×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Летни раздели: Бахаров и Рая скъсаха завинаги, Блатечки и Диляна на море разделени, Теди би шута на Емрах


24 Юли 2021, Събота, 21:24 ч.
Автор: Флагман.бг

Звездните двойки си казваха сбогом преди морето

Макар и да е любим сезон на много хора, това лято остави самотни и с разбити сърца едни от най-обичаните родни знаменитости. Звездните двойки си казваха сбогом преди морето.

Това лято актьорът Явор Бахаров ще обикаля сам родното Черноморие, след като сложиха окончателно край на любовния си роман с колежката му Рая Пеева. Няколко години двама ту се събираха, ту се разделяха, но от около две седмици всеки от тях е поел по своя път, разкриха пред Телеграф близки до вече бившата двойка.  Бахаров решил да замине сам на морето, като обезателно ще вземе със себе си и любимото си куче. От години той прекарва  голяма част от лятото по Южното Черноморие, а вечер е от най-редовните посетители на заведенията на морския бряг.

В светските среди се шушука, че алкохолът е една от причините за раздялата на двойката. На няколко пъти красивата блондинка, която се изявява като репортер, се опитала да го вразуми, когато ставал агресивен след чашка-две. Като видяла че няма резултат, предпочела да се оттегли от любовната идилия.

Любима двойка са и колегите им Асен Блатечки и Диляна Попова.

Близки до тях са убедени, любовта между двамата вече е в миналото. Асен Блатечки и Диляна Попова са на море, но поотделно. Сексимволът почива със своя наследник Борил, а Диляна се е отдала на работа и снима втората част на филма на Ники Илиев - "Завръщане", като екипът в момента е в Поморие. Официално ангажираността й е причината за отсъствието й от семейната почивка, но дали е само това, питат се в средите.

Преди това моделката почива на къмпинг в град Белово, но и тогава пак без любимия си, което също беше подозрително. Близки до двойката твърдят, че отношенията им отдавна са по-скоро като на родители, отколкото на семейна двойка. Т.е. основно се виждат заради детето, без да консумират връзката си. Затова не е случайно, че не са се появявали заедно и в публичното пространство, писа Hotnews. Блатечки и Борил обикалят аквапаркове, разхлаждайки се в жегите, става видно от кадрите в инстраграм.

Във фолк гилдията също има раздяла.

„Раздяла не е точната дума, тъй като между нас не е имало сериозна връзка или голяма любов. Имало е по-специални отношения, които никой от нас не е коментирал, и това значи, че не искаме да задълбаваме в тази тема", сподели Теди Александрова пред „България Днес“.  Тя допълва, че още от началото на отношенията им било ясно, че няма как да имат сериозна връзка.

"Емрах не е човекът, когото търся, нито пък е готов за по-сериозни отношения, имайки предвид възрастта му. Разминаваме се, но оставаме близки приятели", казва Теди, която не е изпаднала в депресия, както нося слуховете. Теди признава, че не търси любовта. Каквото трябва да се случи в живота, то само ще я намери, вярва гласовитата изпълнителка.


В категории: Лайфстайл


Коментари
Флагман.БГ "Нефтохимик" продължава напред в Европа "Нефтохимик" продължава напред в Европа 20/11/2025, Четвъртък 07:29 0
Флагман.БГ Облачно с валежи в страната Облачно с валежи в страната 20/11/2025, Четвъртък 07:19 0
Флагман.БГ Шок в Тернопол, десетки загинаха Шок в Тернопол, десетки загинаха 19/11/2025, Сряда 21:47 11
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Полицията залови известния автокрадец Джуджето Полицията залови известния автокрадец Джуджето Задържан е още един криминално проявен мъж Рибар улови глиган в язовир Рибар улови глиган в язовир Извадил прасето с лодка от водоема и животното било пуснато обратно на свобода Забравете за референдума на Радев! Депутатите ще се мотаят до Нова година, за да стане безпредметен Забравете за референдума на Радев! Депутатите ще се мотаят до Нова година, за да стане безпредметен  Потъпкването на Конституцията от страна на доцента по конституционно право Наталия Киселова ще остане ненаказано Как правилно да съхраняваме летните гуми на колата през зимата Как правилно да съхраняваме летните гуми на колата през зимата Ценни препоръки Бургаският държавен университет и „Промет Стиил“ ЕАД се договориха за обучение на  кадри, нужни на бизнеса Бургаският държавен университет и „Промет Стиил“ ЕАД се договориха за обучение на кадри, нужни на бизнеса Предприятието предложи инвестиране в стипендиантски програми Служители на държавната администрация на протест заради бюджета Служители на държавната администрация на протест заради бюджета Ще излизат пред работните си места поетапно, първите демонстранти ще са от НСИ Една година затвор за жена, удряла служители в магазин Една година затвор за жена, удряла служители в магазин Деянието се отличава с изключителна дързост Оригиналният футболен екип и билет от „лудото американско лято“, изложени само на едно място, вижте къде са Оригиналният футболен екип и билет от „лудото американско лято“, изложени само на едно място, вижте къде са Изложбата в Central Park Burgas привлича стотици посетители с уникални артефакти от най-славните мигове на българския футбол Разбиха ОПГ близо до София Разбиха ОПГ близо до София Бандата е разпространявала дрога Прокуратурата обжалва оправдателната присъда на Лена Бориславова Прокуратурата обжалва оправдателната присъда на Лена Бориславова Тя беше подсъдима за документално престъпление
Киев губи редица градове, САЩ подготвя капитулацията на Украйна Киев губи редица градове, САЩ подготвя капитулацията на Украйна Агония за украинските защитници на Покровск и Мирноград „Лукойл“: Стремим се да завършим сделката за рафинерията в Бургас, Спецов да не пречи! „Лукойл“: Стремим се да завършим сделката за рафинерията в Бургас, Спецов да не пречи! Запазваме си правото да потърсим съдебна защита на своите права и законни интереси в случай на тяхното нарушаване, предупредиха от руската компания Шок в Тернопол, десетки загинаха Шок в Тернопол, десетки загинаха Сред жертвите има 3 деца Отварят досиетата "Епстийн", тайните на финансиста-педофил ще бъдат огласени Отварят досиетата "Епстийн", тайните на финансиста-педофил ще бъдат огласени Остава Доналд Тръмп да сложи подписа си, за да станат детайлите по скандала обществено достояние Заведение в Дубай предлага най-скъпото кафе в света, цената е шокираща Заведение в Дубай предлага най-скъпото кафе в света, цената е шокираща 850 евро за няколко глътки свежест Корпуционният скандал в Украйна се разраства, министърът на енергетиката напуснала страната Корпуционният скандал в Украйна се разраства, министърът на енергетиката напуснала страната Приеха й оставката  Зеленски и Ердоган дават нов импулс на мирните преговори за Украйна Зеленски и Ердоган дават нов импулс на мирните преговори за Украйна Тръмп подготвял таен план от 28 точки за мир в бившата съветска република Арестуваха двама българи в Гърция, превозвали нелегален мигрант от Бангладеш Арестуваха двама българи в Гърция, превозвали нелегален мигрант от Бангладеш Те са на 37 и 24 години Съдия от „Мис Вселена“: Конкурсът е нагласен Съдия от „Мис Вселена“: Конкурсът е нагласен Подаде и оставка след разкритието Украйна купува газ от САЩ на цената на злато Украйна купува газ от САЩ на цената на злато Преди Майдана за 1000 кубически метра се плащали 150 долара, а сега - 400, но гривната спрямо американската валута се обезценила осем пъти
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Да спрат парите за касички и бухалки, вместо да вдигат данъци и осигуровки Виц на деня Виц на деня - Иванчо, кой материал е по-твърд - дървото или желязото?
- Дървото, госпожо. Никой не казва, пипни да видиш как съм го нажелязил.
Виц на деня Виц на деня Мъж към жена си:
- Как така майка ти се е почувствала по-добре? Аз вече се уговорих с гробарите!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако мъж е на колене пред жена, значи и прави предложение. Ако жената е на колене пред мъжа, значи е приела предложението.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори