Бойко Борисов хвали кмета на Поморие заради ремонтираните детски градини и пътища
Сега санираме най-голямото поморийско училище, каза градоначалникът Иван Алексиев
Добри думи за рехабилитацията на общинския път Поморие – Каменар каза лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов за кмета на морския град Иван Алексиев.
Този път е изключително важен, защото свързва населените места с общинския център, уточни градоначалникът. Той благодари на бившия премиер за отпуснатите средства за новата детска ясла в Ахелой и разказа как е направена велоалея до Каменар.
Дори родители от съседната община Несебър искат да запишат децата си в нашата детска градина, заяви Алексиев.
Затова искат да ни чегъртат, коментира пък Борисов.
„В момента строим друга детска градина. През есента ще бъде открита. В Бата изцяло подменихме водопровода. В момента асфалтират пътя. Санираме и най-голямото поморийско училище“, изтъкна кметът.
„Миналата седмица открихме и Дома на изкуствата в града. Там преди 1990 г. децата творяха, но БСП го превърна в партиен офис. Ние ги преместихме оттам. Строен е през 1912 г. Реализирахме проекта и върнахме сграда на децата на Поморие“, добави той.
Бившият здравен министър проф. Костадин Ангелов пък разкри, че новите управници искали през есента всички деца да са на дистанционно обучение. До края на август щяхме да имаме колективен имунитет, а сега ще се бракуват ваксини, коментира той.
Не ми се говори, че ми е мъчно, сподели пък Бойко Борисов.
Как евтините китайски дрехи заляха Европа
Въпросът остава: Кои са били хората, стреляли по деца в Сараево, като на сафари?
Тези хора да забравят за джинджифил, въпреки че се води суперхрана
Нова горивна схема затяга коланите: Бензинът в Иран вече не е даденост
Всички правим тази грешка: Тези ястия, стават по-здравословни, но чак на следващия ден
Взимаме повече пари заради новите ваучери за храна
Даниел Бачорски побесня, изрече гневни думи
Царевичното брашно крие тайна? Здравен ефект, за който малцина подозират
Левът изчезва от банкоматите от 1 януари: Как ще теглим евро през 2026 г.
Влаковете тръгват по ново разписание
Съпричастност с монети: Варна показва как се гради доброто
Велико Търново се обедини в маратон с кауза

Крадете и от бъдещето на децата , няма такива самодоволни тулупи като вас !
Трябва да гниете в затвора !
НО ЛЪЖАТА КОРОНАВИРУС И ЗАТВАРЯНЕ НА БИЗНЕСИТЕ ТОВА ВИ ДОНЕСЕ КРАХА НА ИЗБОРИТЕ -ДА СИ ПРИЗНАЯТ.
ЩАБА С МАЛОУМНИЦИТЕ НАЧЕЛО С БАЛТОВ,КАНТРАДЖИЕВ И ОНАЯ СЛИВА АНГЕЛОВА ДА СЕ РАЗСЛЕДВАТ КАТО РЕКЛАМНИ ЛИЦА НА Компанията разпространила КРЕНВИРШИТЕ "ЛЕКИ".
НАИСТИНА В СТРАНАТА Е ПЪЛНО С МАЛОУМНИЦИ И ТЪПАЦИ.
Дано целта с кренвиршите е да оредят и унищожат подобни индивиди.