лаборатория “Алма Алтер”. Но имам подкаст, който се казва “Очи в очи” с Андриан Асенови, в който каня различни гости по актуални и различни теми. И ако чете тази статия: “Г-н Трифонов, чувствайте се поканен да проведем един човешки разговор. Сигурен съм, че ще си кажем доста интересни неща”, сподели пред вестника артистът.

Анди признава, че не следи политическите совалки около опитите за съставяне на правителство с мандата на “Има такъв народ” и инициираните разговори между политическите партии с изключение на ГЕРБ. Но не одобрява заявката на Трифонов сам да излъчи кабинет, след като няма достатъчно депутати в парламента.

“След като не си в позиция да управляваш сам – нямаш избор. Трябва да има правителство, независимо какво е. Понякога трябва да преглътнем егото си в името на добруването на народа и да има спокойствие. Защо на всеки три месеца да трябва хората да гласуваме и да се дават излишни пари? Натрупва се излишно напрежение – няма смисъл”, добавя Анди.

И продължава: “Какво означава “Не искам да се коалирам”? А в същото време всички се коалират, за да изхвърлят една партия, която, колкото и да не я подкрепям и да не съм й привърженик, за последните 10 години се е доказала. Всички плюят по тази партия и човека, който я управлява, а накрая се оказва, че всеки гласува за нея. Дано излезе някой разумен човек и да състави кабинет, за да се приключи.

По думите на артиста, който преди дни получи дългоочакваната си диплома от “Алма Алтер”, влаганите в избори средства могат да отидат за увеличаване на инвалидните пенсии.

“В България тези пенсии са нищожни. Не може хора с увреждания да живеят с минимална пенсия от 506 лв. на месец, в която влиза и чуждата помощ. Това е безумие! Имам приятели в Германия, Италия, Белгия и други държави, които ми споделят, че тези пенсии там са над 1000 евро”, споделя с тъга Асенов.


В категории: Лайфстайл


2
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Тежка трагедия сполетя Лионел Меси Тежка трагедия сполетя Лионел Меси 09/08/2026, Неделя 09:35 0
Флагман.БГ Флиртът не е интервю за връзка Флиртът не е интервю за връзка 08/08/2026, Събота 22:00 1
2
Коментара по темата
2.
Алтер
25.07.2021 23:20:54
1
1
Не ставаш. Ти си много лош имитатор, ориентирай се към някакво друго занимание.
1.
кой
25.07.2021 20:56:57
1
4
WTF или кой по-дяволите е тоя и защо ни занимавате с него.---- p.s.да ходи в "искрено и лично"
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Тагарев с тревожна версия за взривилия се дрон: Възможна е руска операция под фалшив флаг Тагарев с тревожна версия за взривилия се дрон: Възможна е руска операция под фалшив флаг Дронът се взриви близо до критична газова инфраструктура, а Тагарев предупреждава, че при продължаване на войната ще има и следващи случаи Стягат трафика към София: Спират тировете по „Тракия“ и „Струма“ в пиковите часове Стягат трафика към София: Спират тировете по „Тракия“ и „Струма“ в пиковите часове Ограничението за камионите над 12 тона е от 16 до 20 часа, мярката ще важи всеки петък и неделя до края на август Край на двойните етикети: От днес цените в магазините може да са само в евро Край на двойните етикети: От днес цените в магазините може да са само в евро Едногодишният преходен период приключи, левовата равностойност вече може да остане само като справочна информация Румънци получават ваучери за бензин, ако изберат нашето Черноморие Румънци получават ваучери за бензин, ако изберат нашето Черноморие Туроператор раздава хиляди ваучери за бензин и дизел, за да насочи повече семейства към българското Черноморие Психолог разясни механизмите, превърнали непълнолетните в извършители на убийството в Пловдив Психолог разясни механизмите, превърнали непълнолетните в извършители на убийството в Пловдив Даниел Генков обясни как груповата динамика е довела непълнолетните до убийството на Младежкия хълм Възможно ли е два дюнера в Несебър да струват колкото нощувка в хотел? (ВИДЕО) Възможно ли е два дюнера в Несебър да струват колкото нощувка в хотел? (ВИДЕО) Социалните мрежи преляха от недоволство след фрапиращи цени в Стария град - екип на Флагман.бг направи проверка на място Последен ден на цените в лева и евро Последен ден на цените в лева и евро От 9 август етикетите на повечето стоки ще показват цените само в евро Традициите не са това, което бяха! Вижте розовия таратор от Слънчака, за който говорят всички (ВИДЕО) Традициите не са това, което бяха! Вижте розовия таратор от Слънчака, за който говорят всички (ВИДЕО) Една снимка, показваща балканското ястие под различна форма, разбуни духовете и предизвика множество реакции Съдът остави в ареста Христо Широков за казуса с ВиК-Бургас Съдът остави в ареста Христо Широков за казуса с ВиК-Бургас Станал съм на 60 години, не съм се укривал, каза пред съда по-рано Широков Кошмар на АМ „Тракия" към Бургас: 20-годишно момиче е в медикаментозна кома (ОБНОВЕНА) Кошмар на АМ „Тракия" към Бургас: 20-годишно момиче е в медикаментозна кома (ОБНОВЕНА) Това е поредна тежка катастрофа по най-натоварения маршрут към Южното Черноморие
Как да загубим изборите в пет прости стъпки Как да загубим изборите в пет прости стъпки Ако в такъв момент тръгнеш да се бориш на избори - с ясното съзнание, че работата безнадеждно отива към бой - после ще трябва да обясняваш къде ти се е затрила обществената подкрепа, защо си жертвал имидж, хора и перспектива Зеленски бие тревога: Путин готви скрита мобилизация на стотици хиляди за натиск над Европа Зеленски бие тревога: Путин готви скрита мобилизация на стотици хиляди за натиск над Европа Украинският президент твърди, че Москва укрепва ПВО около столицата и не показва готовност за край на войната Тежка трагедия сполетя Лионел Меси Тежка трагедия сполетя Лионел Меси Хорхе Меси издъхна в Росарио след продължително заболяване, което разтърси футболната звезда още по време на Мондиал 2026 Шок на Крит: Турист попитал колко пари искат, за да му дадат момиче Шок на Крит: Турист попитал колко пари искат, за да му дадат момиче Случаят е заснет от охранителна камера в курорта Агия Пелагия, собствениците на туристическа агенция подали сигнал в полицията Дете е сред жертвите на нощните руски удари край Киев Дете е сред жертвите на нощните руски удари край Киев Трима души са загинали в Бориспилски район, още трима са ранени, а мощни експлозии разтърсиха украинската столица Джорджина на Роналдо показа извивките си по бански и отвърна на хейтърите: Обичам тялото си Джорджина на Роналдо показа извивките си по бански и отвърна на хейтърите: Обичам тялото си Годеницата на Кристиано Роналдо призна, че нападките понякога я нараняват, но отказва чуждите представи за красота да определят самочувствието ѝ Една от 36: На Острова се продава Lada Niva уникат за 22 хил. паунда Една от 36: На Острова се продава Lada Niva уникат за 22 хил. паунда Екземплярът е произведен през 2021 г., изминал е едва 583 км и е сред последните внесени във Великобритания преди санкциите срещу Русия ООН бие тревога: Задава се нова голяма война ООН бие тревога: Задава се нова голяма война Ханс Грундберг предупреди, че атаките на хусите, напрежението в Червено море и ударите по гражданска инфраструктура заплашват крехкото спокойствие Рейн падна до невиждано ниво, сушата задушава речния транспорт в Европа Рейн падна до невиждано ниво, сушата задушава речния транспорт в Европа При стратегическия участък Кауб водата слезе под рекорда от 2018 г., а над 100 общини в Северна Италия вече изпитват проблеми с водоснабдяването Гърция засили проверките по плажовете, глобите стигнаха 73 000 евро Гърция засили проверките по плажовете, глобите стигнаха 73 000 евро Контролът се подпомага от дронове и приложението MyCoast, чрез което гражданите подават сигнали за нарушения. Местните служби за недвижими имоти също приемат жалби директно
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Потресена съм от примитивната политическа употреба на инцидента с дрона Виц на деня Виц на деня - Киро, забелязъл ли си, че твоята тъщата има златен зъб?
- Отдавна, ама все не намирам повод.
Виц на деня Виц на деня - Какво е мъдрост?
- Това е, когато сам стигаш до мисълта, че се занимаваш с глупости...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Това което не се решава с добра дума, се решава с добра дума и пистолет в ръка
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори