×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ковид погуби бившия треньор на "Черноморец" Атанас Димов


Ковид погуби бившия треньор на "Черноморец" Атанас Димов
Атанас Димов работи перфектно във ПФСК "Черноморец Бургас", след което води юношите на "Лудогорец" в младежката шампионска лига
21 Юли 2021, Сряда, 19:24 ч.
Автор: Флагман

Той остави сериозна диря в детско-юношеския футбол в Бургас и България

 

На 55-годишна възраст ни напусна бившият футболист и треньор на Черноморец - Атанас Димов, съобщиха от родния му клуб. Той е починал в Англия, където е работил, след кратка битка с коронавируса.

Димов е юноша на акулите, играе като атакуващ халф и нападател. Кариерата му минава още през Несебър, Нефтохимик и португалския Бенфика (Кастело Бранко).

Като треньор Атанас Димов остави сериозна диря в детско-юношеския футбол в Бургас и България. Работил е и в школата на Черноморец.

През 2013-а година отива в школата на Лудогорец Разград. През сезон 2013/2014 година е шампион в Елитната юношеска група до 17 г. Година по-късно е шампион в тогавашната младежка група до 21 години. Води талантите на разградчани в младежката Шампионска лига, а също така и отбора на Лудогорец-2 във Втора лига.


В категории: Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Флагман.БГ Мълния уби млад мъж край Кресна Мълния уби млад мъж край Кресна 04/06/2026, Четвъртък 17:00 2
Михаил ДИМИТРОВ Почина уважаван професор Почина уважаван професор 04/06/2026, Четвъртък 15:11 0
Флагман.БГ Сформираха постоянните комисии в Парламента Сформираха постоянните комисии в Парламента 04/06/2026, Четвъртък 14:58 0
11
Коментара по темата
11.
до 7/8
22.07.2021 10:53:39
0
1
В твоя случай наистина не е препоръчително да ползваш главата си за мислене, защото тя очевидно е празна и готова за пълнене от средствата за масова дезинформация и пропаганда.
10.
До 7. Ох
22.07.2021 10:49:45
1
2
След като си ваксиниран, защо се тревожиш за останалите? Не ти ли стига, че дори и да се разболееш, ще го изкараш леко и ще си жив? Ако си дадеш данните, до година можеш да минеш на съд за умешлена увреда или опит за предумишлено убийство! И да, на никой не му се иска да убива толкова хора накуп, чрез ваксина,а ти си очеваднен илитерат и не си разбрал, че до 2024 ще се тестват ваксините върху субектите! Вероятността, да се увредиш е 70%, а да починеш 30%! Не ви е лесно да на ваксаните, но и сред вас има хора, които не заслужават такава съдба, за разлика от теб!
9.
Подарък от настойниците
22.07.2021 09:51:43
1
0
Бог да го прости!Поредният жертвен агнец.
Наскоро четох исторически извадки как в не малко случаи бумът на средновековния китайски вирус в някои райони е бил предшестван от мистериозни мъгли,понякога и със странен мирис.Актуалният китайски и той идва с мъгла,само че разстилаща се в небето.Другото съвпадение е,че богоизбрания народ отново контролира разпространението му.
Заблудените искам да ги попитам как все още вярват на Съединените Ашкенази Щати след като наскоро излезе наяве,че водещите медицински лица там съвсем умишлено са отричали варианти за лабораторен произход на вируса.Повечето имате Нетфликс.Пуснете си Radium girls и вижте кого обслужва науката там още от време оно и дали на някой му пука за хората,когато става въпрос за пари.
8.
Ох...
22.07.2021 09:09:40
2
1
Ай кажи на кого му е нужно да "трепе хора" с ваксина. Ми да оставят ковида, те сами ще се изтрепят. Те и без това се трепят, особено у нас, от неизвестни субстанции, които си пъхат в носа, пият, ядат. Развитите държави се чудят как да повишат раждаемостта и прибират всякакви емигранти, щото няма кой да им работи и да плаща пенсии и заплати на чиновници. Ама по-лесно е да вярваш в световния заговор срещу Ганя, отколкото да мислиш със собствената си глава.
7.
Ох...
22.07.2021 09:08:38
4
1
Ай кажи на кого му е нужно да "трепе хора" с ваксина. Ми да оставят корида, те сами ще се изтрепят. Те и без това се трепят, особено у нас, от неизвестни субстанции, които си пъхат в носа, пият, ядат. Развитите държави се чудят как да повишат раждаемостта и прибират всякакви емигранти, щото няма кой да им работи и да плаща пенсии и заплати на чиновници. Ама по-лесно е да вярваш в световния заговор срещу Таня, отколкото да мислиш със собствената си глава.
6.
DO 2, 4 и 5
22.07.2021 08:53:07
2
11
Ей от такива заблудени глобалисти светът е на този хал. Ваксиниран е бил. Хайде сега кажи нещо в твоя защита. Може ли да има толкова заслепени и невиждащи какво се случва хора ? Разрови се за статистиката в Израел, ама не в медия, а в официоз. При 96% ваксинирани там, днес вече на 60% е заболеваемостта от новия щам, а смъртността от инфаркти, инсулти и високо рискови болести е увеличена на база предходни години. В цифри не искам да пиша, но ще видиш. Колко трябва да си заблуден при наличието на тези и други факти, за да твърдиш, че всичко ще се оправи, когато всички ще се ваксинират ???Аз пък казвам, че ваксината е личен избор, Избор от това дали да приемеш всичките ѝ рискове, или да очакваш непрекъснато изменящата се биологична среда на ковид щама. Среда, която глобалистите ежемесечно променят, за да трепят хора. Жалко, но е факт. Ваксината е само придадък към този ужас, чрез който същите тези искат да държат населението на тази планета земя в ръцете си. Искат да разполагат с нашата зависимост чрез мор и страх. Пък ваксината си върши работата в много направления - освен във вид на чудовищни печалби за упоменатите, във вид на разделение, управление и масова психоза. Колко пъти ще се дупчим в рискове ? Докат Ковид вирее ли ? Не, Ковид никога няма да изчезне, той ще мутира и ще ни държи в подобно подчинение или поне до времето, докато и най-големите слепци не прогледнат истината.
5.
smith
22.07.2021 05:54:04
14
9
При това изобилие и разнообразие на ваксини трябва да си изключително прост, че да ритнеш камбаната баш от ковид, но всеки си решава за себе си. Не ни занимавайте с глупендери, които са решили да карат болестта без ваксина и с всички рискове от поражения по бял дроб, сърдечно съдова система, бъбреци, нервна система итн.
4.
От 2 до 3
21.07.2021 23:04:20
13
7
И как иначе ще избегнем допълнителни смъртни случаи? Ще разчитаме на великото ни здравеопазване ли? Не му знам историята на човека, но фактите са си факти, около 99% от смъртните случаи в САЩ са на неваксинирани.
3.
Отвратително използване
21.07.2021 22:57:38
3
13
на всяка смърт за пропаганда! Да почива в мир човекът... Вината не е негова.
2.
Ж
21.07.2021 22:46:09
14
8
Жалко за човека. Затова бих посъветвал всички хора да си поставят ваксина, поне от тежко боледуване пази.
1.
ГП
21.07.2021 20:33:11
1
32
Наско Димов беше рядко свестен и стабилен човек. Смея да твърдя, че го познавах такъв, какъвто малко хора го познаваха. Не се разкриваше пред всеки. Беше много добро момче. Жалко, че не получи подобаващ шанс за изява на по-високо ниво, а заслужаваше. Много ми е мъчно за него! Почивай в мир Голям треньор!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Това лято в Царево ще се случи нещо нестандартно! (ВИДЕО) Това лято в Царево ще се случи нещо нестандартно! (ВИДЕО) Малки панелни концерти тръгват на лятно турне в общината Обновяват зоната около фонтан "Гъбката" на бул. "Демокрация" Обновяват зоната около фонтан "Гъбката" на бул. "Демокрация" Основната цел е създаването на достъпна, естетична и екологично устойчива градска среда, която да предлага повече възможности за отдих, социални контакти и досег с природата Свети Влас събира световния елит в плажния волейбол на Венид Бийч Свети Влас събира световния елит в плажния волейбол на Венид Бийч Община Несебър подкрепя престижния международен турнир Beach Pro Tour, който привлича 170 състезатели и предлага безплатен вход за публиката Двама българи са открити мъртви в Турция, разследват възможна връзка с наркомрежа Двама българи са открити мъртви в Турция, разследват възможна връзка с наркомрежа Зловещото разкритие е направено след сигнал на съседи за силна миризма, идваща от жилището Оставиха Никола Бургазлиев в ареста, за да не стане като прокурорския син Оставиха Никола Бургазлиев в ареста, за да не стане като прокурорския син Бащата му - служителят на РУ Несебър Георги Бургазлиев се държа безобразно днес, сигнализират вътрешния министър за поведението му  Вписаха Весела Лечева в Търговския регистър като председател на БОК Вписаха Весела Лечева в Търговския регистър като председател на БОК Председателят на БОК набеляза и първите стъпки пред новото ръководство Сформираха постоянните комисии в Парламента Сформираха постоянните комисии в Парламента Навсякъде доминират депутатите от "Прогресивна България" Учени разкриха: Жените с този ръст са най-щастливи в любовта Учени разкриха: Жените с този ръст са най-щастливи в любовта Височината може точно да предскаже колко хармоничен и успешен ще бъде личният живот на човек Актрисата Милица Гладнишка на 50 г. и все още не иска сватба Актрисата Милица Гладнишка на 50 г. и все още не иска сватба Вижте още любопитни подробности за актрисата, която вчера отпразнува своя 50-годишен юбилей МОН разреши на ВУЗ-ове да намалят бакалавъра на 3 г., ако искат МОН разреши на ВУЗ-ове да намалят бакалавъра на 3 г., ако искат Системата на висшето образование е една от най-реформираните и това се оценява, както с вътрешни, така и с външни инструменти, посочи министър проф. Георги Вълчев
Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Статистикът, който е и сред най-известните международни анализатори, коментира, че ако Русия използва атомно оръжие срещу Украйна, няма никой да се намеси Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Сладураната е като две капки вода с татко си принц Уилям Израел и Ливан се договориха за примирие Израел и Ливан се договориха за примирие Техеран не вижда напредък в диалога за постоянно примирие със САЩ Европа сама реже клона, на който седи Европа сама реже клона, на който седи Либерал-глобализмът стигна дотам, че коренният жител вече е по-долна категория човек от мигрантите Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Ахмад Джахангард Такало дори не знае откъде са дошли парите Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът на земетресението е в района на град Пазарджък, където на 6 февруари 2023 г. стана силен трус с магнитуд 7,7 по Рихтер Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Найджъл Бойл, станал световно известен с безапелационната си и ключова роля на инспектор Иън Бъкълс в мегахита на BBC „Line of Duty“ Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Спасители изведоха десетки от пламъците в квартал „Малвия Нагар“, сред жертвите има и чужденци Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Най-драстичен е пропорционалният колапс при Възраждане, които след тегленето на чертата губят две трети от парите си и от 1,33 милиона слизат на едва 413 хиляди евро Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Зеленият преход и скъпата енергия подпалиха индустрията, Китай ни премазва при колите
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори