Нана продължава битката с рака още 10 години
Тя винаги ще се води високорисков пациент и няма как да продължи живота си в пълно спокойствие
Ракът съвсем не е затворена страница за любимата тв звезда Нана Глаудиш. Водещата на „Съдебен спор“ сподели, че се надява да е добре, но отново ѝ предстоят прегледи, които прави на всеки 6 месеца. Макар лъче- и химиотерапиите да са зад гърба ѝ, лечението ѝ всъщност още течало и щяло да отнеме дълги години, пише вестник Ретро.
„На поддържаща хормонална терапия съм, която продължава. Тя се прави десет години, а понякога и до края на живота. Лечението ми преминава в Израел, но пандемията много промени ситуацията, така че сега ще се изследвам у нас“, казва Гладуиш, която на 29 май отбеляза 4 години от второто поставяне на тежката диагноза рак на гърдата.
Нана разяснява, че винаги ще се води високорисков пациент и няма как да продължи живота си в пълно спокойствие. „Това е втората ми диагноза в рамките на десет години, което много мачка психиката. Винаги го има притеснението, колкото и да си се успокоил и да се чувстваш добре. Когато имам насрочен преглед или кръвни изследвания, треперя“, споделя телевизионната водеща, която премина през 9-те кръга на Ада. Докато се бореше за собственото си оцеляване, се наложи Нана да бъде опора и за своята сестра, която пък бе диагностицирана със злокачествено образувание в мозъка. Беше необходима спешна операция, но заради рестрикциите около пандемията от Ковид-19 тя не можеше да замине за лечение в чужбина. Лекарите от столичната болница „Свети Иван Рилски“ обаче успели да овладеят ситуацията.
Нана винаги е твърдяла, че изпитва огромен респект и доверие към медиците. Именно затова тя е и сред родните звезди, които не се поколебаха да си сложат ваксина. Въпреки че Гладуиш изкарала коронавируса, антителата, които имала, били изключително малко. Така се решила да се имунизира, за да бъде по-спокойна занапред. Странични ефекти нямало, чувствала единствено дискомфорт в ръката, където ѝ заболи иглата, но само за няколко дни.
Има заподозрени за убийството на Владо Загатото, истината за Петрохан излиза до края на август, обяви Демерджиев
Конституционният съд образува три дела срещу Бюджет 2026
Драматични разкрития от Каракорум: GPS тракери показват хронологията на фаталната лавина на Броуд Пик
С възпоменателни прояви Поморие почете 120-годишнината от опожаряването на Анхиало
Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал
Кобилкина смени сутрешния секс с бягане, а по пътя разказа за капризен милионер
Готвят двойни глоби за родителите на деца, които бягат от клас
Курс за 100 евро менте: Клиент измами таксиджия
Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото
„Солени ветрове“ от днес в Бургас, атракцията тази вечер ще е „Кучешката вахта“
Парламентът прекрои изборите: Задължителни машини, курсове за СИК и глоби до 15 000 евро
Геро запазил отлични отношения с бившата си жена след развода
