Ковид погуби бившия треньор на "Черноморец" Атанас Димов
Той остави сериозна диря в детско-юношеския футбол в Бургас и България
На 55-годишна възраст ни напусна бившият футболист и треньор на Черноморец - Атанас Димов, съобщиха от родния му клуб. Той е починал в Англия, където е работил, след кратка битка с коронавируса.
Димов е юноша на акулите, играе като атакуващ халф и нападател. Кариерата му минава още през Несебър, Нефтохимик и португалския Бенфика (Кастело Бранко).
Като треньор Атанас Димов остави сериозна диря в детско-юношеския футбол в Бургас и България. Работил е и в школата на Черноморец.
През 2013-а година отива в школата на Лудогорец Разград. През сезон 2013/2014 година е шампион в Елитната юношеска група до 17 г. Година по-късно е шампион в тогавашната младежка група до 21 години. Води талантите на разградчани в младежката Шампионска лига, а също така и отбора на Лудогорец-2 във Втора лига.
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Наскоро четох исторически извадки как в не малко случаи бумът на средновековния китайски вирус в някои райони е бил предшестван от мистериозни мъгли,понякога и със странен мирис.Актуалният китайски и той идва с мъгла,само че разстилаща се в небето.Другото съвпадение е,че богоизбрания народ отново контролира разпространението му.
Заблудените искам да ги попитам как все още вярват на Съединените Ашкенази Щати след като наскоро излезе наяве,че водещите медицински лица там съвсем умишлено са отричали варианти за лабораторен произход на вируса.Повечето имате Нетфликс.Пуснете си Radium girls и вижте кого обслужва науката там още от време оно и дали на някой му пука за хората,когато става въпрос за пари.