Черноморието пълно с туристи, основно българи и румънци
Оферти с големи намаления се продават за дни
Родното Черноморие се напълни с туристи, като основно гостите са българи и румънци. Сънародниците ни, избрали да събират тен в родните курорти, са две групи - такива, които живеят постоянно в България и такива, които работят и живеят в чужбина, но са избрали ваканцията у нас. Много емигранти идват на почивка в страната, защото се притесняват от рисковете при резервации за чужбина в условията на Ковид-19, а и защото през миналото лято се убедиха, че и в България има места, които не отстъпват на добрите хотели и курорти в чужбина, обясниха от бранша.
Офертите с големи намаления от порядъка на 50 на сто се изчерпват за дни, разказаха туроператори. И дадоха за пример хотел, който намалил цената на ваканцията за семейства с две деца от 900 евро на 450 евро и само ден по-късно бил изцяло резервиран. По-атрактивните хотели са изцяло резервирани до средата на август, разказаха туроператори за “Труд”.
Традиционно българите предпочитат да отмарят в курортите на юг от Слънчев бряг. В някои курорти като Поморие се оказа, че шезлонгите на плажовете не достигат.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Не само Поморие ,ами цялото Беге е едно големо гето вече.....
Поморие беше много приятно градче преди 30-40-години,ма се напълни с най-различна сволоч,откъде ли не и цялата тази пасмина ева мамата на целия поморийски регион и това е много неприятно,защото заради такива боклуци се хвърля петно върху всички....