Черноморието пълно с туристи, основно българи и румънци
Оферти с големи намаления се продават за дни
Родното Черноморие се напълни с туристи, като основно гостите са българи и румънци. Сънародниците ни, избрали да събират тен в родните курорти, са две групи - такива, които живеят постоянно в България и такива, които работят и живеят в чужбина, но са избрали ваканцията у нас. Много емигранти идват на почивка в страната, защото се притесняват от рисковете при резервации за чужбина в условията на Ковид-19, а и защото през миналото лято се убедиха, че и в България има места, които не отстъпват на добрите хотели и курорти в чужбина, обясниха от бранша.
Офертите с големи намаления от порядъка на 50 на сто се изчерпват за дни, разказаха туроператори. И дадоха за пример хотел, който намалил цената на ваканцията за семейства с две деца от 900 евро на 450 евро и само ден по-късно бил изцяло резервиран. По-атрактивните хотели са изцяло резервирани до средата на август, разказаха туроператори за “Труд”.
Традиционно българите предпочитат да отмарят в курортите на юг от Слънчев бряг. В някои курорти като Поморие се оказа, че шезлонгите на плажовете не достигат.
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг

Не само Поморие ,ами цялото Беге е едно големо гето вече.....
Поморие беше много приятно градче преди 30-40-години,ма се напълни с най-различна сволоч,откъде ли не и цялата тази пасмина ева мамата на целия поморийски регион и това е много неприятно,защото заради такива боклуци се хвърля петно върху всички....