Дъжд в Западна и Северна България, обявиха жълт код
20 Юли 2021, Вторник, 07:56 ч.
Автор: Флагман.БгСилни порои вчера имаше в София, Монтана, Враца и Кнежа
Опасно време в цялата страна. Жълт код за силни валежи е обявен в цяла Западна и Северна България, а в три области опасността рано тази сутрин беше вдигната до оранжево, съобщава Нова телевизия.
През вчерашния ден са получени десетки сигнали за наводнени улици. Силни порои имаше в София, Монтана, Враца и Кнежа. Само в столицата аварийните екипи са реагирали на 40 сигнала.
В категории:
Времето днес
Осем души паднаха от гондола и пострадаха при сблъсък с туристическо корабче Инцидентът е станал в Канале Гранде близо до моста Риалто по време на карнавала Осем души са ранени при сблъсък между туристическо корабче и две гондоли във Венеция. Инци
Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор
Над 40 000 българи вече подадоха данъчни декларации в кампанията на НАП
Гала става участник в „Като две капки вода“
Внезапно почина известен бизнесмен
България защити европейската титла по спортна стрелба до 16 години в Бургас
Мъск отрича амбицията си за заселване на Марс и се насочва към Луната
Паника на борда на Wizz Air: Изпратиха изтребители към полет до Лондон заради предполагаем тероризъм
КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър
Лъчезар Йорданов е шампион в седемнадесетото издание на турнира по ускорен шах за купа „Янко Гюзелев“
ЦСКА с позиция за поведението на Давид Пастор
Мъж е с опасност за живота след нападение с нож в Морската градина на Варна
