×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ИТН канят и ДПС на разговори за бъдещото управление, изключени са само ГЕРБ


ИТН канят и ДПС на разговори за бъдещото управление, изключени са само ГЕРБ
Днес от партията на Слави Трифонов ще поканят официално колегите си от другите парламентарни групи
22 Юли 2021, Четвъртък, 08:55 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ (снимка: Авторът)

Такъв е смисълът на демокрацията, обясни Станислав Балабанов

“Има такъв народ“ канят и ДПС на разговори за бъдещото управление. Днес ще бъдат дадени покани на всички парламентарни формации без ГЕРБ, обявиха пред репортери Станислав Балабанов и Филип Станев от ИТН.

"Такъв е смисълът на демокрацията - да водим конструктивни разговори, да чуем идеите им, да изложим нашите, да ги обсъдим и оттам нататък всичко зависи от крайния резултат. Надявам се да бъде положителен", обясни г-н Балабанов. 

Срещите щели да са в Народното събрание в следващите 2-3 дни. 

Припомняме, че от "Демократична България" са категорични, че от ДПС не трябва да зависи евентуалното управляващо мнозинство. 

След въпрос защо канят и ДПС, Филип Станев обясни, че формациите извън статуквото (ИТН, "Демократична България" и "Изправи се! Ние идваме!" - б.а.) нямат 121 депутати. 

"Така че в името на желанието на гражданите за стабилност се налага да се проведат тези консултации, тъй като иначе този кабинет няма как да се състои", каза Станев. 

След питане защо не поканят на разговори и ГЕРБ, той заяви: "Всичко, което се случи в България в икономически, в здравен, в какъвто щете план, е заслуга на ГЕРБ. Последните 12 години те са на власт."

Филип Станев обясни, че разговорите няма да касаят имена и постове, а идеите за управлението. 

 


В категории: Политика


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
25
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Голяма спортна драма в София, замесени са и рускини Голяма спортна драма в София, замесени са и рускини 30/03/2026, Понеделник 08:10 0
Тервел ИЛИЕВ Кой празнува имен ден на 30 март Кой празнува имен ден на 30 март 30/03/2026, Понеделник 07:29 0
Флагман.БГ Трите основни стълба на успешната връзка Трите основни стълба на успешната връзка 29/03/2026, Неделя 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Как да почистите микровълновата за минути Как да почистите микровълновата за минути 29/03/2026, Неделя 20:18 0
Тервел ИЛИЕВ Най-добрата зодия за приятелство Най-добрата зодия за приятелство 29/03/2026, Неделя 19:40 0
25
Коментара по темата
25.
Бах мамаму
23.07.2021 14:24:43
0
3
Давай те пак за слави той ще ви оправи
24.
24
22.07.2021 16:06:59
0
3
На Есен с президентските заедно
23.
Гробаря
22.07.2021 15:15:01
0
7
Край! ИТН подписа смъртната си присъда! Кога ще я копаме??
22.
22
22.07.2021 14:47:25
1
7
Нали това иска простата маса-народа,промяна,ами ето я,сега ще питат къде серат гладните,и пак Бойко ще им е виновен
21.
CTAHKO
22.07.2021 12:41:19
0
9
Всички тъпаци в държавата пак бяха хлъзнат и измамени публично от сарайския мишок, куклата на конци, главния бушон на ДС, тройният агент наведен на три чужди посолства.
20.
Virgo
22.07.2021 12:34:29
1
11
Много малоумници има, щом се подлъгаха по дългия наркоман.
Нямат мозък колкото кокошка за да не могат да преценят той кой е в публичната среда на страната.

Резултатите са вече на лице :
Висока престъпност.
Намаляване на доходите.
Съвсем скоро и високи цени на всичко.
Рухване на икономическата стабилност и хаос.

Ще се излиза по площадите, то е ясно, но дано да е по скоро, защото колкото по късно толкова по големи щети и разруха ще има за всички ни.
19.
Продажници
22.07.2021 12:34:15
1
10
Турци сте и се показахте най после
18.
Жаклин
22.07.2021 11:26:24
3
9
С този инат до никъде няма да стигнат!
Трябваше ДПС да вземе власта и ще ни оправи за 1месец най много!
Ние българите ит злоба ще се пръснем!
Слави до вчера беше голям приятел с ББорисов,днес са врагове!
Защо ви са тия пари,слава,коли,къщи и т.н,защо ви е това богатство като сте толкова лоши!
Защо не се примирите и да оправите държавата да поживеем спокойно както преди много години??????
17.
Шибам мангусти с чалми
22.07.2021 10:36:19
2
16
Брак по сметка, гушнаха се всичките, червените куртизанки, розовите Христовци рапона, Мая от български древни професии курви на повикване, протестърската мафия, клоуни гейчета, рязани ебани гъзове от голямата екскурзия. Космически полет на совалката Сопола деменцията, получават оргазъм и делириум от груповото ебане.
16.
aхмед сокола
22.07.2021 10:21:16
1
20
Преди години казах че аз раздавам порциите в България. Чалгаря ми е новия продукт който го създадох
15.
Истината е
22.07.2021 09:56:06
2
20
съвсем друга! На Президента и на Козяк 16 спешно им трябва правителство и работещ Парламент, за да ратифицират сделката подготвена от Президента и служебното правителство, за нови 8 еф-ки на хартия!
Дано не се заблуждавате, че е за ваше добро!
14.
КАСИМ ДАЛ
22.07.2021 09:54:29
0
8
Красьо (зелето) взел...........пито-платено....

хахахаха.....
13.
ЯСТРЕБ ОСМАНЛИЯТА
22.07.2021 09:51:01
2
28
Ашколсун кьопоолар.......Машалла.......
Свърши я кат кучето на нивата.....
и тотално ми падна в очите СлаФчо......

Верно политиката е курва.......
12.
Хаха
22.07.2021 09:50:38
0
13
Какъв журналист те гони, бе, шизо?? Не знаех, че съм журналист от флагман! :D
Ps моите коментари са 2, 9 и този
11.
ЧЕ ИВОТ СИ СЛАГА САМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22.07.2021 09:49:55
18
1
ХАХА КОЙ ЛИ ВИ ЧЕТЕ ГРОБАРСКИТЕ ПОМИИ???????????????????????
10.
ГРАЖДАНИ ОСЕМТЕ КОМЕНТАРА
22.07.2021 09:46:31
18
5
СА ПИСАНИ ОТ ЖУРНАЛИСТ НА ФЛАГМАН !!!!!!!!!!!ЦЕЛТА ИМ Е ДА СЪЗДАВАТ ХАОС !!!!!!!!!!!!!ОТ ТОВА ИМАТ НУЖДА ГРОБАРИТЕ !!!!!!!!!!!!!! КОЙТО ПЛАЩА ТОЙ ПОРЪЧВА МУЗИКАТА ВЪВ ФЛАГМАН !!!!!!!!!!!!!!
9.
Мустафа Карадайъ
22.07.2021 09:40:45
3
21
Евала, прателю! Сега вече и вие сте ДъПъСъ! Казвах ви аз още преди, но не би вярвахте! Е, вече сте ДъПъСъ!
А честито ни ново управление, пратели! Да пребъдва в сараите на почетния председател и хидроинженера който разпределя порциите в държавата - Ахмед До'ан! Обещавам, че ще прeебем само хубави закони, които ще ни облагодетелстват, прателю!
8.
Опитен
22.07.2021 09:33:44
2
35
Славчо виртуалната холограма, който въобще не се показва, защото е тежко болен. За да имало стабилност в България трябвало да се надупят на ДПС, за да ги изклатят без вазелин.
Евала, чалгар долен.
7.
Дааа
22.07.2021 09:31:19
0
26
Не случайно, етническите партии са забранен и от конституцията.
6.
Хахах
22.07.2021 09:28:04
1
17
Те си ви казаха ,че всички ще станете ,
Дъ Пъ Съ!!!
5.
7/8=0
22.07.2021 09:21:49
1
24
ДПС на практика от много години не са излизали от властта. Те и бяха истинските коалиционни партньори на ГЕРБ при управлението му. Показателно е, че при служебното правителство, което започна ревизия на предишните управления на Министерството на земеделието не беше обърнато почти никакво внимание, а там бяха и са най-големите злоупотреби.
4.
...
22.07.2021 09:13:25
4
36
Спите ли уважаеми зрители? Спете, спете... те го нахендриха...
3.
Слави феса
22.07.2021 09:12:12
6
43
Машала Славчо, наркоман долен. Тии къкъв ялов боклук си.
2.
Уважаеми зрители, спите ли??
22.07.2021 09:10:18
6
50
Слави измекярът се събра с ДПС и БСП, срещу които УЖ се бореше?!?!
Слави Трифонов е ПОДЪЛ ЛЪЖЕЦ и ИБРИКЧИЯ!!!
1.
Е на тва
22.07.2021 09:06:00
3
23
БСП и ДПС не са статукво, те са от скоро и са опозиция. В този случай Машата може да се договоря със всеки към който го насочи ръката.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Монамур, вкусен ли е тоя руски шнур“: Лора Крумова отговори на Костадинов „Монамур, вкусен ли е тоя руски шнур“: Лора Крумова отговори на Костадинов Водещата от „Нова“ пусна стихче от старо парче на Ицо Хазарта, после го изтри Зоро от Оризаре е основният заподозрян за смрътта на Стефан Поляка в Слънчев бряг Зоро от Оризаре е основният заподозрян за смрътта на Стефан Поляка в Слънчев бряг 24-часовата полицейска мярка на групата изтича утре сутринта и вероятно част от тях ще бъдат освободени, но Зоро със сигурност ще остане в ареста поне за 72 часа Крум Зарков: Държавата трябва незабавно да се намеси, за да регулира цената на горивата Крум Зарков: Държавата трябва незабавно да се намеси, за да регулира цената на горивата Само 35-45%  от цената на литър гориво по бензиностациите се определя от суровината, докато останалите над 50% са в голяма степен ДДС и акциз. Ето тук държавата може да се намеси, категоричен е лидерът на БСП Как се стигна до създаването на едно чудовище Как се стигна до създаването на едно чудовище Хронология на престъпленията на Васил Михайлов "Черноморец 1919" показа, че гради сериозен отбор, спря лидера "Дунав" "Черноморец 1919" показа, че гради сериозен отбор, спря лидера "Дунав" Ако съставът се запази за следващия сезон - акулите ще са претенденти за първото място  Как от площада в Карнобат тръгна войната между Румен Радев и ПП-ДБ (ВИДЕО) Как от площада в Карнобат тръгна войната между Румен Радев и ПП-ДБ (ВИДЕО) Асен Василев нарече лидерът на "Прогресивна България" "страхлив лицемер" и замеси съпругата му Деси Радева  Телешки салам с едва 3 % месо разпали страстите в нета Телешки салам с едва 3 % месо разпали страстите в нета Сабриев иронично допълва, че саламът може да се нарече "телешки“ само заради металната тел, с която е завързан Готовите проекти на ГЕРБ за Бургаска област трябва да бъдат изпълнени! Готовите проекти на ГЕРБ за Бургаска област трябва да бъдат изпълнени! Няма да отстъпя и на милиметър, ако не получат финансиране, дори и да сме в опозиция, казва един от най-активните депутати на ГЕРБ Станислав Губеров, който отново е в листата за 52-ото НС Над 1 млрд. евро са спечелили българите от хазарт, но са заложили 2 млрд. евро Над 1 млрд. евро са спечелили българите от хазарт, но са заложили 2 млрд. евро Дадените пари за хазартни игри нарастват с около 40 на сто през миналата година, и то при положение, че през предходната 2024 г. имаше увеличение с около 8 на сто спрямо 2023 г. Близо 47 500 дружества декларираха данъците си от старта на кампанията Близо 47 500 дружества декларираха данъците си от старта на кампанията От тях близо 4 000 са подадените декларации от дружества само за Бургаска област
Българи пазаруват в Гърция, както гърци у нас преди години Българи пазаруват в Гърция, както гърци у нас преди години По думите на пътуващите, разликите в цените са съществени София по-скъпа от Берлин и Атина: Какви са цените на основните храни? София по-скъпа от Берлин и Атина: Какви са цените на основните храни? Млечните продукти и захарта повишават разходите в София Студент от Бургас осъди прокуратурата заради фалшиво положителен тест за амфетамини Студент от Бургас осъди прокуратурата заради фалшиво положителен тест за амфетамини Ще трябва да му платят 1500 евро обезщетение  Как ще изглежда светът при $200 за барел Как ще изглежда светът при $200 за барел Opмyзĸият пpoтoĸ, пpeз ĸoйтo минaвa eднa пeтa oт cвeтoвния пeтpoл, eднa чeтвъpт oт гaзa и eднa тpeтa oт тopoвeтe, e дe фaĸтo блoĸиpaн Учителка излязла в 16-годишен болничен и работила като природолечител Учителка излязла в 16-годишен болничен и работила като природолечител Подозренията са, че тя се е преструвала на неработоспособна Как червеното вино влияе на усмивката Как червеното вино влияе на усмивката Червеното вино е приятел на човека, а и на оралното здраве. То съдържа активни съставки и антиоксиданти, които имат благоприятно въздействие върху зъбите и устната кухина на човека Европейска директива ще оскъпи пратките от Тему Европейска директива ще оскъпи пратките от Тему Новата мярка ще се добави към вече въведената такса от 3 евро на тип артикул, която се събира от юли за малки пратки със стойност под 150 евро, основно идващи от Китай Руса бизнесдама, зам.-председател на Общински съвет, си купи хотел за 4 млн. евро Руса бизнесдама, зам.-председател на Общински съвет, си купи хотел за 4 млн. евро Имотът беше обявен на търг за 5,6 млн. евро от частен съдебен изпълнител през юли м.г., но тогава не се стигна до продажба Дубай гони хиляди иранци, конфискува им имоти и сметки за 530 млрд. долара Дубай гони хиляди иранци, конфискува им имоти и сметки за 530 млрд. долара Властите в ОАЕ са действали едностранно и без официални обяснения И Тервел Пулев ще бъде част от Max Fight 64 И Тервел Пулев ще бъде част от Max Fight 64 На ринга той ще изведе своя възпитаник Тома Великов, който представлява боксов клуб „Венко Пулев“.
Станка Златева, председател на БФБ Станка Златева, председател на БФБ Вкарахте ме в цирк Виц на деня Виц на деня Тате, мама поръча да ти кажа тази вечер да ходиш из хола по чорапи, без чехли.
- Защо?
- Изгубила някаква игла и иска да я намериш.
Виц на деня Виц на деня Портиер в женско студентско общежитие.
- При коя отивате, младежо?
- Не знам, Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори