Черноморието пълно с туристи, основно българи и румънци
Оферти с големи намаления се продават за дни
Родното Черноморие се напълни с туристи, като основно гостите са българи и румънци. Сънародниците ни, избрали да събират тен в родните курорти, са две групи - такива, които живеят постоянно в България и такива, които работят и живеят в чужбина, но са избрали ваканцията у нас. Много емигранти идват на почивка в страната, защото се притесняват от рисковете при резервации за чужбина в условията на Ковид-19, а и защото през миналото лято се убедиха, че и в България има места, които не отстъпват на добрите хотели и курорти в чужбина, обясниха от бранша.
Офертите с големи намаления от порядъка на 50 на сто се изчерпват за дни, разказаха туроператори. И дадоха за пример хотел, който намалил цената на ваканцията за семейства с две деца от 900 евро на 450 евро и само ден по-късно бил изцяло резервиран. По-атрактивните хотели са изцяло резервирани до средата на август, разказаха туроператори за “Труд”.
Традиционно българите предпочитат да отмарят в курортите на юг от Слънчев бряг. В някои курорти като Поморие се оказа, че шезлонгите на плажовете не достигат.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Не само Поморие ,ами цялото Беге е едно големо гето вече.....
Поморие беше много приятно градче преди 30-40-години,ма се напълни с най-различна сволоч,откъде ли не и цялата тази пасмина ева мамата на целия поморийски регион и това е много неприятно,защото заради такива боклуци се хвърля петно върху всички....