ИТН канят и ДПС на разговори за бъдещото управление, изключени са само ГЕРБ
Такъв е смисълът на демокрацията, обясни Станислав Балабанов
“Има такъв народ“ канят и ДПС на разговори за бъдещото управление. Днес ще бъдат дадени покани на всички парламентарни формации без ГЕРБ, обявиха пред репортери Станислав Балабанов и Филип Станев от ИТН.
"Такъв е смисълът на демокрацията - да водим конструктивни разговори, да чуем идеите им, да изложим нашите, да ги обсъдим и оттам нататък всичко зависи от крайния резултат. Надявам се да бъде положителен", обясни г-н Балабанов.
Срещите щели да са в Народното събрание в следващите 2-3 дни.
Припомняме, че от "Демократична България" са категорични, че от ДПС не трябва да зависи евентуалното управляващо мнозинство.
След въпрос защо канят и ДПС, Филип Станев обясни, че формациите извън статуквото (ИТН, "Демократична България" и "Изправи се! Ние идваме!" - б.а.) нямат 121 депутати.
"Така че в името на желанието на гражданите за стабилност се налага да се проведат тези консултации, тъй като иначе този кабинет няма как да се състои", каза Станев.
След питане защо не поканят на разговори и ГЕРБ, той заяви: "Всичко, което се случи в България в икономически, в здравен, в какъвто щете план, е заслуга на ГЕРБ. Последните 12 години те са на власт."
Филип Станев обясни, че разговорите няма да касаят имена и постове, а идеите за управлението.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Нямат мозък колкото кокошка за да не могат да преценят той кой е в публичната среда на страната.
Резултатите са вече на лице :
Висока престъпност.
Намаляване на доходите.
Съвсем скоро и високи цени на всичко.
Рухване на икономическата стабилност и хаос.
Ще се излиза по площадите, то е ясно, но дано да е по скоро, защото колкото по късно толкова по големи щети и разруха ще има за всички ни.
Трябваше ДПС да вземе власта и ще ни оправи за 1месец най много!
Ние българите ит злоба ще се пръснем!
Слави до вчера беше голям приятел с ББорисов,днес са врагове!
Защо ви са тия пари,слава,коли,къщи и т.н,защо ви е това богатство като сте толкова лоши!
Защо не се примирите и да оправите държавата да поживеем спокойно както преди много години??????
Дано не се заблуждавате, че е за ваше добро!
хахахаха.....
Свърши я кат кучето на нивата.....
и тотално ми падна в очите СлаФчо......
Верно политиката е курва.......
Ps моите коментари са 2, 9 и този
А честито ни ново управление, пратели! Да пребъдва в сараите на почетния председател и хидроинженера който разпределя порциите в държавата - Ахмед До'ан! Обещавам, че ще прeебем само хубави закони, които ще ни облагодетелстват, прателю!
Евала, чалгар долен.
Дъ Пъ Съ!!!
Слави Трифонов е ПОДЪЛ ЛЪЖЕЦ и ИБРИКЧИЯ!!!