×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! Жестоко меле край УМБАЛ-Бургас, спортен автомобил е помлян в стълб


Извънредно! Жестоко меле край УМБАЛ-Бургас, спортен автомобил е помлян в стълб
Щетите по автомобила са ужасяващи, катастрофата е станала около 19:15 ч.
20 Юли 2021, Вторник, 20:13 ч.
Автор: Флагман.БГ

Белият Нисан 350Z е огънат през средата, ударил се е странично след загуба на контрол

Жестока самостоятелна катастрофа със спортна кола в Бургас като по чудо не взе жертви. Бял Нисан 350Z е буквално смлян в крайпътен стълб на метри от УМБАЛ-Бургас, предава репортер на Флагман от мястото на инцидента, който е станал около 19:15 ч на бул. "Стефан Стамболов".

В спортия автомобил с варненска регистрация са се возили двама младежи, които в момента се чувстват благодарни, че са живи. Те са още на мястото на инцидента - непострадали сериозно и седят на парапет край велоалеята пред УМБАЛ-Бургас. Флагман успя да разговаря с шофьора - 31-годишния Марио Ковачев. Той се съгласи да разкаже какво се е случило.

"Карахме по бул. "Струга" в посока болницата. Аз исках да премина в средната лента, но пред мен друга кола - сива на цвят, БМВ или Ауди, сякаш ми препречи пътя и опитвайки се да заобиколя, Нисана ми поднесе. Той е със задно предаване. Така се озовахме забити в стълба", каза Ковачев. Той и приятелят му, който се е возил с него в автомобила,  все още са в шок. Спешен екип е пристигнал своевременно на мястото и ги е прегледал. Момчетата са невредими с изключение на няколко прорезни повърхностни рани от счупените стъкла.

Колата поднесе на завоя, разказа 31-годишният Марио Ковачев - шофьор на Нисана

Това обаче е абсолютно чудо предвид състоянието на спортния Нисан. Той е ударен странично в стълб от страната на шофьора. Вратата е буквално влязла в купето, а самият автомобил е прегънат през средата зловещо.

На място има екип на полицията, който тепърва ще установи причините за жестокия инцидент. Водачът е на място и оказва пълно съдействие на органите на реда.


В категории: Бургас


57
Коментара
Емел МАХМУД До морето с кола излиза по-скъпо това лято До морето с кола излиза по-скъпо това лято 28/06/2026, Неделя 09:00 0
Тервел ИЛИЕВ 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа 27/06/2026, Събота 21:50 0
Тервел ИЛИЕВ Почина бивш депутат Почина бивш депутат 27/06/2026, Събота 21:42 0
Тервел ИЛИЕВ Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас 27/06/2026, Събота 19:32 0
57
Коментара по темата
57.
шофьор
22.07.2021 10:36:25
5
8
Въййй , кльощавото гъзарче сега какво ще кара за да показва на коврите къв мъж е !?
56.
Тая вода за нищо я нямат
22.07.2021 09:36:36
2
9
Айдааа и тоя е преполовил 1,5л вода за нула време.
55.
Потресен съм
21.07.2021 21:18:36
0
2
Браво Ханс. Другия път по-бързо и направо не звънете на 112 а на арх.михайл
54.
Ох не мога
21.07.2021 14:07:31
4
13
Как седнал на бордюра и гордо позира за снимка със самодоволство от постъпката си! Сельо, сельооо.... Ти излизаш от селото, но селото не може да излезе от теб!
Пак да благодарим на съдбата, че няма пострадали невинни хора!

Полицията, стига сте спали, ами излизайте на улицата и следете за такива уроди, че нали знаете - един път стълб, втори път стълб, трети път ще го отнесе някой човечец.
53.
Бургac
21.07.2021 13:53:00
0
10
Петиция за стълбове на всеки метър в Бургас! Явно имаме добри стълбове и късмет, че тези бунаци все още стълбовете вземат при малоумното си дрифтиране. Хахах, палячо смешен! Сега ще дрифти с джапанките по тротоара!
52.
vvvvv
21.07.2021 13:41:44
0
0
toi e karal pone s 80 ili 90 ako beshe s 50 nqmashe da se oguni tolkova da mu vzimat knijkata drugiq put da kara po bavno
51.
тони
21.07.2021 11:18:48
0
22
За много голямо съжаление подобни олигофрени като тоя са мнооого голям процент от шофьорите. Остава само да се молим да се трепят самостоятелно, без да страдат невинни хора заради тях. Отрепки!
50.
Gost
21.07.2021 10:48:44
0
14
Колконтрвбвс да си малоумен за да караш Нисан 350Z по джапанки ?
49.
XAXAXAXA
21.07.2021 10:13:05
1
20
Евала на коментарите ,за пръв път се смея много :D

П.С. Евала на тоя стълб ,спасил е повече хора от действията на КАТ в цяла България!

г-н Гробаджията да направи тоя стълб почетен гражданин на гр.Бургас ,така или иначе напоследък само такива се славят с тази "ТИТЛА" <3
48.
Хм
21.07.2021 09:34:22
1
9
Като гледам ухилен е- не му дреме много, много...
47.
Бъсъ късъ
21.07.2021 09:22:42
0
14
Мантинелите са ни крехки но виж стълбовете вършат добра работа, миналия ден BMW днес Nissan, и тоз с колелото ще дрифти от днес, му ху хахаха
46.
Възмутен
21.07.2021 09:10:38
4
21
Да се образува дело, съдът да назначи експертиза, която да установи с колко км./ч. точно е управлявал. Да плати глобата по ЗДП, да плати стойността за възстановяване на стълба и да си върне книжката в КАТ, за срока посочен в закона за това деяние. Ако има подадени сигнали на 112 и отговорните леца не са предприиели нищо - да се накажат.
45.
123123
21.07.2021 08:58:45
2
11
хахахаха къф е тоз бе ХАХХАХАхАХ
44.
Селянин
21.07.2021 08:50:29
2
32
Този упорито опитва да се пречука от седмица по улиците на града. И за децата е ясно, че тази каскада няма как да стане при нормална скорост или нормални реакции на водача.
Тук въпросът е по-скоро, защо компетентните органи не са го поставили на трупчета или без книжка по рано, за да не се стига до това да има риск за нормалните хора.
43.
Христо М.
21.07.2021 07:40:51
2
29
Полицията ако не направи нищо, до няколко месеца ще сме без стълбове. По пешеходната алея минават много хора ако не е бил стълба щеше да има доста жертви. Положението вече е страшно, по цели нощи се състезават
42.
123
21.07.2021 06:49:35
1
17
Рамо в рамо е играл. Голяма греда...
41.
Лидка
21.07.2021 01:07:32
1
31
Ма това си е майсторско изпълнение. Да завъртиш автомобила на почти 180 градуса. А там е пешеходна алея и само късметът и стълбът са предотвратили трагедия!!!!!
40.
Хм
21.07.2021 00:57:08
2
33
Добре де нещо не се връзва
...карах според ограниченията а колата дроб
39.
Ония с голфа
21.07.2021 00:16:36
2
73
Карах зад тоя калтак какво лъже.
Аз карах с 60 тоя ме изпревари като спрял.
Пробва тъпака да даде газ докато сменяше лентата без мигач.
И се наигра завъртя се като пумпал треви пикота всичко хвръкна през джама и прибраха стълба.
Караше поне с 110-120км.
Малоумник прост
38.
Някой
20.07.2021 23:49:48
3
50
Тоя Нисан го карат като за последно от няколко дни в града , е явно наистина е било като за последно
37.
Хахах
20.07.2021 23:23:40
2
61
Айде, още една бегачка даде фира! Още един рейсър остана сирак! Сега ще дрифти с рейса (то и оттук идва думата рейсър - от рейс) Хаха, паляк! Иска се голям майсторлък да се надъни така! Освен това сега пътят е сух! Като оня глупак с беемвето наскоро - но тогава валя дъжд!
36.
Трол
20.07.2021 23:19:12
2
37
"сякаш му препречил пътя". Хахаха. Сякаш да сте карали с доста над 50 като ви гледам нисанчето как е помляно.
35.
Фончо
20.07.2021 23:14:30
2
33
Амебите и чехълчетата от локвите в селото му са по-висша форма на живот от тоя мазен селяндур. Дали не е опитвал да впечатли някоя вмирисана пача, с цел да се размножи тоя несретник?
34.
Муцка
20.07.2021 23:07:59
4
21
Тоя носа му по-голям от оная му работа,че и крив.Баси грозника.
33.
Общината
20.07.2021 23:03:32
2
46
Алоооо,не можем да ви смогнем да поставяме стълбове бе.Утре в 7 тези двамата с две лопати да изкопаят кубик яма за основите на стълба.После да объркат и бетона,слагам им двама цигани за началници,че имат повече акъл.
32.
амеба
20.07.2021 22:58:22
2
28
Нискоинтелигентен българопитек
31.
Наблюдател
20.07.2021 22:50:07
3
46
Бързали са за гей парада. Вижте го с какво потниче и с какви жълти шортички се е барнал.
30.
ПКП
20.07.2021 22:42:16
2
32
Оди пеша сега!!! Татко ще ти спре джобните за 1 месец. Книжката на трупчета и глоба 5 хил.лв.
29.
Боби
20.07.2021 22:36:11
3
49
Мога да ви кажа как се е получило.
Колата е със задно предаване а тоя тъпанар иска да прави дрифтове и изключва системите притив поднасяне.
После почва газ и дрифтове ама нали е прост не може нито да дрифтира нито да с овладее и се е забил в стълба.
Дайте му награда за ТОП ТЪП !!!
28.
Smirh
20.07.2021 22:26:42
12
36
Тоя смърдящ кенеф пета ръка и втори живот е толкова спортен, колкото потния селяндур, който го кара, е професор по квантова физика.
27.
Днес
20.07.2021 22:05:28
2
61
Пред старата поща тоя нисан караше : гаааз, пат-пат-пат-пат, гаааз, пат пат пат пат- е наигра се...
26.
wallis
20.07.2021 22:03:04
2
60
Защо всички изроди с мощни коли и немощен мозък са решили да дойдат в Бургас през лятото? Дали защото подобните им местни идиоти - бизнесмени ги поканиха? Добре, че идиотите не са наранили невинни хора. Дано го осъдят тоя варненски галфон , стълбът е общинска собственост.
25.
Карчев
20.07.2021 21:47:35
2
18
Ся ще ми кара К
24.
ЖЕСТОКООООООО
20.07.2021 21:46:01
5
8
.
23.
Николай Петров
20.07.2021 21:43:12
3
32
Край, решено е това ще се казва "ЗАВИТ ПО БУРГАСКИ"
22.
Люнгур
20.07.2021 21:42:42
1
27
Тоз пердашан много красив бе,на 100% е дишал лепило.
21.
Света вода ненапита
20.07.2021 21:33:34
2
47
Брейййй , че калпави били тия Нисан-и бе !
А аз пък си мислех , че проблема е в задволанното устройство !
Нищо , не се кахърете . Тати ще му купи друг !
20.
Терминал2
20.07.2021 21:30:48
4
72
От сърце желая на този паразит следващия път да си разцепи празната кратуна и да си натроши сите крайници, паляр умрял куче краставо карал е най малко със 100-120 добре че си е размазал спортния курник в стълба а не в някои невинни хора
19.
Errr
20.07.2021 21:15:45
2
60
Как пък все ги засичат и някой друг им пречи на пишман рацерите?
18.
оффф...
20.07.2021 21:14:34
2
71
Бях в парка срещу болницата и чух как свистяха спирачките. С 30км ако караш няма как да свистят така. Освен това колата е доста по-смачкана, отколкото си личи по снимките. Бая засилка е имало. По-опитните от шофьори вече ще кажат как "поднася" кола на сух асфалт в градски условия
17.
kvk
20.07.2021 21:10:10
4
56
този модел са така, караш с 40-50 и колата поднася
16.
азът
20.07.2021 21:06:51
4
62
Опитах да изпреварят колата пред мен, понеже се движех с несъобразена скорост а той даде мигач. За това не видях дали е vw или bmw (селяните не ги различават, но да, не си приличат изобщо) после се опитах да го изпреваря отдясно китайските гуми поднесоха и книжката от Зрънчо не помогна.
15.
дебили бургас
20.07.2021 21:01:22
4
46
Скоростта е била изписана с три цифри
14.
взел дал
20.07.2021 21:01:15
3
86
Преди седмица бях на светофара на новата поща когато този паляк реши да ми дрифтира покрай колата докато минава покрай мен. Добре, че не ме удари, защото с този изпърдян "спортен" автомобил няма да може да ми плати само фаровете. Изобщо няма какво да се обясняват кой крив кой прав, да плаща щетите, стълбове, тротоари + акт за превишена скорост след експертиза.
13.
1233
20.07.2021 20:58:47
6
29
Да се обесят!
12.
1962
20.07.2021 20:52:40
1
51
Преди две седмици един друг се osuka по същия начин след кръговото на Миража. И той не разбрал как се завъртяла колата... Тоя поне не събори стълба. Страшни шофьори...
11.
Тедка_Солетка
20.07.2021 20:51:52
8
61
Мръсен пумяр. Добре, че няма пострадали невинни
10.
Хан Кур Бан
20.07.2021 20:47:25
2
83
Ей, Марио! Лайньо! Нагльо! Все другите ли ще са ти виновни!? Нисана нямаше ли системи против поднасяне!? С колко кара и как? Кого се опитваш да лъжеш!?
9.
Templar
20.07.2021 20:38:07
51
10
Марио, жив и здрав, братле. Ламарините се купуват. Другия път по-бавно, че за един миг стават белите.
8.
Булаир
20.07.2021 20:37:14
2
100
Този бетер от близо седмица хвърчи неадекватно из Бургас и околията. Лява, дясна, газ, спирачка. Бяхме с жената и малката в колата, когато реши да прелита около нас на опасно близка дистанция, а след изпреварването рязко се прибра пред нас и надъни спирачка, защото нямаше разстояние между колата пред него в дясна лента и тази в лявата, през които също да профучи на зиг-заг. Проверете го за субстанции.
7.
грамотния
20.07.2021 20:37:11
5
21
дали има афтукаску?
6.
Кольо тракториста
20.07.2021 20:36:24
4
96
Най-вероятно е било заледено и нисана му е поднесъл на тоя чакал.
5.
Нина
20.07.2021 20:27:40
4
71
Добре че се е забил в стълба, а не е помлял някой пешеходец. Това е много силен удар.
4.
Kojcho
20.07.2021 20:24:04
4
51
Тамън решил чиляка да поживее на ръба на закона, ускорил от 50 на 58 км/ч, и ей я на белята..
3.
Koko ot Komluka
20.07.2021 20:21:15
4
89
Двете надрусани лайна лъжат. Такъв жесток удар се получава при много висока скорост. Поредните надрусани боклуци, които се мислят за безсмъртни. Е, сега големите гъзари са напълнили гащите с лайна и около тях смърди та се не трае.
2.
Бай Ганьо
20.07.2021 20:20:45
2
46
Явно е карал по бързо, ибаче как ше се завърти, то и сжигула да е нямаше да завърти.
1.
кретени
20.07.2021 20:20:44
2
68
Булевард "Струг", а булевард "Дрелка"? Тоя е карал минимум със сто.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия При зрелищна акция край Трилистник полицията иззе половин килограм прах с изключително висока токсичност, предназначен за Черноморието Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Щетите са изцяло материални Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки В неделя температурите ще стигнат до 37 градуса, а по Дунав до вторник се чакат 40 Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори