Черноморието пълно с туристи, основно българи и румънци
Оферти с големи намаления се продават за дни
Родното Черноморие се напълни с туристи, като основно гостите са българи и румънци. Сънародниците ни, избрали да събират тен в родните курорти, са две групи - такива, които живеят постоянно в България и такива, които работят и живеят в чужбина, но са избрали ваканцията у нас. Много емигранти идват на почивка в страната, защото се притесняват от рисковете при резервации за чужбина в условията на Ковид-19, а и защото през миналото лято се убедиха, че и в България има места, които не отстъпват на добрите хотели и курорти в чужбина, обясниха от бранша.
Офертите с големи намаления от порядъка на 50 на сто се изчерпват за дни, разказаха туроператори. И дадоха за пример хотел, който намалил цената на ваканцията за семейства с две деца от 900 евро на 450 евро и само ден по-късно бил изцяло резервиран. По-атрактивните хотели са изцяло резервирани до средата на август, разказаха туроператори за “Труд”.
Традиционно българите предпочитат да отмарят в курортите на юг от Слънчев бряг. В някои курорти като Поморие се оказа, че шезлонгите на плажовете не достигат.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Не само Поморие ,ами цялото Беге е едно големо гето вече.....
Поморие беше много приятно градче преди 30-40-години,ма се напълни с най-различна сволоч,откъде ли не и цялата тази пасмина ева мамата на целия поморийски регион и това е много неприятно,защото заради такива боклуци се хвърля петно върху всички....