Черноморието пълно с туристи, основно българи и румънци
Оферти с големи намаления се продават за дни
Родното Черноморие се напълни с туристи, като основно гостите са българи и румънци. Сънародниците ни, избрали да събират тен в родните курорти, са две групи - такива, които живеят постоянно в България и такива, които работят и живеят в чужбина, но са избрали ваканцията у нас. Много емигранти идват на почивка в страната, защото се притесняват от рисковете при резервации за чужбина в условията на Ковид-19, а и защото през миналото лято се убедиха, че и в България има места, които не отстъпват на добрите хотели и курорти в чужбина, обясниха от бранша.
Офертите с големи намаления от порядъка на 50 на сто се изчерпват за дни, разказаха туроператори. И дадоха за пример хотел, който намалил цената на ваканцията за семейства с две деца от 900 евро на 450 евро и само ден по-късно бил изцяло резервиран. По-атрактивните хотели са изцяло резервирани до средата на август, разказаха туроператори за “Труд”.
Традиционно българите предпочитат да отмарят в курортите на юг от Слънчев бряг. В някои курорти като Поморие се оказа, че шезлонгите на плажовете не достигат.
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“

Не само Поморие ,ами цялото Беге е едно големо гето вече.....
Поморие беше много приятно градче преди 30-40-години,ма се напълни с най-различна сволоч,откъде ли не и цялата тази пасмина ева мамата на целия поморийски регион и това е много неприятно,защото заради такива боклуци се хвърля петно върху всички....