×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Надрусан с пико шофира атракционно влакче с деца и възрастни в Морската градина на Бургас


Надрусан с пико шофира атракционно влакче с деца и възрастни в Морската градина на Бургас
Това увеселително превозно средство вози около 20 пасажери и представлява опасност за хиляди по трасето
20 Юли 2021, Вторник, 22:06 ч.
Автор: Флагман.БГ

38-годишният шофьор е задържан и тестван за дрога, у него е имало и няколко пакетчета метамфетамин за собствена употреба 

Шофьорът на атракционно влакче, препълнено с деца и възрастни хора, е спрян тази вечер след сигнал, че управлява превозното средство криволичейки и с несъобразена скорост през Морската градина на Бургас. Източник на Флагман.БГ твърди, че униформените полицаи са действали, след като са наблюдавали известно време движението на атракционното влакче. 

Те са били уверени, че има причина за неадекватното поведение на водача – млад мъж на 38 години. При задържането му са повикани и двама спецполицаи с качулки, които са открили метамфетамини у шофьора. Тестът за наркотици на шофьора пък е показал, че той е надрусан със солидна доза от пикото.

Свидетел твърди пред Флагман.БГ, че екшънът с униформените и качулките се е разиграл привечер в района на Флората. Атракционното влакче с около 20 пасажери, повечето невръстни деца, е било стопирано пред ужасените погледи на десетки жители и гости на града в горещия юлски ден. „Атракцията“ се е задавала от първата спирка на Солниците в посока сърцето на Приморския парк.

Очаквайте подробности!




54
Коментара
Георги РУСЧЕВ Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна 22/06/2026, Понеделник 17:45 2
Флагман.БГ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха 22/06/2026, Понеделник 16:40 1
54
Коментара по темата
54.
Камелия
12.08.2021 14:16:03
0
1
Здравейте какви са спирките на това влакче.Има ли от капаните??
53.
Sizar milan
07.08.2021 22:38:03
0
0
Dobre e shafior kategoriq B
52.
Bamze
07.08.2021 22:34:45
0
1
izdava energiq na stulba
51.
Парахода
23.07.2021 15:32:51
0
0
КапОт!
Кой знае кво жабче има от доло?!
50.
следващия път
22.07.2021 16:26:34
1
6
Сложете му пикото анално с компресор и го чакайте да му подейства на това животно.
49.
АВЕ......МАЙНА ТАУН
22.07.2021 10:15:44
0
5
То па вий сте стока.....????
По-нагли и надути копелета от вас и шопите нема у целото Беге......на един кантар сте.....
и по наглост и надуто его минавате и бургаШките батки......

Гледай Китодар в Тубата,да видиш какво казва за майните и ще ти се изясни.....
1 към 1 е вярно....
48.
майна
21.07.2021 16:52:04
4
8
Типични бургаски "батки". три черти по дрехите после три черти в носа - май всеки втори е на пико по морето като чета по сайтовете. тука в плд майните или изостават или аз не съм в час, ама ми се струва, че тая мания по пико не се случва в града под тепетата
47.
Гларус
21.07.2021 15:54:03
0
6
Рибата се вмирисва от главата.
46.
Един
21.07.2021 14:45:24
3
12
Ама айде, стига сме писали глупости вече, де. "Тестът за наркотици на шофьора пък е показал, че той е надрусан със солидна доза от пикото."
Къв е тоз тест революционен? Как така солиден? Ми ако е било много малко? Ми ако 3 бил надрусан онзи ден, а не в момента? В промили ли как са го измерили? То ако беше възможно що се преследва употребата, а не въздействието? Щот няма как. И не е нужно да пишете глупости и сами да се компроментирате.
И кво, кво? Тоз новия тест има графа пико? Верно ли? Да не е български няккъв? Сливенски ли е производителя на теста?
Ми ай поне малко от малко да срещаме реалността, а не само да се търси сензация.
45.
Нарко
21.07.2021 13:22:09
4
32
Ами те 90% от служителите на МВР ще са с положителни тестове(ако им направят)
44.
Co
21.07.2021 12:31:44
1
18
Разкарайте тези смърдящи влакчета от морската градина. Само замърсяват въздуха, пречат на хората които са на разходка и трябва да се съобразяват с тях. Освен това са безбожно скъпи от Флората до терасата за 3 човека 8 лв. По-скъпо от такси. Пускайте ги на пътя, не по алеите.
43.
Маски доло
21.07.2021 11:23:46
13
15
Влакчето било криво ли челото. Това може да го каже само едно тъпо не уко ченге. Разберете наркотиците особено мета амфетамините не деисват така както алкохола мета. Те стяга и си фокосира и на щрек много време мозакът ти работи на 110% няма как да криволичиш из пътя като пияница на 1кило домашна ракия. ВЛАСТ НА НАРОДА ДОЛО ГАДНИТЕ ЧЕНГЕТА
42.
До Флегман
21.07.2021 10:08:10
6
12
Как разбряхте че е солидна доза от пикото ??? Лъжливите тестове които отчитат по 5 дена назад да не показват вече и какво количество маминката ви ненормална
41.
*********
21.07.2021 09:02:14
0
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
40.
Турист
21.07.2021 08:51:41
0
27
Едното влакче го караше пиян шофьор и блъсна дядо с внучето на пешеходна пътека в морската градина пред очите на много възмутени туристи.
Сега отново шофьор на влакче в морската градина кара надрусан с наркотици и заплашва живота на много хора.
Кмете НИКОЛОВ, вземете незабавно мерки срещу фирмата .
Кмете НИКОЛОВ спасете ни от такива престъпници в морската градина
39.
Въпрос на...
21.07.2021 08:49:29
2
18
Въпрос на... Бургаска гордост! Да уредиш АВЕРА си и да минеш по ТЪНКА ЛАЙСНА, и да изкараш нормалния по ЛУД от себе си!!!
38.
Извод
21.07.2021 08:48:35
1
22
Това е резултат от едно управление,каквото даваш това получаваш,няма добро заплащане няма нормални кадри,не обвинявайте тия дет ядат баницата.
37.
Селянин
21.07.2021 08:46:39
0
20
Все си мисля, че този трябва да минава медицински преглед и инструктаж всеки ден. Колкото пъти отида в морската все неадекватни ми се струват водачите на влакчетата. Влакчетата повече пречат отколкото да създават колорит.. Пуснали са ги по алеите с най-много пешеходци.
36.
Пецата
21.07.2021 08:19:47
2
50
За 600 лв заплата са готови да вземат и рецедивисти само да не дават пари на нормалните хора, затова ще имате готвачи рецедивисти с незнайно колко болести иначе лукс ресторанти, ще имате шофьори наркомани които ще ви карат децата, ще имате бармани и сервитьорки травестити и наркомани и т.н. ,не че не може да се дават нормални пари но бизнесмените са заалъчняли , новите бе ен вета трябва да се купуват
35.
Marinero
21.07.2021 08:08:10
0
25
Така ще е, и по-зле ще става. Трябва да се въведат задължителни периодични дръг тестове.
34.
До Флагман
21.07.2021 07:31:40
1
17
Пак ли, започвате с ТЪПИЧКОТО си триене на коментарите ?!!!! Нали, вече знаете, че сме по упорити от вас!
33.
до 30
21.07.2021 07:22:41
6
9
Пр0ста варненска гега.Кат не ти харесва, въз от тука. Кой та знай от к'ва "жунгла" идваш 'ма ари важней тука подут като един типичен гагаузец..
32.
До 29
21.07.2021 06:48:09
5
9
Слави Учиндолския, че и питаш.
31.
Асд
21.07.2021 06:19:29
0
11
Жабата изгоря вече.
30.
Боргаш
21.07.2021 06:13:50
9
20
Най добрия град за джувеини джувейти дукът умрети
29.
*********
21.07.2021 06:02:51
0
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
28.
Гербаджия
21.07.2021 05:24:19
5
37
Да го махат...кой глупак разреши такава простотия....някой връзкар пак да опъва лев... Смотам град... Превръща се в едно село на брега... Ужас
ПУСНЕТЕ ПАК ПЛАТЕНА СТАТИЙКА ЗА ИМОТИТЕ В ГРАДА ЧЕ БРОКЕРСКИЯ БРАНШ ИЗГЛАДНЯЛ И ИЗДРЕБНЯЛ ДА НИ ОБЯСНЯВА КАК ЦЕНИ ПО НАД 1000€ КВАДРАТА ЗА 40 ГОДИШНА СГРАДА СА ДАЛАВЕРАТА НА ЖИВОТА НИ.... ХАЙАХАХАХ
РАЗСТРЕЛ
27.
Бургазлия
21.07.2021 05:14:13
0
30
Е, преди месец единият беше пиян, той не знаеше кои са обектите в морската градина от къде до къде кара и караше с 50 вътре, те го спряха след като блъсна дядото с внуче. Лошото е, че сигналите бяха във фейсбук, а не до общината, още преди катастрофата. Влакчето го знам от 30 години, но досега такива утайки не го бяха взимали. Явно пак някакви НАШИ хора са, щом има такъв чадър над тях
26.
ГреБ $
21.07.2021 01:14:12
5
21
А елетромобилите,които газят всякакви правила за движение и застрашават живота на спортуващите и останалите пешеходци кога ?? Най редовно ,пияни и слънчасали ,шофьорите навлизат нагло във велоалеята към солниците ,което в една нормална страна това е недопустимо. Тия електрпмобили обслужват единствено частния интерес на чичо собственик на солниците и нямат нищо общо с община Бургас ,обаче използват пътя, строен с евросредства и общински такива ,от джоба на бургаския гражданин,но и най-нахално си прибират стотиците левчета на ден от превоз и хилядите от посещението на лугата.Тия електромобили нямат място там,просто защото няма как да се размимат велосипедисти,пешеходци и други спортуващи,с автомобили и електромобили едновременно,без да съществува риск за по-уязвимите и без да има шанс да не се наруши грубо закона за двибение по пътищата. Това вони.Флагман нещо по тоя въпрос ??
25.
Htootpinhl
21.07.2021 01:02:38
0
36
От ден на ден деградира града. Само друсалки ...Щото не са ги били навремето майка им и баща им за това са станали такива ..
24.
От КАТ могат ли да кажат...
21.07.2021 00:07:45
3
35
... каква категория се води тази олигофрения наречена атракционно влакче???
23.
Коко
20.07.2021 23:39:02
9
40
Всичко живо друса като за световно ,ама яко друса ако денем полицията спре десет коли за проверка 6 ще са друсани . Ама какво се учудвам то сега най-големит наркоман ще ни управлява .
22.
Голям цирк
20.07.2021 23:22:30
1
34
Едно влакче седи на паркинга на 5 то,сега второ и до края на лятото ще има нова гара в Лазур
21.
до 19
20.07.2021 23:17:20
1
34
предният шофьор който блъсна дядото и внучето беше пиян!!!!
20.
Бургас
20.07.2021 23:13:35
11
43
Смрълдивите и опасни влакчета аут от морската градина на Бургас!!!
19.
da
20.07.2021 23:03:42
2
57
В началото на лятото блъснаха дядо и внуче с това вкалкче. Сигурно пак е бил дрогиран ама не са го проверили. Само не знам след този инцидент защо общината не ги изрита от Морската.
Пардон знам. На наш човек са.
18.
запознанат
20.07.2021 23:03:00
6
12
До колкото знам , цялата операция е координирана от Община Бургас и престоят още проверки на всички влакчета и паяци на Общината..
17.
*********
20.07.2021 23:01:56
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
16.
Атартюк от победа
20.07.2021 22:59:46
15
28
Бахти и наркоманите долни това само някои от нагъл измекяр от центъра може да го свърши ! Добре че живея В М Рудник далече от тия дрогирани бургазлии дето не се ли надрусат не излизат
15.
хахаха
20.07.2021 22:57:39
0
21
ооо ще има доста инциденти с влакчето,няма да е само това
14.
Тролини
20.07.2021 22:57:27
0
15
Незнам дали дегустира ама веднъж от скука си чеса дръндера и после си душеше пръста ….често го прави
Явно му е хоби
13.
Лъчо
20.07.2021 22:54:19
1
16
Това е Италиянеца от Айтос
12.
Шшшш
20.07.2021 22:47:57
0
39
Ко става тука бе,шовера на влакчето и той гнусна дрога.Останаха ли нормални хора тука?
11.
?
20.07.2021 22:37:06
0
16
има ли си име?
10.
ужас
20.07.2021 22:36:11
9
34
Влакчето пречи на Морската градина!!!!!Браво на полицията
9.
Боби
20.07.2021 22:30:05
0
45
За тоя трябва автоматично 5 години поне.
Няма извинение.
8.
Боби
20.07.2021 22:28:23
6
81
Бургас удари дъното.
Дайте сега да видим на кой е влакчето и кой го е наел? С чисто съдебно минало ли е?
Да друсаш добре, да друсаш и да караш пак добре, обаче да друсаш и да караш деца с детското влакче в морската това вече минава всякакви граници.
7.
Хххх
20.07.2021 22:27:55
4
25
Новите дрегери явно вече изписва и количеството наркотик освен и вида му
‘Браво”флагман
Браво на Полицията и гражданина подал сигнал
6.
ha
20.07.2021 22:18:34
3
13
Бургас
5.
Сиси Боата
20.07.2021 22:16:50
16
88
Искам да знам коя корумпирана калинка от общината даде разрешение това гнусно селяндурссо недоразумение "влакче" да смърди из морската градина и да се вре между опитващите да спортуват по алеята до солниците? Дайте списък на общинските съветници, които са одобрили тази уродщина!
4.
Деграданти
20.07.2021 22:14:17
2
67
Тоз боклук беше ясен, още преди два месеца подадох сигнал до общината, че тоя е или надрусан или пиян, но никой не ме отрази.
3.
До
20.07.2021 22:13:41
5
46
Браво на полицията
2.
???
20.07.2021 22:13:21
3
64
Какво става бе, преди 20г беше бума на наркотиците и пак нямаше толкоз надрусани.?!?!
1.
13
20.07.2021 22:09:32
1
43
Ей имаше и един шофьор на паяка и той нон стоп надрусан
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Олег Невзоров за „Баба Алино“: Да се чувствам виновен? Не! Олег Невзоров за „Баба Алино“: Да се чувствам виновен? Не! На въпроса дали ще свидетелства срещу кмета на Варна Благомир Коцев отговори с „без коментар“ Шок в Слънчев бряг! Един умря в тоалетната, а друг се удави в басейн Шок в Слънчев бряг! Един умря в тоалетната, а друг се удави в басейн Сезонът в курорта започва натоварено  Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Депутатът Константин Проданов бе категоричен, че не целят да ударят никого, а да има по-голяма справедливост Бургас е зажаднял за голям футбол и "Мачът на надеждата" го доказа Бургас е зажаднял за голям футбол и "Мачът на надеждата" го доказа С този мач показахме, че когато нещо се прави с желание от сърце, то се получава, каза Димитър Пейчев Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Дамите на възраст между 54 и 77 години от СКХГ „Черноморец“ покориха публиката с фолклорния си танц „Нестинарки“ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха Някои бензиностанции вече продават горива за под 1.50 евро за литър Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Вижте какво си купиха актьорите от хипермаркета в Несебър Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете Момченцето се е задавило с плод у дома, като спешните медици не са успели да го спасят въпреки бързата реакция Опасно: Деца скачат от Моста в Бургас въпреки забраната и камерите (СНИМКА) Опасно: Деца скачат от Моста в Бургас въпреки забраната и камерите (СНИМКА) Читател на Флагман ни изпрати снимка, на която се вижда как ученици се хвърлят през парапета на първия етаж Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Четириногото избягало от ветеринарна клиника, вървяло е близо 9 км, а накрая се скрило в склад на магазин
Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори