ИТН канят и ДПС на разговори за бъдещото управление, изключени са само ГЕРБ
Такъв е смисълът на демокрацията, обясни Станислав Балабанов
“Има такъв народ“ канят и ДПС на разговори за бъдещото управление. Днес ще бъдат дадени покани на всички парламентарни формации без ГЕРБ, обявиха пред репортери Станислав Балабанов и Филип Станев от ИТН.
"Такъв е смисълът на демокрацията - да водим конструктивни разговори, да чуем идеите им, да изложим нашите, да ги обсъдим и оттам нататък всичко зависи от крайния резултат. Надявам се да бъде положителен", обясни г-н Балабанов.
Срещите щели да са в Народното събрание в следващите 2-3 дни.
Припомняме, че от "Демократична България" са категорични, че от ДПС не трябва да зависи евентуалното управляващо мнозинство.
След въпрос защо канят и ДПС, Филип Станев обясни, че формациите извън статуквото (ИТН, "Демократична България" и "Изправи се! Ние идваме!" - б.а.) нямат 121 депутати.
"Така че в името на желанието на гражданите за стабилност се налага да се проведат тези консултации, тъй като иначе този кабинет няма как да се състои", каза Станев.
След питане защо не поканят на разговори и ГЕРБ, той заяви: "Всичко, което се случи в България в икономически, в здравен, в какъвто щете план, е заслуга на ГЕРБ. Последните 12 години те са на власт."
Филип Станев обясни, че разговорите няма да касаят имена и постове, а идеите за управлението.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Нямат мозък колкото кокошка за да не могат да преценят той кой е в публичната среда на страната.
Резултатите са вече на лице :
Висока престъпност.
Намаляване на доходите.
Съвсем скоро и високи цени на всичко.
Рухване на икономическата стабилност и хаос.
Ще се излиза по площадите, то е ясно, но дано да е по скоро, защото колкото по късно толкова по големи щети и разруха ще има за всички ни.
Трябваше ДПС да вземе власта и ще ни оправи за 1месец най много!
Ние българите ит злоба ще се пръснем!
Слави до вчера беше голям приятел с ББорисов,днес са врагове!
Защо ви са тия пари,слава,коли,къщи и т.н,защо ви е това богатство като сте толкова лоши!
Защо не се примирите и да оправите държавата да поживеем спокойно както преди много години??????
Дано не се заблуждавате, че е за ваше добро!
хахахаха.....
Свърши я кат кучето на нивата.....
и тотално ми падна в очите СлаФчо......
Верно политиката е курва.......
Ps моите коментари са 2, 9 и този
А честито ни ново управление, пратели! Да пребъдва в сараите на почетния председател и хидроинженера който разпределя порциите в държавата - Ахмед До'ан! Обещавам, че ще прeебем само хубави закони, които ще ни облагодетелстват, прателю!
Евала, чалгар долен.
Дъ Пъ Съ!!!
Слави Трифонов е ПОДЪЛ ЛЪЖЕЦ и ИБРИКЧИЯ!!!